Web Tekno Haber

BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır?

BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir, Nasıl Yapılır?

BİMcell 30 GB internet hilesi için cihazınızın ayarları ile oynamanıza gerek yoktur. BİMcell 30 GB internet hilesi için herhangi bir kod kümesine ihtiyaç duyulmaz. BİMcell GSM şirketi tarafından 1 milyonun üzerinde aboneye çeşitli prosedürler ile bedava cepten internet paketleri hediye edilir.

BİMcell Nedir?

BİMcell; BİM marketi tarafından oluşturulmuş bir sanal GSM hizmetidir. Bu GSM hizmeti BİM ve Türk Telekom ortak projesidir. Türkiye’de bir market tarafından ilk kez GSM şebekesi oluşturulması bakımından dikkat çeken bir sistemdir.

BİMcell Türkiye’nin %98 oranındaki noktalarında çekim gücüne sahip olduğu için abonelerine kesintisiz hizmet sunar. 551 ön kodlu hatları satışa sunan BİMcell, 2015 yılında 1 milyon üzerinde aboneye ulaşır. BİMcell sadece ön ödemeli hat hizmeti verir.

Ayrıca Turkcell şirketim aylık 4 GB hediye internet bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Nasıl BİMcell’li Olunur?

Perakende sektöründe olduğu kadar BİMcell hizmetlerinde de oldukça uygun fiyatlı hizmet sunan BİM marketler zinciri, GSM şebekesi oluşturması yönüyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirir. Avantajlı BİMcell paketlerinden yararlanmak için BİMcell hattı kullanmaya başlayabilirsiniz. BİMcell avantajlarından yararlanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • BİMcell’li olmak için numaranızı BİMcell’e taşıyarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.
 • BİMcell hatları BİM marketlerde satılır. Türkiye’de 8000’den fazla noktada bulunan BİM marketlerden size en yakın olanı seçerek BİMcell hat almak için bireysel başvuruda bulunabilirsiniz.
 • BİMcell hat alımlarınızda sizden kimlik kartınızın fotokopisi istenir. Kimlik fotokopiniz ile size en yakın BİM markete giderek kasiyerden BİMcell hat alabilirsiniz.

BİMcell İnternet Hediyeleri Nelerdir?

bimcell internet hediyeleri nelerdir

BİMcell, abonelerine sunduğu avantajlı paketlere ek olarak cepten hediye internet paketleri de sunar. BİMcell’in abonelerine hediye ettiği internet paketleri şu şekildedir:

 • BİMcell festival 5 GB paketi
 • BİMcell bonus 9 GB paketi
 • BİMcell BTK Akademi 6 GB paketi
 • BİMcell 30 GB paketi
 • BİMcell TL Yükle 1 GB kazan paketi

BİMcell TL Yükleyerek Nasıl İnternet Kazanılır?

BİMcell TL yükle 1 GB kazan kampanyası kapsamında BİM marketlerden veya BİMcell online işlemler üzerinden TL yüklemeleriniz sonucu hattınıza hediye internet hakkı tanımlanır. Hat tarifenizden önce bu hediye paketini kullanarak tarifenizden harcama yapılmamış olur.

TL yüklemenin en hızlı ve pratik seçeneği BİMcell online işlemler üzerinden yükleme yapmaktır. BİMcell online işlemler ile yükleme yapmak için uyulması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Kendi hattınız veya bir başkasının hattına TL yüklemek için bimcell.com adresine giriniz.
 • Açılan ana sayfadan TL yükleme ekranına geçiş yapınız.
 • Açılan sayfada 2 satır yer alır. Birinci satıra yükleme yapmak istediğiniz cep numarasını giriniz.
 • İkinci satıra ise yüklemek yapmak istediğiniz TL tutarını giriniz.
 • Yönlendirilen sayfada kredi kart bilgilerinizi giriniz.
 • Bu aşamada yükleme yapmak istediğiniz numara tekrar istenir. Numaranızı giriniz.
 • Onay ekranına yönlendirilmeniz üzerine şifrenizi sisteme girerek işleminizi tamamlayınız.
 • TL yükleme işleminizin ardından hattınıza hediye cepten internet tanımlanır.

BİMcell 30 GB Paketi Nedir?

BİMcell GSM şirketi, 1 milyon üzeri abonesine avantajlı kampanyalar sunar. BİMcell 30 GB paketi de BİMcell’in kullanıcılarına özel hazırladığı ek paketler grubunda yer alır. BİMcell 30 GB paketinin hattınıza tanımlanabilmesi için SIM kartınızın 4,5G uyumlu olması gerekir. BİMcell 30 GB paketinin hatta tanımlanma koşulu sadece bu kriterdir.

BİMcell 30 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

BİMcell 30 GB hediye internet paketinin hattınıza tanımlanması için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • BİMcell 30 GB hediye internet paketinin hattınıza tanımlanması için SIM kartınızın 3G değil, 4,5 G uyumlu olması gerekir. 3G uyumlu SIM kartlarda kampanya çalışmayacağı için SIM kartınızı 4,5G’ye taşımalısınız.
 • SIM kart uyumluluğunu sağlamanız sonucunda SMS yöntemi ile kampanyaya başvuru yapabilirsiniz.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketine SMS ile başvuru yapmak için büyük harf kullanarak “4.5G 30GB” yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz sonucu paket kapsamındaki hediyeler hattınıza tanımlanır.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketinin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı tarafınıza ulaştığı zaman hediye hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell 30 GB İnternet Paketinin Özellikleri Nelerdir?

BİMcell 30 GB hediye internet paketinin geçerlilik süresi boyunca abonelere sağlayacağı faydalar şu şekildedir:

 • BİMcell 30 GB hediye internet paketi kapsamında abonelere 1 haftalık 30 GB kullanım hakkı sunulur.
 • BİMcell 30 GB hediye internet kampanyası kapsamında sunulan haklar sadece yurt içi sınırlarında geçerlidir.
 • BİMcell 30 GB hediye internet kampanyası kapsamında abonelerin hattına tanımlanan data hakkı, sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsar.
 • GSM şirketi; kampanya kapsamında kullanılacak olan internet üzerinden mesajlaşma, ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları gibi hizmetlerin tarife kapsamında değişiklik yapılması hakkını saklı tutar.
 • BİMcell 30 GB hediye internet kampanyası kapsamında sunulan data hakkı üçüncü kişilere devredilmez veya paraya çevrilemez.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketinin süresi 1 haftadır. Kullanımlarınız 1 hafta içerisinde tamamen bitmemiş ise kalan haklarınız bir sonraki güne devretmez. Hattınızdan silinir.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketi sadece bir kez kullanılabilir. Abonenin ikinci kez bu paketi alma hakkı yoktur.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketinin süresinden önce sona ermesi sonucu kullanımlar ek paket üzerinden ücretlendirilir. Hattınıza tanımlı ek paketiniz yok ise paket aşım ücreti üzerinden faturalandırılırsınız.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketinin kullanım süresi boyunca hattınızı başka bir operatöre taşır veya hattınızın iptal olmasını gerektirecek bir işlem gerçekleştirmeniz sonucu paket dâhilindeki haklarınız silinir. Tekrar yenilenmez.

Gnçtrkcll uygulaması indirene 1 GB hediye internet fırsatlarına da bakabilirsiniz.

BİMcell 30 GB İnternet Paketinden Kalan Kullanımlar Nasıl Sorgulanır?

bimcell 30 gb internet kalan kullanimlar

BİMcell 30 GB hediye internet paketinden kalan kullanımlarınız 1 haftalık süreçten önce bitmesi durumunda paket aşım ücretlendirme periyoduna göre harcamalarınız fiyatlandırılır. Bu ücretlendirmenin önüne geçmek için paket kullanımlarınızı sorgulayarak kullanımlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. BİMcell 30 GB hediye internet paketi kapsamında kalan kullanımlarınızı sorgulamak için yapılması gereken yöntem şu şekildedir:

 • Paket kapsamında kalan kullanımlarınızı sorgulamak için SMS yöntemi kullanılabilir.
 • SMS ile BİMcell 30 GB hediye internet paketinizden kalan haklarınızı sorgulamak için büyük harf kullanarak “4.5G 30GB” yazıp 4551’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olur.
 • SMS gönderiminiz ardından kalan kullanım haklarınızın dökümü bilgilendirme mesajı ile size iletilir.
 • BİMcell 30 GB hediye internet paketinizin haklarının %100 bitmesi sonucu SMS ile bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu mesajı dikkate almanız sonucu paket aşımlarınızı engelleyebilirsiniz.

BİMcell 30 GB İnternet Hilesi Nedir?

BİM marketler zinciri bünyesinde yürütülen BİMcell GSM şirketi diğer operatörlere oranla abonelerine uygun fiyatlı hizmet sunma kapsamında çalışmalar yapar. Bu yüzden oldukça hesaplı bir kullanım imkânı sunan BİMcell kapsamında paket kullanımlarında hileye başvurmak geçersiz bir durumdur.

BİMcell 30 GB internet hilesi geçersiz bir uygulamadır. BİMcell 30 GB internet paketini hileye başvurmadan SMS yöntemini tercih ederek hızlı bir şekilde hattınıza tanımlamanız mümkündür. Hattınıza tanımlanan BİMcell 30 GB internet paketi kullanımlarınızın bitmesi durumunda bu paket hattınıza bir daha tanımlanmaz. Tekrar eden bir paket değildir. Her kullanıcının sadece 1 defa kullanım hakkı bulunur. BİMcell 30 GB internet paketini ikinci kez hattınıza tanımlamak için herhangi bir hile yöntemi yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.