Kaan N2 İncelemesi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:01

Kaan N1 modelinden sonra çıkan N2 modeli birçok yeni özelliğiyle karşımıza çıkıyor. 950 TL ile piyasaya giriş yapan N2, sahip olduğu özellikleri ile fiyat/performans ürünü olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Düşük bütçeli bir telefon arayışı içerisindeyseniz Kaan N2 size uygun bir telefon olacaktır.

Bin lira ve altı bir bütçe ayırdıysanız ve bu bütçeyle bir akıllı telefon sahibi olmak istiyorsanız N2 modelini tercih etmelisiniz. Hem ön hem arkada yer alan kamera, parmak izi okuyucu gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran bu telefon, kesinlikle orta ve dar bütçelilerin tercihi olmalı.

Kaan N2 ekran ve işletim sistemi

Son zamanlarda piyasaya çıkan telefonların ortak özelliği, geniş ve büyük ekranlı olması. Bu kervana Kaan N2’de katıldı. N1 modeline göre daha ince bir görünüme sahip ve 5,7 inç büyüklüğünde ekranıyla alıcılarını bekliyor. Ayrıca telefon ekranının kenarları da kavisli bir görünüme sahip.

5,7 inç ekran ve ince kenarlara sahip olması gayet uyumlu bir şekilde yansıtılmış. Kaan N2 modelinin gövde/ekran oranı %83 civarında. Ekran çözünürlüğü ise 1440 x 720 olarak karşımıza çıkıyor.

Kaan N2 özellikleri neler?

Dar ve orta bütçeli iseniz Kaan N2 modeli barındırdığı birçok özelliği sayesinde en alınabilir akıllı cihazların başında geliyor. 8 çekirdekli ve Mediatek MT6750 işlemciye sahip. Ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB depolama hacmi var. MikroSD ile 128 GB’a kadar hafızayı yükseltme seçeneği de bulunuyor.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir