Web Tekno Haber

Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye Bedava İnternet Kampanyaları

Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye Bedava İnternet Kampanyaları

Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom, faturasız veya faturalı hat kullanan müşterileri için diğer operatörlere göre çok daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Avea faturasız hediye internet kampanyası dahilinde kullanıcıların tarifelerine ilave olarak internet paketi de yükler. Bu şekilde abonelerinin internet aşımı gibi herhangi bir problem ile karşılaşmamaları sağlanır.

Türk Telekom gerçekleştirdiği uygun kampanyalar ile devamlı olarak güncelleme yaparken, Avea faturasız hediye internet kampanyaları veya faturalı hediye internet kampanyalarını, web adresi üzerinden ilan ediyor. Ayrıca müşterilerine özel olarak SMS ile bildirim de gönderiyor. Türk Telekom hediye internet kampanyası dahilinde 30 GB’a dek kullanıcılar bedava internet kazanma olanağına sahiptirler. Kampanyalar bazı durumlarda faturalı hatlar için geçerli olurken bazen de faturasız kullanıcılar için düzenlenmektedir.

4.5G x 2 Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterileri, 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip değilse hiç zaman kaybetmeden Türk Telekom bayiliklerine giderek Avea faturasız bedava internet kullanım hakkı elde edebilirler. Kullanmış olduğunuz paket dahilinde yeni SIM kartınızı kullanmaya başladıktan sonra 3 ay süresince internetiniz 2 katına çıkarılır. Bedava internetinizi hemen başlatmak için 2KAT YAZ 5555 e gönder.

Sil Süpür Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un müşterileri için sunmuş olduğu uygulamalar arasında yer alan Sil Süpür oyunuyla Avea faturasız hediye internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 2019 yılında devam etmekte olan bu kampanya için katılım sağlamak isteyen kullanıcıların yapması gereken şey oldukça basittir. Online işlemler uygulamasını indirip giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynamanız yeterli olacaktır. Oyun sonrasında günlük 100 MB internetten tutun haftalık 30 GB internete kadar, her yöne bedava dakikalardan, Muud üyeliği, Arayanıbil üyeliği, bazı firmalarda geçerli indirinler vs. ve daha birçok hediyeleri kazanabilirsiniz.

ArayanıBil Plus 1 GB Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye İnternet

Türk Telekom’un hazırlamış olduğu kampanya 2019 yılında geçerli olmak kaydıyla iptali ilan edilene kadar katılım kabul edilmiş sayılır. arayanıBil servisi için üye işlemini gerçekleştiren aboneler, Avea faturası hediye internet kampanyasından yararlanarak aylık olacak şekilde üye olmaları halinde haftalık 1 GB internet, 6 aylık abonelik işlemlerinde aylık 1 GB internet kazanma hakkı elde edebilirler. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler için aylık abonelikler de PLUS yazıp 7065’e mesaj gönderebilir ya da 6 aylık abone işlemi yapmak isteyenler ise; PLUS yazıp 7066’ya mesaj yoluyla iletebilirler.

TivibuGo Avea (Türk Telekom) Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından faturasız hat müşterileri için gerçekleştirilen Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Süper Paketi ya da Tivibu Go Sinema Paketi’ne üye olunması halinde yalnızca Tivibu Go uygulamasında geçerli sayılır.

31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek olan Tivibu Go paketlerinden kampanyaya katılabilmek için Türk Telekom tarafından verilen 12 haneli kampanya kodunu mesaj kısmına TIVIBUGO boşluk kampanya kodu olarak yazın. Diğer bir ifade ile de TIVIBUGO kampanya kodu OLARAK YAZILIP 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekir.

Avea faturasız hediye internet dahilinde gönderilecek olan hediye Tivibu paketine göre değişiklik göstermesinin yanı sıra 12 ay süreyle geçerli sayılır.

  • Tivibu Go Süper Paket için 5 GB
  • Tivibu Go Aile Paketi için 1 GB
  • Tivibu Go Sinema Paketi için 3 GB

Selfy Sosyal Small ile Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin düzenlemiş olduğu Selfy Sosyal Small Kampanyası dahilinde Türk Telekom faturalı hediye internet kazanma şansınız bulunuyor. Bu kampanya dahilinde 750 dakika konuşma 5,000 SMS ile 3 GB internet yalnızca 27 TL’dir. Aynı zamanda Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter kullanılmak kaydıyla 2 GB hediye veriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Soner dedi ki:

    Online işlemleri indirdim ama oyunu bulamadım yardımcı olurmusunuz ?

  2. Zeynwp dedi ki:

    Sağ üst köşede bi kutucuk var oraya tıkladığında sil süpür yazıyor o haftada 1 gün yapılıyo

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.