WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

31 Mayıs’a Kadar Geçerli Vodafone Mobil Ödeme Yap GB Kazan!

31 Mayıs’a Kadar Geçerli Vodafone Mobil Ödeme Yap GB Kazan!

Vodafone mobil ödeme yaparak hediye internet kazanmak için 24 Mart 31 Mayıs tarihleri arasında App Store veya Google Store platformları üzerinden uygulama satın almak gereklidir. Uygulama veya içerik satın alımlarında mobil ödeme yoluyla ödeme seçeneği gerçekleştirildiğinde Vodafone kullanıcıları 1 GB kazanmış olacaktır. Hediye internet kazanmak için bilinmesi gerekenler önemli noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Kampanya 24 Mart – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 10 TL ve üzeri mobil ödeme ile uygulama veya içerik satın alımları gerçekleştirilmelidir.
 • App Store ve Google Play Store üzerinden mobil ödeme kanalı ile ödeme yapılmalıdır.
 • Hediye internet ödeme yapıldıktan sonra hat üzerine tanımlanmaktadır.
 • Hediye 1 GB internet 7 gün boyunca kullanılabilir.
 • Belirlenen 7 gün süre boyunca hediye internet kotası diğer aylara devrilmez.
 • Belirlenen süre içindeki hediye internet farklı bir kullanıcıya hediye olarak gönderilemez.

Vodafone kullanıcılarına özel daha birçok fırsat ve kampanya sunmaktadır. Tüm kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için Vodafone web sitesi ziyaret edilebilir. Ayrıca Vodafone Yanımda mobil uygulaması sayesinde avantajlı teklifler ve kampanyalar incelenebilir.

2020 Vodafone Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone 2300 Kazandıran Soru Kampanyası Nedir?

vodafone kampanya

vodafone soru kampanyasi

Vodafone 2300 kazandıran soru Vodafone kullanıcıları dilediği oyunu oynayarak eğlenebilir. Kazandıran sorular müşterilerin kazandığı puanların karşılığında uygulama üzerinden hediye internet paketi kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Bu sayede eğlenerek ve öğrenerek Vodafone kullanıcısı hediye internetini özgürce harcayabilir. Kazandıran sorular bilgi yarışması tarzından yapılan bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra ilk girişlerde Vodafone kullanıcılarına özel 1 GB internet hediye kazanılabilir. Hediye internet hakkı giriş yaptıktan sonra hat üzerine hemen tanımlanır ve 7 gün boyunca geçerliliğine devam eder. 1 ay boyunca Vodafone müşterisi sorulara doğru yanıt vererek 3000 puan toplayabilir. Puan topladıkça bu puanlar ile paketler satın alınabilir. 1 GB hediye internet paketi için toplamda 1500 puan toplanması gereklidir. Üyelik oluşturmak isteyen kullanıcılar KAZAN yazarak 2300’a SMS gönderebilir. Bu sayede web sitesi üzerinden giriş yaparak puanlar toplanmaya başlanabilir.

Vodafone Red Tarifeleri Kampanyaları

Vodafone Red’li tarifeler online özel avantajlı fiyatlarla Vodafone müşterisine sunulmaktadır. Vodafone müşterisi tarife değişikliğini Vodafone web sitesi üzerinden yaparsa ilk 3 ay %15 indirimli tarifeden faydalanmaktadır. Web’e özel avantajlı teklifler Vodafone müşterisine veya Vodafone’a yeni hattını taşıyan müşterisine geçerli olmaktadır. Vodafone yeni hat işlemlerinde ise Vodafone web üzerinden yapılan başvuru sonrasında hat kişilerin belirttiği adrese teslim edilmektedir. Bu sebeple evden çıkmadan mağazaya gidip sıra derdi beklemeden işlemler kolay ve hızlı şekilde yapılmış olur. Vodafone müşterisi Red’li tarifeye geçişlerde 5 GB kazanmış olacaktır. Hediye internetini her ay olacak şekilde kullanabilir. Her ay tarifeye ek 5 GB internet ile Red’li tarifenin farklı avantajlarından da yararlanılabilir. Tüm detaylı bilgiler Vodafone web sayfası veya Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden takip edilebilir. Başvurular mobil uygulama veya web üzerinden gerçekleştirilebilir.

Vodafone Wi-Fi İle Arama Teknolojisi

Vodafone Wi-Fi arama teknolojisi sayesinde sinyal olmayan yerlerden arama yapılabilir. Telefon sinyallerinin az çektiği veya hiç çekmediği yerlerde konuşma yapmak güç olduğu için Vodafone her duruma karşı müşterisini düşünerek Wi-Fi ile arama teknolojisini geliştirmiştir. Vodafone faturalı veya faturasız hatlarının yararlanacağı bu hizmet sayesinde telefon şebekesinden sinyal gelmediği durumlarda internetten arama yapan uygulamalar sayesinde görüşmeler sağlanabilir. Ses kalitesi şebeke üzerinden konuşma yapar gibi HD kalitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Otopark, bodrum kat veya asansör gibi şebekenin çekmediği noktalar her olası durumlar düşünülerek oluşturulan teknoloji sayesinde Vodafone müşterisi hiçbir zaman kısıtlanmadan özgürce görüşmenin keyfini çıkarmaktadır. Wi-Fi aramalarında karşı tarafın herhangi bir internet bağlantısı olması gerekmez. Wi-Fi arama uygulamaları kullanılabileceği gibi uygulamalar kullanılmadan da arama gerçekleştirilebilir.

Vodafone Koruma Özelliği Kampanyası

vodafone koruma ozelligi

vodafone koruma ozelligi kampanya

Vodafone koruma özelliği sayesinde aşım derdi olmadan planlı şekilde tüm kullanımlar gerçekleştirilebilir. Koruma özelliği aylık paketler şeklinde satın alınabilir. Koruma özelliğini kullanmak isteyen müşteriler öncelikle Vodafone web uygulaması üzerinden ayrıntıları inceleyebilir. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde paketi satın alabilir. Müşteri hizmetleri aranarak paket hakkında bilgi öğrenmek kampanyadan yararlanmak için bir diğer yoldur. Koruma özelliği sayesinde paket kullanım hakları dolan kişiler aylık 1 GB internet, 100 DK ve 100 SMS haklarını aylık 7 TL ücret ödeyerek kullanabilir. Satın alma işlemleri gerçekleştikten sonra anında hat üzerine tüm kullanımlar tanımlanmaktadır. Yurt içi kullanımlar için geçerli olan koruma özelliği sayesinde hat üzerindeki bakiyeler bittiğinde anında kullanılabilir. Koruma özelliği paket satın alımlarında aylık tarifeye ek 7 TL yansıtılmaktadır. Faturalı hat sahiplerine özel düzenlenen koruma özelliği kampanyası mobil veya web üzerinden anında satın alınabilir.

Vodafone En Avantajlı Faturalı Mobil Tarifeler Hangileridir?

Vodafone en avantajlı faturalı hat tarifeleri ekonomik, sınırız, Red, 26 yaş altına özel veya sosyal medya üzerinden kullanımlara göre farklı şekilde müşterisinin erişimine sunulmaktadır. Tarifedeki paketlerin farklılığı tüm bütçelere hitap etmesi içindir. Vodafone müşterilerinin hepsi için en uygun fiyatlı tarifeler Vodafone tarafından sağlanmıştır. Bazı faturalı avantajlı tarifeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Uyumlu 7 tarifesi 25 TL aylık ücreti ile 750 DK + 250 SMS + 7 GB interneti ile tarifeye ilk gelenlere özel ilk ay 10 GB interneti mevcuttur.
 • Redli 15 özel tarifesi aylık 1000 DK + 250 SMS + 15 GB internet hakkı ile ilk defa Redli’ye gelenlere özel ilk ay 20 GB internet hediyesi ile aylık 42 TL’dir.
 • Süper Uyumlu tarife 750 DK 6 10 SMS + 10 GB internete ek olarak ilk aya özel 10 GB internet hediyesi sunmaktadır. Aylık 29 TL’dir.
 • Uyumlu Bol Dakika tarifesi aylık 21 TL, 1 GB + 250 SMS ve her yöne 1500 DK’ dan oluşmaktadır.

2020 Vodafone Bedava İnternet Veren Paketleri hakkında detaylar yazımızdadır.

Vodafone FreeZone Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone FreeZone tarifeleri sosyal ağlarda sınırsız gezinti ve bol internet paketlerinden oluşmaktadır. 26 yaş altı gençlere özel yapılan FreeZone tarifelerinden en uygun olanları şu şekilde sıralanabilir:

 • Uyumlu Genç 7 tarifesi: 25 TL,
 • Uyumlu Genç 11 tarifesi: 35 TL,
 • Redli Genç 8 GB tarifesi: 42 TL,
 • Redli Genç 12 GB tarifesi 50 TL’dir.

Tarifelerin her biri Vodafone online işlemler menüsünden satın alınabilir. Vodafone online işlemler menüsünden tarifelere geçiş sağlanması durumda ilk 3 ay indirimli olarak tarifelerden yararlanılır. Ayrıca online üzerinden satın alma işlemlerinde tarifelere göre değişiklik gösteren internet hediyeleri kazanılabilir.

Vodafone Net 24 Ay İndirimli ADSL Kampanyası

Vodafone Net 24 ay indirimli ADSL Vodafone’a referans gösterilecek bir Vodafone hattına sahip olunması gereklidir. Faturalı mobil hat abonelerine özel ücretsiz 4 GB kazanma hizmet Vodafone tarafından müşterilerine sağlanmaktadır. Vodafone net indirimli kampanyalardan yararlanmak için taahhüt vermek gereklidir. Gerekli sözleşmeleri onaylayan Vodafone müşterisi internet haklarından yararlanabilir. Ayrıntılı bilgi içim müşterisi temsilcileri ile görüşülebilir. Ayrıca Vodafone web sitesi üzerinden ve Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ayrıntılara ulaşılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.