Web Tekno Haber

2020 Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2020 Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Bimcell bedava internet kampanyası ile kurum müşterilerine onlarca bedava GB internet dağıtıyor! Hem faturalı hem de faturasız hatlara özel internet kampanyası ile bedava internetinizi kullanarak uygulamalarda gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz! Kampanyaya katılmak için müşterilerin ek paket ücreti ödemelerine katılmaları gerekmiyor. Yalnızca Bimcell müşterisi olmanız şart. Şu an farklı bir operatör kullanıyorsanız, numaranızı hemen Bimcell’e taşıyarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bimcell bu şekilde yeni girmiş olduğu operatör sektöründe abone sayısını yukarıya taşımayı amaçlar.

Ayrıca Vodafone internet kampanyalarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

2020 Bimcell Yeni Hat Kampanyası Sayesinde Müşterilerini Bedava İnternet Sahibi Yapıyor

2020 Bimcell yeni hat kampanyası ile Bimcell büyük operatörler ile rekabet edecek gibi görünüyor. Paket dahilinde müşteriler her yöne 250 dakika konuşma ile birlikte 250 adet de SMS sahibi oluyorlar. Ayrıca 250 MG internet paketi ile müşteriler internetin tadını çıkarıyorlar. Bu kampanyadan faydalanmak için illa yeni hat satın almak zorunda değilsiniz. Zaten kullandığınız bir numara varsa, bu numarayı Bimcell’e taşıyarak da kampanyadan faydalanmanız mümkün.

2020 Bimcell Yeni Avantaj Kampanyasına Gelin, İnterneti Kapın!

2020 Bimcell yeni avantaj kampanyası yalnızca faturasız hat kullanıcılarına özedir. Kişilerin tek seferde 25 TL ve üzeri yüklem yapması ile kampanya aktif olur. Yükleme yapmanızın ardından anında telefonunuza 500 SMS ile 1 GB internet tanımlanır. Kişilerin kampanyaya katılım göstermesi için ek ücret ödemelerine gerek kalmıyor. Kampanya katılım içi üyelik, SMS göndermek de gerekmiyor. Siz yüklemenizi yaptığınız zaman kampanyaya bir şey yapmadan dahil oluyorsunuz. Kullanımlar telefon hattına 1 ay için yüklenir. Ay sonunda kullanımlar silinir, öteki aya devir söz konusu değildir.

2020 Bimcell Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

2020 Bimcell internet kampanyasına katılım için en güzel şey, kullanıcıların bir şey yapmalarına gerek olmamasıdır. Gerekli koşulları yerine getiren kişiler zaten kampanyaya dahil edilmiş oluyorlar. Kampanyalara katılım göstermek için en az belirtilen tutarda TL yüklemesi yapmak gerekiyor. Elbette müşterilerin Bimcell sahibi olmaları ya da numaralarını Bimcell’e taşımaları şartı bulunuyor. Ayrıca internet kazanmak isterseniz Bimcell paketlerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve internet, SMS, konuşması bol olan bu paketler de sık sık müşterilerine bedava internet sunuyor.

Turkcell bedava internet kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

2020 Bimcell Faturalı Hatlara Özel Bedava İnternet Kampanyası

2020 Bimcell faturalı hatlar için özel internet kampanyası adından da anlaşılacağı üzere yalnızca faturalı hat kullanıcılarına yöneliktir. Bimcell dost paketi ile aradığınız bedava interneti bulabilirsiniz. Dost paketlerinin içerdiği internet GB miktarına göre 3 çeşidi bulunuyor. Bunlar:

  • Dost 2 GB paketi,
  • Dost 5 GB paketi,
  • Dost 10 GB paketi olarak sıralanabilir.

2GB paketi ile 600 dakika konuşma ile birlikte 200 tane SMS sahibi olursunuz. Ayrıca anında hattınıza 2 GB internet tanımlanır. 5 GB paket yapmanız halinde ise 750 dk ve 750 SMS sahibi olursunuz. Son olarak Dost 10 GB paketi ile 1000 dk, 1000 SMS ve 10 GB internetin keyfini çıkarırsınız.

2020 Bimcell’den BONUS İnternet Kampanyası

2020 Bimcell’den Bonus kampanyası ile TL yüklemenize karşılık, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz internet, SM S  ve konuşma sahibi olursunuz. Bu özel internet kampanyasına katılmak isteyen müşteriler telefon SMS kısmına geldikten sonra BIMCELL Bonus yazsın ve mesajı 4551’e göndersin. Hatta tanımlanan kullanımlar 500 SMS, 1 GB internet ve 250 Dk’dır. Kullanımlar ay sonuna kadar geçerli olduğundan ertesi ay kullanmadığınız haklarınız silinecektir. Kalan kullanımlarınızı 4551’e kalan yazarak öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.