2023 Vodafone Bedava İnternet Fırsatları! Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  08.05.2022
  724
  A+
  A-
  2023 Vodafone Bedava İnternet Fırsatları! Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

  Vodafone kaliteli altyapısı ile kullanıcılarına özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’a gelerek bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Vodafone’un faturalı ve faturasız hatlara özel olarak sağladığı ücretsiz hediye internet fırsatından yararlanabilmek için çok fazla seçenek bulunuyor.

  Vodafone bedava internet kazandıran fırsatlar;

  • Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Kazan
  • Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan
  • Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan
  • Vodafone Freezone ile Bedava İnternet Kazan
  • Vodafone Akbanka Gel Bedava İnternet Kazan
  • Vodafone Pass Paketler ile Sınırsız İnternet Kazan
  • Vodafone Oyun Oynayarak Bedava İnternet Kazan
  • Vodafone Soru Bil İnternet Kazan
  • Vodafone Her Alışverişte İnternet Kazan
  • Vodafone Anket Doldur Bedava İnternet Kazan

  Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Fırsatı

  Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Fırsatı

  Vodafone’un gelişmiş altyapısı ile oluşturduğu Yanımda uygulaması içerisinde her hafta bedava internet kazanılabilir. Android ve iPhone kullanıcıları Google Play ve App Store aracılığı ile Vodafone Yanımda uygulaması cep telefonuna indirilebilir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için şifre alınması gerekiyor.

  Şifre işlemleri için telefonun mesaj kısmına büyük harfle S yazarak 7000’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde telefona yeniden bir mesaj gelerek sunulan şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan hediye çarkını kullanarak her hafta 100 MB, 1 GB, 2 GB ve daha fazla bedava internet kazanma şansı bulunuyor.

  Vodafone Bedava İnternet ve Netflix Hediye Paketi

  Vodafone Red paket abonelerine özel olarak hediye internetin yanında ücretsiz olarak 3 ay kullanılabilir Netflix hediye paketi de sağlıyor. Vodafone Red sınırsız sosyal, video ve eğlence paketlerinden herhangi birini tercih etmek yeterli.

  Vodafone sınırsız Red sosyal paketi ayda 84 TL’ye satın alabilirsiniz. Vodafone Red sınırsız video paketi ayda 109 TL ile satın alınabilir. Vodafone Red sınırsız eğlence paketi 124 TL ile aylık olarak sahip olunabilir. Bu paketlerin yanında bedava internet hakkı da veriliyor. Bunun yanı sıra 3 ay boyunca kullanılabilir Netflix hediye paketi şansı yakalanabilir.

  Vodafone 20 GB Bedava İnternet

  Vodafone acil internet ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi destekleyecek özel bir platform sağlıyor. Vodafone Yanımda uygulaması sahipleri aboneliğin başladığı ilk yıla özel olarak 20 GB hediye internet kazanabiliyor.

  Vodafone faturalı hat aboneliği bulunanlar bir yıl boyunca aboneliklerine devam ettirdikleri için yeni yıla geçişte Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile bedava internete hakkından yararlanabiliyor.

  Akbank Kullanıcılarına Vodafone Bedava İnternet Fırsatı

  Operatörler belirli zamanlarda farklı kurumlarla anlaşma yaparak bedava interneti fırsatı sağlıyor. Vodafone Akbank kullanıcılarına özel olarak sunduğu bedava internet fırsatından yararlanılabilir. Akbank mobil şube uygulaması cep telefonuna indirilerek Vodafone fatura ödeme talimatı verildiği anda 2 GB bedava internet kazanılabiliyor.

  Vodafone Pass Paketleri Sınırsız İnternet Fırsatı

  Vodafone Pass paketleri günlük, haftalık ve aylık sınırsız internet içeriği sağlıyor. İnternet ve dakikalara yönelik hazırlanmış paketler faturalı paket kullanıcıları için ek internet fırsatı sağlıyor. Vodafone faturalı paketleri aylık kullanımlarda sosyal paket içeriye yalnızca 10 TL ile ücretlendirilir. Haftalık paketler dışında günlük paketlerde yer alıyor.

  Vodafone günlük sosyal, iletişim ve video paketlerini uygun fiyatlarla satın alarak bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Vodafone’lu pass aylık paketler 20 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir. Vodafone Pass sosyal paket kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile sosyal medyada kullanabileceğiniz sınırsız internet hakkına ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Oyun Oyna İnternet Kazan Kampanyası

  Vodafone kullanıcılarına yönelik olarak bedava internet fırsatlarını farklı uygulamalar ve platformlarda ilginç içeriklerle sağlıyor. Vodafone’un 2022 yılına damgasını vuran oyun oynayarak bedava internet kazan kampanyası da oldukça ilgi görüyor.

  Vodafone internet avcıları uygulaması ile oyun oynayarak bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Vodafone’un sağladığı oyun oyna GB kazan imkanından yalnızca Freezone aboneleri kullanabiliyor. Uygulama cep telefonuna indirildikten sonra içerde toplanan oyun içi veriler internet paketine dönüştürülerek kullanılabilir.

  Vodafone Soru Bil İnternet Kazan Kampanyası

  Vodafone Soru Bil Kazan internet kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Kampanyanın adı Hızla kazan. Vodafone yanımda uygulaması içerisinden erişim sağlanabilecek kampanyada sorulan sorulara cevap vererek bedava internet kazanabiliyorsunuz. Soru bil kazan kampanyası dahilinde ki girişler ücretli olarak sunuluyor. Hızla Kazan oyunundan bedava internet kazanabilmek için aylık olarak 36 TL ücret karşılığında oyuna giriş yapılabiliyor. Paket iptali gerçekleşmediğinde her ay yenileme yaparak uygulamadan faydalanmaya devam edilebiliyor.

  Türk Telekom emekli ve ev hanımlarına özel konuşma paketleri detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Anket Doldur İnternet Kazan Kampanyası

  İnternet sitesi üzerinden; Seviyorum İnterneti adı verilen test doldurularak 3 GB bedava interneti kazanılabiliyor. Testi tamamlayan her kullanıcı istisnasız 3 GB internet anında cep telefonuna tanımlanıyor. Testin herhangi bir şekilde ücret ödenmesine gerek kalmadan doldurulması mümkündür. Ücretsiz anket olarak aratılabilir ve test yapılmaya başlanabilir. İçerikte sorulan sorular herhangi bir şekilde doğru-yanlış gibi kriterler sorgulanmıyor. Doğru bir şekilde kişiye ait bilgi ile yanıtlanması yeterlidir.

  Test tamamlandığında kişiye dair abonelik bilgileri soruluyor. Anketi tamamen tamamlayan kullanıcılara yönelik olarak 1 gün boyunca kullanılabilir 3 GB bedava internet hakkı sunuluyor. İstenirse anket birkaç kez daha yapılabilir ancak bedava internet hakkı yalnızca bir kere sunuluyor.

  Anketten yararlanabilmek için farklı bir kullanıcı olmak sorun olarak görülmüyor ancak kişinin hattını Vodafone’a taşıması sonrasında 3 GB hediye internet fırsatından yararlanması mümkün oluyor. Anket bitirildiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılıyor. 24 saat içerisinde muhakkak ki bedava internet hakkı telefona tanımlanıyor. Henüz süre geçmesi halinde telefonunuzu herhangi bir tanımlama uygulanmadığı ise anketi yeniden doldurmayı deneyebilirsiniz.

  Vodafone Freezone 2 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Vodafone Freezone 2 GB Bedava İnternet Fırsatı

  Vodafone Freezone abonelerine özel olarak bedava interneti fırsatı sağlıyor. Yükledikçe Kazan kampanyası dahilinde Freezone aboneleri bedava internet fırsatını yakalıyor. 26 yaş altı bireysel faturasız tarifelere özel olarak hazırlanan kampanyada 2 gün boyunca geçerli 2 GB hediye internet fırsatına sahip olabilirsiniz. Kampanyaya dahil olabilmek için Freezone aboneliği başlatarak gençler için sunulan paketler ve geçiş yapılması gerekiyor.

  İnternet kazanımları mesaj yolu ile telefonunuzda bildirilmektedir. Bilgilendirme mesajı telefona geldiği andan itibaren bedava internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarife kapsamındaki faydalardan Vodafone süper uyumlu tarifeler, Vodafone Freezone tarifeler gençlere yönelik olarak tasarlanmıştır. 29 TL ve üzeri oluşturulmuş paket içeriklerinden herhangi birine geçiş yapmanız yeterlidir.

  Vodafone Her Alışverişte Bedava İnternet Fırsatı

  Vodafone kaliteli altyapısı ile oluşturduğu süpermarket uygulaması içerisinde yapılacak ilk alışverişe özel bedava internet fırsatı sağlıyor. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan süpermarket uygulaması kullanarak alışveriş yapabilir. 10 GB’a yakın bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Yapılacak her alışverişte 2 GB bedava internet kullanmış olduğunuz operatöre tanımlanır. Uygulama içerisinde alışveriş alanı aracılığı ile sepet oluşturarak verilen sipariş sisteme kaydedildiği anda bedava internet fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  Vodafone’a Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan

  Vodafone abonelerine özel olarak sunulan bir diğer bedava internet kampanyası ise Davet et Kazan kampanyasıdır. Davet et kazan kampanyası ile en kolay bedava internet kampanyası abonelere sunuluyor. Kampanya dahilinde 15 GB bedava internet hakkına sahip olabiliyorsunuz.

  Yalnızca Vodafone aboneleri için geçerli olan bu uygulamada davet ettiğiniz her Vodafone’da için 15 GB bedava internet kazanıyorsunuz. Bu işlemi yapabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması ya da web sitesi üzerinden özel bir link oluşturulmalıdır. Davet et kampanyası üzerine gelip aktif hale getirerek oluşturulan linki arkadaşınıza yazılı olarak göndermeniz yeterli. Arkadaşınız bu link aracılığı ile Vodafone’a üye olduğunda 15 GB bedava internet hattınıza anında tanımlanacaktır.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
  1. İrem dedi ki:

   Bedava internet istiyorum

  2. Ali dedi ki:

   Bedava internet istiyorum

  3. Emircan dedi ki:

   Bedava 5 GB istiyorum

  4. Erkan dedi ki:

   Bedava 20 GB istiyorum