Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları!

  12.12.2020
  456
  A+
  A-
  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları!

  GSM operatörlerinin 2020 Aralık’ta bedava internet kampanyaları da her zaman olduğu gibi yoğun ilgi çekmektedir. Bilindiği üzere Türkiye telekomünikasyon sektörünün öncü firmaları arasında Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell şirketleri bulunmaktadır. Bu şirketlerin her biri daha fazla bireysel veya kurumsal hat sahibine ulaşabilmek için müşteri memnuniyeti odaklı kampanyalar düzenlemektedir. Bedava internet kampanyaları Aralık 2020 tarihinde de bu şirketin en çok öne çıkardıkları hizmetler arasında yer almaktadır. Siz de abonesi olduğunuz GSM operatörünün sunmuş olduğu avantajlı hizmetlere ve seçeneklere göre en uygun bedava internet paketi kampanyalarına hemen katılım sağlayabilirsiniz. Bunun için merak ettiğiniz güncel bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

  2020 Aralık Bedava İnternet Kampanyaları

  bedava internet kampanyalari

  2020 Aralık ayında bedava internet kampanyaları sayesinde aboneler hiçbir ücret ödemeden akıllı telefonlarından internet kullanabilmektedir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom şirketleri her ay abonelerinin internet ihtiyaçlarını karşılamak için onlara ücretsiz internet paketi desteği sunmasıyla dikkat çekmektedir. GSM sektöründe her geçen gün artan rekabet ortamında müşteri memnuniyetine verdikleri önemi göstererek avantajlı kampanyalar düzenleyen bu şirketler, bedava internet paketleri sayesinde tercih edilmektedir. Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri, daha fazla abone kazanabilmek için bu tür kampanyalar öne çıkarmaktadır:

  • 2020 Aralık Türk Telekom bedava internet kampanyaları
  • 2020 Aralık Turkcell bedava internet kampanyaları
  • 2020 Aralık Vodafone bedava internet kampanyaları

  Siz de abonesi olduğunuz GSM operatörünün 2020 yılının Aralık ayında hangi bedava internet kampanyalarını müşterilerinin kullanımına sunduğu detayına ulaşmak için araştırma yapabilirsiniz. Yazımızın devamında üç büyük telekomünikasyon devinin Türkiye’deki faturalı veya faturasız hat müşterilerine sunmuş olduğu güncel bedava internet kampanyalarını bulabilirsiniz.

  Türk Telekom Aralık 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

  Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 Aralık ayında da büyük ilgi toplamaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren GSM operatörlerinden Türk Telekom, aralık ayı boyunca pek çok farklı kampanya düzenleyerek abonelerine bedava internet paketi yapma fırsatı sunmaktadır. Her geçen gün yeni faturalı veya faturasız aboneler kazanan şirketin 2020 Aralık ayına özel başlattığı ve devam ettirdiği bedava internet kampanyaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Türk Telekom 10 GB İnternet Paketi Kampanyası: Türk Telekom müşterileri, ikamet ettikleri ile göre belirlenmiş olan tarifelere geçiş yaparak 2020 Aralık ayında 10 GB bedava internet hediyesi kazanabilme imkanına sahiptir.
  • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Paketi: Türk Telekom aboneleri, her hafta Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirler.
  • Türk Telekom Arayanı Bil Bedava İnternet Kampanyası: Türk Telekom müşterileri, Arayanı Bil servisine kayıt olmaları durumunda ücretsiz internet paketi yaptırabilirler.
  • Türk Telekom e-Fatura Bedava İnternet Kampanyası: Türk Telekom faturalı hat sahibi müşteriler, normal faturadan e-faturaya geçiş onayı vermeleri karşılığında 1 GB cepten hediye internet hakkı kazanabilirler.

  Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Kampanyası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Aralık 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

  Turkcell bedava internet kampanyaları 2020 Aralık ayı boyunca devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan popüler GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, faturalı ve faturasız abonelerine özel çok sayıda bedava internet fırsatı sunmaktadır. Turkcell 2020 bedava internet kampanyaları kapsamında aralık ayı boyunca sunulan hediye internet paketleri şunlardır:

  • Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası: Turkcell müşterileri, resmi Dijital Operatör uygulaması üzerinden Salla Kazan oyununu oynayarak her hafta ücretsiz internet paketi kazanabilirler.
  • Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kampanyası: Turkcell aboneleri, bu uygulamaya kayıt olarak tuttukları takımın her golünde bedava internet paketi kazanma hakkına sahiptir.
  • Turkcell Fizy Dinle Kazan Bedava İnternet Kampanyası: Turkcell müşterileri, Fizy uygulaması üzerinden bir ay içinde dinleyecekleri 250 şarkıda 1 hafta geçerli 1 GB cepten internet hediyesi kazanabilirler.
  • Turkcell Mobil Ödeme Bedava İnternet Kampanyası: Turkcell aboneleri, e-ticaret siteleri üzerinden yapacakları alışverişlerde mobil ödeme yöntemini kullanırlarsa 1 ay geçerli 2 GB hediye internet kazanabilirler.
  • Turkcell Otomatik Ödeme Bedava İnternet Kampanyası: Faturalı hatta sahip Turkcell müşteri, otomatik ödeme talimatı vererek 5 GB hediye internet kazanabilirler.
  • Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Kampanyası: Turkcell müşterileri bu kampanya kapsamında kendilerine sorulan 15 soruya doğru cevap verirlerse bedava internet paketi kazanabilirler.

  Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafone Aralık 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

  Vodafone bedava internet paketi kampanyaları 2020 Aralık ayında da yoğun ilgi görmektedir. En çok tercih edilen bu kampanyalar sayesinde Vodafone müşterileri avantajlardan yararlanarak hediye internet paketi sahibi olabilmektedir. Öne çıkan Vodafone bedava internet kampanyalarından bazıları şunlardır:

  • Vodafone Seviyorum Testi Bedava İnternet Kampanyası: d Vodafone müşterileri, bu test üzerinden 3 GB internet kazanma imkanına sahiptir.
  • Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası: Vodafone Yanımda uygulamasındaki hediye çarkını çevirerek her hafta bedava internet hediyesi alabilirler.
  • Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kampanyası: Vodafone abonesi olmak için arkadaşını davet eden müşterilere 15 GB bedava internet hediyesi verilir.
  • Vodafone 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası: Vodafone müşterileri 4.5 G uyumlu sim karta geçiş yaparak 1 ay geçerli 10 GB hediye internet kazanabilirler.
  • Vodafone Mobil Ödeme Bedava İnternet Kampanyası: Vodafone müşterileri e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken mobil ödeme yöntemini tercih ederek 1 GB internet hediyesi kazanabilirler.
  • Vodafone Harca Kazan Bedava İnternet Kampanyası: Vodafone müşterileri, kullanım hakları bittikten sonra BANANEVAR yazıp 4455’e SMS göndererek bedava internet kazanabilirler.

  Ayrıca Vodafone’dan 6 Ay Boyunca Bedava İnternet Kampanyası hakkında merak edilenlere bakabilirsiniz.

  Faturalı ve Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

  faturali ve faturasiz bedava internet

  Faturalı ve faturasız hatta özel bedava internet kampanyaları, GSM operatörü müşterilerinin yakından takip ettiği konular arasında yer almaktadır. Her bütçeye ve tarifeye uygun kampanyaların sonucunda müşterilere ücretsiz olarak internet paketi kazanma imkanı sunulmaktadır. İster faturalı isterseniz de faturasız hatta sahip olun, abonesi olduğunuz GSM operatörünün 2020 Aralık ayında müşterilerine sunmuş olduğu hediye internet kampanyalarından yararlanarak siz de belirli süreliğine bedava internet paketi kullanmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

  Bedava İnternet Kampanyalarına Katılım Koşulları

  Bedava internet paketi kampanyaları katılım şartları oldukça önemlidir. Bazı GSM operatörleri, mobil uygulama üzerinden etkinliklere katılarak müşterilerine bedava internet hediyesi sunarken, bazı operatörlerde ise kısa mesaj (SMS) yoluyla kampanyalara katılım gerekebilmektedir. Örneğin mobil ödeme yöntemiyle hediye internet paketi kazanmak isteyen operatör müşterilerinin öncelikle e-ticaret sitesi üzerinden satın aldıkları bir ürünün ödemesinde abonesi oldukları operatörü seçerek mobil ödeme yapmaları gerekmektedir. Bu işlemin ardından abonelere kampanya kapsamında anons edilen GB kadar hediye internet paketi verilebilmektedir.

  En Çok Kullanılan Bedava İnternet Paketleri

  En popüler bedava internet paketleri de GSM operatörlerinin güncel kampanyaları arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren bu şirketler, birbirleri arasında da her zaman rekabet içindedir. Bu rekabetten faydalanmak isteyen GSM aboneleri bedava internet kampanyaları Aralık 2020 tarihi ile hediye internet paketleri kazanabilmektedir. Siz de müşterisi olduğunuz GSM operatörünün güncel tarife ve kampanyalarını yakından takip edebilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.