iOS için Çıkarılan En İyi ve Ücretsiz 5 Oyun

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:48

iOS işletim sistemine sahip telefon ya da tabletlerde oynayabileceğiniz ücretsiz ve en iyi 5 oyunu sizler için hazırladık.

Fortnite

Battle Royale türü oyunlar, son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi ve tüm dünyada milyonlarca oyun sever, saatlerini bu oyunlarda harcıyor. Fortnite de bu oyunlardan biri… Oyunun amacı, hayatta kalmayı başarmak. Ücretsiz olarak AppStore’dan indirebilirsiniz.

PUBG

Fortnite’nin ezeli rakibi PUBG, mobil versiyonu ile oldukça hızlı bir giriş yaptı. Erişime açıldığı gibi 1 milyon indirme baremini geçen PUBG mobile, mobil piyasasını resmen alt üst etti. Oynanış bakımından Fortnite’dan daha basit olsa da hiç şüphe yok ki battle royale tarzı oyunların ilahı dururumunda.

Sims Mobile

Bu ismi duyunca bile geçmişe dönüyorsunuz değil mi? Sims City, geçmişin tartışmasız en farklı ve en popüler oyunlarından biriydi. Sonraki versiyonları fazla tutulmasa da gönlümüzdeki yeri ayrıdır. Sims şimdi de mobile olarak piyasaya sürüldü. Tamamen ücretsiz bir şekilde AppStore’dan indirimini gerçekleştirebilirsiniz.

Iron Blade

RPG türü bir oyun olan Iron Blade, Gameloft’un yapımcılığı ile mobil olarak yeniden dizayn edildi. Her ne kadarda bilgisayardaki kadar kapsamlı olmasa da yine de mobil oyun olarak standartların çok üstünde. Iron Man, sizi sınırsız fantezi dünyasına çağırıyor. Burada yapacaklarınız tamamen hayal gücünüze kalmış. Ücretsiz indirebileceğiniz Iron Blade’i denemenizi öneriyoruz.

Bacon Escape

Küçük domuzcuğumuzu hapihane hayatından kaçırarak, onu özgürlüğüne kavuşturmak arkadaşlarıyla buluşturmak senin görevin. Tabi bunları yaparken tehlikelerden kaçmakta senin görevin. Tatlı domuzcuğumuzu kızartma tavasına veya kızgın harlanmış mangal ateşine doğru götürmediğine emin olmalısın. Küçük Domuzcuk Firar’da adlı oyunumu oynadıkça bağımlısı olacaksınız.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir