Photoshop CC Sınırsız Deneme Süresi Nasıl Yapılır ?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 13:57

Bildiğiniz üzere Photoshop CC programı ilk kurulumdan sonra 7 gün boyunca ücretsiz, daha sonrasında aylık ücreti olan bir programdır. Ama bazı kullanıcıların nadiren programa işi düşmekte ve bunun için ücret ödeyip aylık satın almayı manasız bulmaktadır. Sizlere bugün bu 7 günlük deneme sürümünü bitiminden sonra tekrar nasıl bir 7 gün daha ücretsiz kullanabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bu yöntemin Photoshop CC Crack / keygen kullanımı ile hiçbir ilgilisi bulunmamaktadır. O yüzden gayet sağlıklı bir yöntemdir. Yöntemi anlatmaya başlamadan önce Photoshop CC’nin kurulumu hakkında bilgi vermek istiyorum.

Kurulum için yardımcı program Adobe Creative Cloud dur. Boyutu ufak olan bu yardımcı programı bilgisayarınza kurduktan sonra listeden Photoshop CC i seçip kurulumu yapabilirsiniz. Daha net anlaşılması için altta resimini paylaşıyorum.

Kurulum işlemini başarıyla gerçekleştirdik ve 7 gün ücretsiz kullandık. Artık kullanım süresi dolduğundan Photoshop CC açılmayacak, ücret ödememiz gerektiğiyle ilgili bildirim penceresi açılacaktır. Şimdi yöntemimizi anlatmaya geçebiliriz.

Photoshop CC Sınırsız Deneme Süresi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle Photoshop CC kısayoluna sağ tıklayıp özelliklere geliyoruz. Daha sonra dosya konumu aç yaparak kurulu dosyaların olduğu klasöre giriyoruz. Bu klasörün içinde ilk başta AMT yazan bir klasör var onun içine giriyoruz. Bu klasör içinde application.xml dosyası bulunmaktadır. Bu dosyaya sağ tıklayıp not defteri ile açıyoruz. Bu kısıma kadar daha iyi anlamınız için altta resimleri paylaşıyorum.

Şimdi gelelim not defteri ile açtığımız bu dosyanın içinde yapacağımız işleme. Dosyanın içinde şöyle bir kod bulunmakta <Data key=”TrialSerialNumber”>911987057659283838047467</Data></Other> bu numaraların en son rakamını değiştiriyoruz. Yani benim kodlarımda son rakam 7, ben onu 8 yapıp dosyayı farklı kaydet seçeneğini kullanarak masaüstüne kaydediyorum. Masaüstüne kaydettiğim dosyayı tekrar AMT klasörünün içine atıyorum ve gelen uyarıyı onaylayıp dosyayı kaydetmiş oluyorum. Bu şekilde kaydetmemizin sebebi dosyalar korumalı olduğu için windows a izin vererek kaydetmemizdir. Son rakamı değiştirme hakkımız kalmadıysa, ondalık birime geçerek o kısmı değiştiriyoruz. Yani sonu “67” ise siz”77″ yapabilirsiniz. Böylelikle sınırsız şekilde 7 gün kullanım başlatmış olursunuz.

Anlatım bitmiştir. Takıldığınız yer olursa konu altında yorum yaparak sorabilirsiniz.

 

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir