Web Tekno Haber

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet!

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet!

Vodafone ile Akbank FAV işbirliği , Akbank ile çalışan aboneler özel hazırlanan bir kampanyadır. Kampanyaya katılım sağlamak oldukça kolaydır. Akbank FAV ile Vodafone üzerinden otomatik ödeme talimatı verildiği taktirde kampanyaya katılım sağlanmaktadır. Kampanyaya katılım sağlayan bütün abonelere 4 GB internet hediye olarak verilecektir. Vodafone müşterilerinin memnuniyeti için çok özverili bir şekilde çalışan bir operatör şirketi olmasından dolayı müşterilerine çoğu zaman güzel kampanya fırsatları hazırlamaktadır. Müşteriler tarafından çok sevilen ve tercih edilen kampanyalar Vodafone operatörünün yükselmesinde büyük rol oynamaktadır. Birçok bankayla ortak işler yapan Vodafone, Akbank FAV ile de çok başarılı ve çok sevilecek bir kampanyayı müşterileri ile buluşturmuştur. Akbank FAV ile Vodafone hazırladıkları kampanya ile abonelerine bir ay boyunca geçerliliğini sürdürecek olan 4 GB internet hakkını hizmete sunmaktadır.

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Hakkı Nedir?

vodafone aylik 4 gb bedava internet

Akbank FAV ile Vodafone işbirliği ile sunulan internet hizmeti sadece Akbank müşterisi olan Vodafone abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyanın tek koşulu Akbank FAV ile Vodafonelu hattın ödemesi için otomatik ödeme talimatı vermektir. Otomatik ödeme talimatı verildikten hemen sonra Vodafonelu abonenin hattına 4 GB internet hakkı anında tanımlanacaktır. Kampanyadan sadece 18-26 yaş aralığındaki öğrenciler yararlanabilmektedir. Akbank Mobil uygulaması üzerinden yapılan başvuru ile kolaylıkla kampanyaya katılım sağlanmaktadır.

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Hakkı İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Hakkı için başvuru yolu özel olarak yoktur. Vodafone abonesi olmak ve aynı zamanda Akbank müşterisi olmak yeterlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone abonesi, mevcut cep telefonu faturasını Akbank FAV üzerinden otomatik ödeme talimatına bağladığında kampanyaya katılım sağlanmaktadır.

Vodafone 2 GB İnternet Net Destek Paketi Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Hakkı İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Hakkı için istenen evraklar yoktur. Başvuru online olarak Akbank Mobil üzerinden otomatik fatura talimatı yapıldıktan sonra otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Hakkından Yararlanma Yolları Nelerdir?

Akbank FAV ve Vodafone aracılığıyla sağlanan kampanyada yararlanma koşulu Akbank FAV kullanıcı olmaktır. Akbank FAV kullanıcısı olan Vodafone abonelerinin otomatik fatura ödeme talimatı ile birlikte katılım hakkı başlamaktadır. Kampanya kapsamında Vodafıne operatörü abonelerine sunulan 4 GB internet hakkının kullanım süresi 1 aydır. Kampanya kapsamında 4 GB internet hakkı kazanan kullanıcılara kazanılan internet hakkı Vodafone tarafından sağlanmakta olup SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB İnternet Kazanma Fırsatı Detayları Nelerdir?

Akbank FAV müşterisi olan Vodafone abonelerine özel sunulan kampanya içerikleri aşağıda belirtildiği gibidir:

 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası, Vodafone abonelerinden faturalı olanlar için geçerlilik gösteren bir kampanyadır.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler için Akbank FAV kullanıyor olmak zorunludur.
 • Akbank FAV’a dahil olarak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanmalıdır.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası 18-26 yaş aralığında ve öğrenci olan Vodafone aboneleri ve Akbank FAV kullanıcıları için hizmete sunulmaktadır.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında tanımlanan 4 GB internetin kullanım süresi 1 ayla sınırlıdır. Kullanılmayan haklar devredilmez ve kullanım süresi sonunda silinir.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 4 GB internet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarında açıktır.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 4 GB internetin kullanıcı dışındaki kişilerle paylaşılması olası değildir.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkının bitiminde abonelere SMS ile bilgilendirme yapılır ve aboneler var olan tarifeleri içerinde bulunan kullanım haklarından yararlanmaya başlarlar.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası sadece müşterinin memnuniyeti ve müşterinin kazancı için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası müşteri bazlı bir kampanyadır.
 • Kampanyaya katılım sağlayan aboneler, Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyasından sadece 1 kere yararlanma hakkına sahiptirler.
 • Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkı Akbank ve Vodafone’un kararındadır.
 • Cep telefonu hattına kampanyadan kazanılan 4 GB internet tanımlandıktan sonra operatör değişikliği yapılırsa ya da hat iptal edilirse, kazanılmış olan mobil internet paketi iptal edilir.
 • Hizmete sunulan Akbank FAV İle Vodafone Aylık 4 GB Hediye İnternet kampanyası stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya 1 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlilik göstermektedir.

Akbank FAV Müşterisi Nasıl Olunur?

akbank fav musterisi nasil olunur

Akbank FAV müşteri başvurusu yapmak için yapılması gereken kolay birkaç adım bulunmaktadır. Akbank FAV müşterisi olmak için yapılması gereken adımlar şunlardır:

 • Akbank Mobil uygulaması mağazasından indirilir.
 • İstenilen kişisel bilgiler gerekli alanlara yazılır.
 • Tercih edilen şube seçilir.
 • Akbank Müşteri İletişim Merkezi ile çok kısa süren bir görüntülü görüşme yapılır.
 • Akbank FAV müşterisi olduktan sonra anlaşmalı kurye ile müşterinin belirlediği konuma sözleşme götürülür.
 • Kurye ile müşteriye ulaşan sözleşme, müşteri tarafından imzalandıktan sonra müşteri olmak için yapılan başvuru gerçekleşmiş olur.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Fırsatı! Detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Abonesi Nasıl Olunur?

Vodafone müşterisi olmak için yapılması gerekenler şunlardır:

 • vodafone.com.tr resmi internet sitesine giriş yapılır.
 • Yukarıda bulunan sekmelerden “Mobil” sekmesi seçilir.
 • Çıkan sayfadan “Yeni Hat Başvurusu” sekmesine geçilir.
 • Listelenen faturalı tariflerden uygun olan seçilir.
 • Abone, isterse kendisi bir numara arayabilir veya rasgele bir numara seçebilir.
 • Çıkan sayfada müşteriye ulaşılması için gerekli, aktif kullanılan bir cep numarası girilir.
 • İlgili müşteri temsilcisi bu numara üzerinden Vodafone abonesi olmak isteyen kişiye ulaşım sağlar.
 • Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmelerden sonra müşterinin belirlediği adresi hat gönderimi yapılır.
 • 48 saat içerisinde yeni hat kullanıma açılacaktır.

Akbank FAV İle Vodafone iş birliği ile abonelerine sunduğu 4 GB internet hakkı ile, abonelerinin ilgilisini kolaylıkla kazanmakta olup, abonelerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman zirvede kalmayı başarmaktadır. Akbank FAV ve Vodafone kalitesinin birlikta sunulduğu kampanya müşteriler için oldukça kazançlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.