Web Tekno Haber

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Fırsatı!

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Fırsatı!

Anlaşmalı bankalar ile günlük kazanılan 5 GB hediye interneti kullanıcılar oyunlarında kolay bir şekilde kullanabilir. Özellikle Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketi kazananlar PUBG Mobile uygulamasında kullanabilir.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anlaşmalı bankalar üzerinden Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet kazanmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak Turkcell promosyon kodunun bilinmesi gerekir. Daha sonra cep telefonlarının mesaj bölümüne aralarda boşluk olacak şekilde “GUNLUK OYNA” ve promosyon kodunun yazılması gerekir. Daha sonra 2200’a kısa mesaj göndererek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda başvuru işlemlerinin yapılması için 0532 532 00 00 numaralı çağrı hattının aranması gerekir.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Şartları Nelerdir?

turkcell anlasmali bankalar hediye internet

Anlaşmalı bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketini kullanmak için aşağıda verilen koşulların yerine getirilmesi gerekir:

 • Bu hediye paketini kullanmak için öncelikle Turkcell faturalı hat sahibi olmak gerekir.
 • Müşterisi olunan bankaların en yakın şubesine gidilerek otomatik ödeme talimatının verilmesi aranan şartların arasındadır.
 • Bu Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet kullanımlarını sadece yurt içinde yapabilmeniz mümkündür.
 • Kazanılan hediye internet paketini bir başkası ile kesinlikle paylaşamazsınız.
 • Hediye internet paketinin kullanım süresi bittiği zaman kısa mesaj ile size bilgilendirme yapılacaktır ve süresi dolduğunda hiçbir şekilde hediye internet paketini kullanamazsınız.

Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla! Ayrıntılarını da yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnterneti Herkes Alabilir Mi?

Anlaşmalı bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketini kullanabilecek kişiler hakkında bilgiler şu şekildedir:

 • Bu hediye internet paketinden Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilme şansına sahiptir.
 • Hediye internet paketini kullanmak için daha önceden Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketini kullanmamış olmak gerekir.
 • Turkcell faturalı hat sahipleri fatura ödemelerini 23.07.2020 tarihinden önce tamamlamış olmalıdır.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB İnterneti Faturalı Hatlar Nasıl Alabilir?

Anlaşmalı bankalar üzerinden Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketini almak için aşağıda verilen adımlar tek tek takip edilmelidir:

 • İlk önce Turkcell faturalı hat sahiplerinin cep telefon faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek ödemeleri gerekir. Bunun için müşterisi oldukları bankanın en yakın şubesine giderek öncelikle otomatik ödeme talimatı vermelidirler.
 • Otomatik ödeme talimatı ile telefon faturası ödendiği zaman bir ay sonra bu hediye internet paketi Turkcell faturalı hat sahiplerinin hatlarına tanımlanacaktır.
 • Hediye internet paketinin kullanım süresi dolduğu zaman kullandığınız her internet için kendi hattınız üzerinden ücretlendirmelere tabii tutulacaksınız.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Fatura Ödemesi İle Nasıl Alınır?

Anlaşmalı bankalar ile Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet kazanmak için fatura ödemelerinin nasıl yapılması gerektiği aşağıda detayları ile birlikte verilmektedir:

 • İlk olarak hangi bankanın müşterisi iseniz, öncelikle o bankanın en yakın şubesine giderek faturanızın otomatik ödeme talimatı ile ödenmesi için başvuruda bulunmanız gerekir.
 • Başvuru işlemlerinizden sonra bir sonraki ayın faturası otomatik ödeme talimatı ile ödendiği zaman 1 ay sonra hattınıza Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketi aktarılacaktır.
 • Bu kampanyadan sadece tek seferde yararlanabilmeniz mümkündür.
 • Bu hediye internet paketinin kullanılmaması durumunda kalan internet bir sonraki ay kesinlikle kullanılamaz. Aynı zamanda hediye internet paketinin kullanım süresi bittiği an yaptığınız her işlemler için kendi faturalı hattınız üzerinden ücretlendirmeler yapılacaktır.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Alma Yolları Nelerdir?

Anlaşmalı bankalar aracılığı ile Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet paketini kullanmak için ilk olarak Turkcell faturalı hat sahiplerinin Akıllı 5 GB tarifesine üye olmaları gerekir. Bu tarifeye üye olan müşteriler aynı zamanda 1 GB ekstradan hediye internet de kazanabilecektir. Bununla birlikte Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet kazananlar aşağıda verilen kampanyaları da kullanabilme hakkına sahiptir:

 • Bütün hatlar ile 750 dakika konuşma,
 • Her yöne 100 tane kısa mesaj,
 • 5 GB internet kullanımı gibi haklardan faydalanabileceklerdir.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB İnternet Tarife Hakları Nelerdir?

turkcell gunluk 5 gb internet firsati

Aşağıda Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili detaylar sırasıyla yer alır:

 • Bu kampanyadan sadece Turkcell Akıllı 5 GB tarifesine geçiş yapanlar yararlanabilmektedir.
 • Bu kampanyada verilen 5 GB Hediye İnternet yanında aynı zamanda 1 GB hediye internet de müşterilerin hatlarına tanımlanacaktır. Bu sayede 5 GB Hediye İnternet paketi bittiği zaman faturalı hat sahipleri 1 GB hediye interneti kullanabilme şansını elde eder.
 • Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet sadece yurt içi sınırlarında kullanılabilir. Yurt dışında olanlar bu kampanyadan hiçbir koşulda yararlanamayacaktır.
 • Hem 5 GB Hediye İnternet hem de 1 GB hediye internet bir başkasının hattına kesinlikle aktarılamaz.
 • Eğer kullandığınız hattı başka bir operatöre taşımanız ya da hattınızı kullanıma kapatmanız durumunda kazandığınız 5 GB ve 1 GB hediye internetin kullanımları iptal edilecektir.
 • Bu kampanyadan yararlananlar istedikleri zaman kampanyayı iptal etme şansına sahiptir.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB İnternet Paycell İle Nasıl Alınır?

Paycellilerin hediye internet kazanmak için istenilen kart türleri 3 çeşittir. Bunlar, Mastecard, Amex ve Visa’dır. Paycell ile ilgili detaylı bilgiler şöyledir:

 • Kart kullanımlarında belirli bir bankanın olma zorunluluğu yoktur. İsteyenler tercih ettikleri banka kartı ile işlemlerini yapabilir.
 • Kullanıcılar alışverişlerinde harcadıkları miktar ile faturalarındaki miktar ile birlikte işlem yapabilir.
 • Turkcell müşterileri kendi telefon numaraları üzerine kart numaralarını kaydettikleri zaman diledikleri vakit karta ihtiyaç duymadan işlemlerini yapabilir. Kart olmadan ödeme kolaylığı sağlanır.
 • Kullanıcıların şifreleri kişisel verilerin korunması kapsamında başka insanlar ya da kurumlar ile paylaşılmaz.
 • Uygulamayı iptal etmek isteyenler 0850 622 60 60 numaralı iletişim hattı ile görüşmelidir.
 • Kayıtlı olan kartlar ile Paycell’in geçerli olduğu sitelerde ve alışveriş noktalarında işlem yapılabilir.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet! Bilgileri yazımızdadır.

Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell müşterileri hediye internet hakkı için 2200’a kısa mesaj yollamalıdır. Mesaj kısmına “GUNLUK OYNA” yazılıp ardından boşluk bırakıldıktan sonra promosyon şifresi yazılmalıdır. Daha sonra mesaj gönderilir ve onay beklenir. Gelen bilgilendirme metninin ardından hediye internet hakları kullanılmaya başlanır. Kampanyadan faydalanma hakkı yalnızca bir kez verilir. Şifresini bilmeyenler Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 0532 532 00 00 numaralı hattan ya da dijital uygulamadan öğrenebilir.

Kazanılan hediye internet hakları başkasına devredilemez. Elde edilen haklar ile oyun oynanır. Kampanya tarihi bittikten sonra kalan kullanım hakları bir sonraki aya kesinlikle aktarılamaz.  Oyun oynadıktan sonra kalan haklarını kontrol etmek isteyenler ise 2200’a kısa mesaj yollamalıdır. Cep telefonlarından mesaj sayfasına “KALAN” yazarak mesajı ilettiklerinde ne kadar haklarının kaldığı ile ilgili bilgilendirme mesajı gelir. Tüm haklar bittiğinde müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. Paketin iptali için aynı numaraya “IPTAL OYNA IZLE” mesajı yollanmalıdır. İptal olduğuna dair mesaj geldikten sonra tüm haklar silinir ve bir daha paketten hiçbir koşulda yararlanılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.