2023 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları! Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  A+
  A-
  2023 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları! Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Türk Telekom bedava internet fırsatını kaliteli altyapısı ile yalnızca Türk Telekom’a gelerek abonelik işlemlerini başlatan kullanıcılarına özel olarak sunuyor. Faturalı ve faturasız kullanıcılarına tanımlanan bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Turkcell mağazalarına gelebilir, Turkcell’in online platformunu kullanarak hat taşıma işlemlerini ya da abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz.

  Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile 2 GB, 5 GB, 10 GB, 15 GB, 30 GB bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Türk Telekom bedava internet kampanyaları

  • Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Fırsatı
  • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyaları
  • Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Fırsatı
  • Türk Telekom Ev fatura ile Bedava İnternet Fırsatı
  • Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Fırsatı
  • Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet fırsatı
  • Türk Telekom ArayanıBil 1 GB Hediye Fırsatı
  • Türk Telekom Selfy Mor 1 GB Bedava İnternet Fırsatı
  • Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Fırsatı
  • Türk Telekom Yeni Gelenlere 500 MB Bedava İnternet
  • Türk Telekom Efsane 10 GB Hediye İnternet
  • Türk Telekom Muud 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom yeni abonelere özel olarak yeni yıla özel fırsat paketini faturalı abonelere sunuyor. Türk Telekom 15 GB bedava internet fırsatından yararlanmak için hattınıza 15 TL ve üzerinde yüklenecek paket sonrasında cep telefonunun mesaj kısmını kullanabilirsiniz. Büyük harfler ile EKSTRA 5GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli. Paket tanımlaması yapıldıktan sonra 12 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözü verene 15 GB bedava internet fırsatı sağlanıyor.

  Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyaları

  Türk Telekom onlarca mobil müşterisine özel olarak kaliteli alt yapısı ile oluşturduğu online platformu içerisinde bedava internet hakkı sağlıyor. Sil süpür kampanyalarından her hafta yalnızca bir kere yararlanabiliyorsunuz. Her kullanıcı için özel bir gün belirlenerek her hafta o gün yenileme yapılabiliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için cep telefonunun Türk Telekom online işlemler uygulaması Google play ya da AppStore mağazaları aracılığı ile indirilir. İndirilen uygulamaya kişiye ait cep telefonu numarası ve tek kullanımlık şifre ile giriş yapılır. Ardından kategoriler içerisinde “sil süpür” alanı bulunarak her hafta bir kere bedava internet fırsatından yararlanılabilir.

  Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Telekom Telekom 30 GB bedava internet fırsatını sağlıyor. Kampanya 1 ay boyunca geçerliliğini koruyor. Yalnızca Türk Telekom aboneleri için geçerli olan kampanyadan mesaj yolu ile yararlanabilirsiniz. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile 30GB yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Gelen mesaj sonrasında bir ay boyunca kullanabileceğiniz 30 GB bedava internet faturasız hat sahiplerine özel tanımlanır.

  Türk Telekom E-Fatura ile Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom’a gelerek hat aboneliğini başlatan mobil kullanıcılarına özel olarak 1 GB hediye internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Türk Telekom üzerinden yapacağınız her türlü görüşmeye yönelik “fatura bildirimini e-posta olarak almak istiyorum” talimatı verildiği andan itibaren cep telefonunuza 1 GB bedava internet tanımlanır.

  Kısa mesaj yolu ile kampanya katılabilmek için telefonu mesaj kısmına 1GB (e-mail adresiniz) yazarak 3008’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Türk Telekom’un daha temiz ve doğaya yatkın israfı önlemek için başlattığı projeye katılarak bedava interneti fırsatından bir hafta boyunca yararlanabilirsiniz.

  Ayrıca 2022 Turkcell bedava internet kampanyaları bilgilerine bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom Selfy abonelerine özel olarak 1 GB bedava internet hediyesini kaçırmayın! Türk Telekom Selfy mor hediye kapsamında sunulan hediye ücretsiz olarak cep telefonuna tanımlanıyor. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için cep telefonuna mesaj kısmına büyük harfler ile MOR HEDIYE yazarak 4545’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu hediyeden yararlanabilmek için 25 TL ve üzerinde yükleme yapmak gerekiyor.

  Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom sosyal medya kampanyaları ile göz dolduruyor. 25 TL ve üzeri yüklemelerde Türk Türk Telekom kadın müşterilerine özel olarak 1 ay boyunca kullanılabilir sosyal medya paketi sağlıyor. WhatsApp’ta 1 GB, Twitter ve Facebook’ta 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB bulan sosyal medyada kullanılabilir bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Kampanyaya katılım sağlayabilmek için cep telefonu mesaj kısmına büyük harfler ile SOSYAL PAKET yazarak 55552e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

  Türk Telekom ArayanıBil 1 GB Hediye Fırsatı

  Türk Telekom ArayanıBil 1 GB Hediye Fırsatı

  Türk Telekom Arayanı bil servisi ile faturalı ve faturasız hatlara özel tanımlanacak olan 1 GB hediye interneti kullanabilirsiniz. Faydadan yararlanabilmek için arayanı bil servisine abonelik işleminiz başlatmanız gerekiyor. Türk Telekom arayanı bil servisine bir ay boyunca abonelik işlemine başlatan kullanıcılar 1 GB bedava internet fırsatından yararlanabilecek. Bu yalnızca bir hafta boyunca kullanılabilir. 6 ay boyunca ArayanıBil servisinden faydalanmak isteyen faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için 1 GB hediye internet hatta bir ay boyunca tanımlanır.

  Türk Telekom Selfy Mor 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel olarak Selfy mor uygulamasında geçerli 1 GB hediye internet hakkı sunuyor. Bu faydadan 1 ay boyunca yararlanabiliyor. 25 TL ve üzeri yüklemelerde ancak aktif hale getirilebilir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile MOR HEDIYE yazarak 4545’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

  Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom anında 5 GB hediye internet fırsatı sağlıyor. Bankaların belirli dönemlerde kampanyaları bulunuyor. Türk Telekom Halk Bankası ile yaptığı anlaşma neticesinde 5 GB hediye internet sunuyor. Faydadan yararlanabilmek için halk bank kartınız ile 50 TL ve üzeri harcamaya yapmanız gerekiyor. Kampanyaya BİMcell, Pttcell ve Teknocell operatörleri ile beraber Türk Telekom operatörleri de katılabiliyor. 2 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet için sms ile başvuruda bulunabilirsiniz. Cep telefonu mesaj kısmına büyük harfler ile HALKBANK yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  Türk Telekom Yeni Gelenlere 500 MB Bedava İnternet

  Türk Telekom’a ilk defa hattını taşıyarak ya da yeni hat sahibi olan kullanıcılarına özel olarak 500 MB bedava internet fırsatı sunuluyor. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile DENEME yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Yalnızca Türk Telekom’a geçiş yapan ilk kullanıcılar için geçerliliği bulunuyor.

  Türk Telekom Efsane 10 GB Hediye İnternet

  Türk Telekom 10 GB bedava internet mobile özel kampanyasından yararlanabilirsiniz. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile GIGA yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu kampanya tek seferlik için geçerliliğini koruyor. Özel olarak Türk Telekom müşterilerine hazırlanmış TV kampanyasıdır.

  Türk Telekom Muud 1 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Türk Telekom’un bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Muud uygulamasını cep telefonuna indirmeniz gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlayarak onlarca bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz. Bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bedava internet fırsatından yararlanabilmek için uygulamayı Google Play ya da App Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı indirerek mobil kullanıcı olmanız yeterli.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Elif su dedi ki:

   Öğrenciyim ve internete ihtiyacım var

   1. Murat dedi ki:

    Öğrenciyim acil internete ihtiyaçim var ama bir türlü bunlar olmuyor