Web Tekno Haber

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası Fırsatı! Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası Fırsatı! Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir kampanyası kapsamında internet kazanma fırsatı sunuyor. Turkcell’in Bizce hediye kampanyası kapsamında dağıtılan ücretsiz internet kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell’e gelerek abonelik işlemlerini başlatmak, yeni hat alımında bulunmak ya da farklı bir operatördeyken Turkcell’e geçiş yapmak gerekiyor.

Kampanya kapsamında istenen şartlar yerine getirildiğinde kupon biriktirerek bedava internet kazanma fırsatını yakala!

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası Nedir?

Turkcell Bizce bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell Dijital Operatör uygulaması indirilmelidir. Google Play, Play Store ya da App Store mağazaları içerisinden Dijital Operatör uygulaması indirilebilir.

 • Turkcell’in kaliteli altyapısı ile oluşturduğu Turkcell Bizce uygulaması cep telefonuna indirilir.
 • Bizce Kupon Biriktir kampanyası sayfasına geçilir.
 • Her gün uygulamaya giriş yapılarak kupon biriktirilebilir.
 • Sayfa üzerinden kupon kodu alınabilir.
 • Belli bir süre sonra biriken tüm kuponlar internet paketine dönüşebiliyor.

Ücretsiz olarak kupon biriktirme ve internet kullanım hakkı sağlayan Turkcell Bizce kampanya detaylarını internet sitesi üzerinden paylaştı. Konu üzerine daha detaylı bilgi Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması ya da Turkcell müşteri hizmetleri hattı üzerinden edinilebilir.

Turkcell Bizce Kupon Nasıl Kazanılır?

Turkcell ile Bizce Kupon kazanabilmek oldukça kolay. Kupon biriktirme yöntemi ile bir süre sonra biriken kuponlar internete dönüştürülebiliyor. Turkcell’in Bizce uygulaması cep telefonuna indirilerek her gün aktif tutulmalıdır. Sadece uygulamaya giriş yaparak kupon kazanılabilir. Her gün düzenli olarak uygulamaya giriş yapıldıktan hemen sonra Bizce Kupon Biriktir sekmesine geçilir. Günlük olarak bazen 1 bazen de 2 kupon hesaba otomatik olarak tanımlanır. Toplanan kupon sayıları belli bir miktar internete denk geliyor. Bu rakamlarla hediye internet paketi kazanılabilir.

Turkcell Bizce Kupon Ne Kadar İnternet Kazandırıyor?

Bizce kupon kampanyası kapsamında kupon biriktirme adımları tamamlandıktan sonra her gün düzenli olarak bakiye transferi yapılır. Biriken kuponlar ardından internet paketine dönüştürülür. Bir gün içerisinde bir ya da iki kere kupon kazanma hakkı sunulur. Bizce kuponlar biriktirdiğinde günlük ya da haftalık bedava internet paketleri olarak cep telefonuna tanımlanır. Kişi istediği kupona karşılık gelen internet paketini kendisi tercih edebiliyor. Kuponların bedava internete denk geldiği tutarlar şu şekildedir:

 • 15 kupon biriktir günlük 2 GB internet kazan
 • 30 kupon biriktir 3 günlük 3 GB internet kazan
 • 45 kupon biriktir günlük 5 GB internet kazan
 • 60 kupon biriktir haftalık 2 GB internet kazan

Turkcell Bizce Kupon Hilesi Nedir?

Turkcell Bizce Kupon Hilesi Nedir?

Turkcell’in Bizce kampanyası kapsamında sunduğu bedava internet fırsatı yalnızca uygulamaya giriş yapılarak toplanabiliyor. Farklı bir işlem gerektirmediği için Turkcell Bizce hilesi kapsamında sunulan herhangi bir özellik bulunmuyor. Belirlenen adımları takip etmek Turkcell Bizce ile hediye interneti kazanmayı kolaylaştırıyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell abonelerine özel bedava internet kampanyalarını duyurdu. Kısa mesaj yolu ile ya da Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması üzerinden bedava internet fırsatından yararlanılabilir.

Turkcell bedava internet kampanyaları:

 • Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası
 • Fizy dinledikçe Kazan kampanyası
 • Turkcell mobil ödeme internet hediyesi kampanyası
 • Yeni abonelere özel hediye internet kampanyası
 • Turkcell BTK Akademi 6 GB hediye internet kampanyası
 • Turkcell Bip konuşma kampanyası
 • Turkcell otomatik talimat verene internet hediye kampanyası
 • Turkcell Dijital 2 GB kampanyası
 • Turkcell sürpriz nokta kampanyası
 • Turkcell “Kim 1GB ister?” kampanyası
 • Turkcell GNC Challenge TV kampanyası
 • Turkcell Dijital Güvenlik servisi günlük 1 GB hediye kampanyası
 • Turkcell Dijitale Hoşgeldin kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyasında kaydolarak bedava internet kazanılabilir. Günlük ya da haftalık farklı miktarlarda bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Turkcell dijital operatör uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Her kullanıcı için haftanın belirli bir günü Salla Kazan sekmesine geçiş yapılarak uygulama içerisindeyken Telefon sallandığında hediye internet hatta tanımlanır. Turkcell Dijital operatör uygulaması Google Play, App Store uygulaması içerisinden indirilebilir.

Turkcell Fizy ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell Fizy dinledikçe Kazan kampanyası kapsamında 1 ay içerisinde 250 ve üzeri şarkı dinlemelerine bedava internet sunuyor. Kampanya kapsamındaki faydadan yalnızca Turkcell aboneleri faydalanabilir. Bir hafta boyunca ücretsiz 1 GB hediye internet hatta anında tanımlanıyor. Eğer şarkı dinleme 500 ve üzeri rakamlara ulaşırsa haftalık bedava internet rakamı 2 GB’a çıkıyor.

Turkcell Mobil Ödeme ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell mobil ödeme kanalı yolunu kullanarak yapılacak fatura ödemelerine 2 GB hediye internet sunuyor. Turkcell kaliteli altyapısı ile oluşturduğu Fizy, Goller cepte, Dergilikli, Lifebox ya da TV + servislerinden herhangi birini ücretli olarak kullanan ve ödeme gerçekleştiren kişiler bir ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB hediye internet fırsatından yararlanıyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell faturalı hat sahipleri faturaları için otomatik ödeme talimatı verdiklerinde Turkcell aracılığı ile bedava internet kazanıyor. Verilen her fatura talimatı için Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer alan havuzdan edinilen bedava internetler hatta tanımlanıyor. Otomatik olarak ödendiğinde kişinin hattına 5 GB hediye internet tanımlanıyor.

Turkcell BİP ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİP ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bip uygulaması içerisinde geçerli bedava internet fırsatını yakalayın. Google Play ya da App Store uygulamaları içerisinde indirilecek Bip uygulaması sayesinde hediye internet kazanılabiliyor. Haftalık 2 GB’den başlayarak 5 GB’a kadar farklı rakamlarda internet paketleri cep telefonuna tanımlanıyor.

Turkcell BİP “Kim 1GB İster?” Kampanyası nedir?

Turkcell’in Bip uygulaması içerisinden 1 GB hediye internet kazanılabilir. Turkcell aboneleri cep telefonuna indirdikleri Bip uygulaması içerisinde yer alan 15 farklı soruya doğru yanıt verdiklerinde 1 GB hediye internet kazanılıyor. Tüm sorular 3 farklı aşama ile kullanıcıya sunuluyor. Her aşamada farklı internet kotası hatta tanımlanıyor. İlk aşamayı tamamlayarak başarıyla geçenler 250 MB, İkinci aşamayı başarıyla geçenler 500 MB, Üçüncü aşamayı başarıyla geçenler ise 1 GB hediye internet kazanıyor.

Bip ile Bil Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell’in eğlenerek Kazan anlayışı ile ücretsiz olarak katılım sağlanacak Bip Bil Kazan kampanyası bedava internet sunuyor. 10 farklı genel kültür sorusuna doğru yanıtlayanlar sunulan bedava internetten yararlanabilecek. Sorular iki farklı aşamadan oluşuyor. İlk aşamayı başarıyla tamamlayan 250 MB, İkinci aşamayı başarıyla tamamlayan 1 GB hediye internet kazanacak. Cevabı hakkında şüpheye düşülen ya da takılınan soruda joker hakkı kullanılabilecek. İstendiğinde ücretli olarak da joker hakkı satın alınabilir. Ücretli olarak pas geçme hakkı da sunuluyor.

Turkcell TL Yükle İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell abonelerine özel olarak aylık 1-2 GB internet tanımlanıyor. Günlük, haftalık ya da aylık farklı seçeneklerde internet kazanımları için belirli miktarda TL yüklenmesi gerekiyor. 35 TL ve üzeri Turkcell yüklemesi yapan kişiler aylık 1 GB hediye internet kazanıyor. Herhangi bir ek şart aranmaksızın bu fırsattan yararlanılabilir.

10 TL ile 20 TL arasında yükleme yapan aboneler günlük 1 GB ücretsiz internet kazanıyor. Kampanya 31 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek. Kampanya dahilinde sunulan faydadan yararlanabilmek için Turkcell’e gelerek yeni hat alımı yapılmalı ya da hat taşıma işlemleri gerçekleştirilmelidir. Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  👍

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.