Web Tekno Haber

2019 Vodafone Sahur Kampanyası

2019 Vodafone Sahur Kampanyası

2019 Vodafone Sahur Kampanyası

Sizlerde 2019 Vodafone sahur kampanyası sayesinde bedava internet kullanma olanağını yakalayabilirsiniz. Peki Vodafone sahur kampanyası internet paketi nasıl yapılır? Tüm Vodafone’lular bu haktan yararlanabilir mi? kampanya hakkında detaylı bilgileri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Vodafone, kullanıcılarının internetsiz kalmaması açısından sahura özel olarak sunmuş olduğu internet paketleri sayesinde bütün müşterilerinden büyük beğeni aldı. Yılda 1 kez yaşanan sahur bütünlüğüne Vodafone bedava internet paketleri de ilave edilince kullanıcıların beklentileri fazlasıyla karşılanmış durumda oluyor. 2019 Vodafone sahur kampanyası ile birlikte sahurda hediye edilmek üzere verilen paketten faydalanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek gün içinde ziyaret etmeniz gerekiyor. Anlık olarak eklenen kampanyaların haricinde bütün sahur süresince faydalanma olanağınızın olduğu özel hediyeler sizlere sunuluyor.

2019 Vodafone sahur kampanyasından sizlerde faydalanmak istiyorsanız dikkat edilmesi gereken nokta her bir müşteri sadece 1 kez olmak kaydı ile bu kampanyadan faydalanabiliyor. Vodafone sahur kampanyası sayesinde kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. İftara kadar olan zamanı en iyi şekilde değerlendirmek adına 2019 Vodafone sahur kampanyası olanaklarını sakın kaçırmayın. Sizler de bedava internet kazanmak ve bunu değerlendirmek istiyorsanız kesinlikle bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 2019 Vodafone sahur kampanyası 14 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Sizler de bu belirtilen tarihe kadar Vodafone sahur kampanyası hediyelerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Sahur Bedava İnternet Paketi

1 ay süresince sahur ile iftar arasındaki zamanı en iyi biçimde değerlendirmek isteyen tüm Vodafone kullanıcıları, 2019 Vodafone sahur kampanyasının hediyelerinden faydalanabilir. Ülkemiz için manevi değeri büyük olan bu mübarek ayda Vodafone, kullanıcıları için mükemmel bir jest hazırladı. Peki Vodafone sahur kampanyasının ayrıntıları neler? Kullanıcıları sahurda hangi olanaklar bekliyor olacak?

Vodafone Sahur Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

2019 Vodafone sahur kampanyası, kullanıcılarının merakla beklediği kampanyaların ilk sırasında yer almaktadır. Ayrıca Vodafone iftar kampanyası olarak da ifade edilen bu kampanya sayesinde şirket hem kendi müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor hem de diğer operatörlerde yer alan kullanıcıları kendi bünyesi altına almak için uğraşıyor. Vodafone gerçekleştirdiği kampanya ve fırsatlar ile de bunu başardığını dile getirebiliriz.

Vodafone Yanımda Sahur Kampanyası

Mobil cihazlarınız üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyip sizler de bu hediyelerden yararlanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra giriş yapın ve ekranda yer alan Bana Ne Var seçeneğini tuşlayın. Ardından karşınıza çıkan hediye çarkını çevirerek harika hediyeler kazanma şansı yakalayın.  Bu uygulama aynı zamanda Vodafone Çark olarak da ifade ediliyor ve çark sayesinde birbirinden güzel hediyelerden biri sizin oluyor. Üstelik bu hediyeler arasında Vodafone 5 GB bedava internet fırsatı da yer alıyor.

Vodafone İnternet Avcıları Sahur Kampanyası

Mobil cihazlarınıza Vodafone internet avcıları uygulamasını indirerek sizler de bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra radarda bulunan BİT topluluğuna giderek Oyna sekmesini tuşlayın. Oyunda kazanabileceğiniz kadar Bit toplamaya çalışın. Bunun için en az 300 BİT toplamanız gerekir.

Toplamış olduğunuz 300 BİT ile 1 saat süresince 1 GB bedava internet kullanım hakkı kazanmış olacaksınız. Çok daha fazla BİT toplayıp bu süreci uzatma olanağınız da bulunuyor. En az 300 BİT olmak kaydıyla Mağaza sekmesine tuşlayıp bedava hediyelerinize sahip olabilirsiniz. 2019 Vodafone sahur kampanyası faturalı ya da faturasız bütün hatlar için geçerli ve sahurdan iftara dek faydalanma şansınız bulunuyor. Sizlerde bu kampanyaya katılarak bedava internet kampanyalarına dahil olabilirsiniz. Milyonlarca kişinin başvurduğu bu uygulamaya vakit kaybetmeden sizlerde katılım sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.