Web Tekno Haber

BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar!

27.03.2021
537
BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar!

BİMcell, bedava internet veren uygulamaları ile müşterilerine cepten internet hediye eder. Sektördeki birçok operatör gibi BİMcell GSM şirketi de müşterilerinin internet ihtiyaçları için tarifelerine ek avantajlı kampanyalar düzenler. BİMcell internet veren uygulamalar da müşterilerin, bedava cepten internet kazanma fırsatları yakalayabileceği seçenekler arasında yer alır.

BİMcell Nedir?

BİMcell, perakende satış marketi olan BİM ile Türk Telekom işbirliği ile oluşturulan bir GSM şebekesidir. Sistem Türk Telekom desteği ile sanal olarak müşterilerine hizmet verir. 2015 yılında adını duyuran BİMcell GSM şirketinin müşterilerine sunduğu uygun kampanya ve fiyatlandırma sistemi cazip şekilde kullanıcı çeker ve yüksek oranlarda kullanıcı sayısı vardır. Geniş kapsama alanı ile müşterilerine kesintisiz iletişim hizmeti verir.

BİMcell Aboneliği Nasıl Başlatılır?

bimcell aboneligi nasil baslatilir

Müşterilerine birçok avantajlı kampanyalar sunan BİMcell ile kesintisiz iletişim için BİMcell aboneliği başlatabilirsiniz. BİMcell aboneliği oluşturmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • BİMcell hat sahibi olabilmeniz için sizden TC kimlik numaranızın yazılı olduğu kimlik kartınızın fotokopisi istenir. Başvuru için mağazaya gitmeden önce kimlik kartınızın fotokopisine sahip olduğunuzdan emin olunuz.
 • BİMcell abonelik başvurunuz için size en yakın BİM mağazasına gidebilirsiniz.
 • Market personeline ulaşarak BİMcell hat başvurunuzu ileterek işlem başlatabilirsiniz.
 • Adınıza tanımlı hattınız oluşturulduğu zaman aktif olarak hat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • BİMcell hattınız ile yaptığınız aramaların 6 saniyesi 15 kuruş olacak şekilde ücretlendirilirsiniz.
 • BİM marketlerden veya BİMcell resmi internet adresi üzerinden hattınıza TL yükleyebilir, avantajlı tarife ve kampanyalar ile konuşma başlatabilir, mesajlaşabilir veya internet ihtiyaçlarınızı halledebilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

BİMcell, müşterilerine tarifelerine ek internet kampanyaları hazırlar. BİMcell bedava internet kampanyaları şu şekildedir:

BİMcell Festival Kampanyası;

 • Kampanya kapsamında sunulan haklardan yararlanmak için “Bimcell Festival” yazıp 4551’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.
 • BİMcell festival kampanyası kapsamında sunulan haklardan 30 gün boyunca yararlanma fırsatı elde edilir.
 • BİMcell festival kampanyasına dâhil olmak için BİMcell hattınıza 40 TL veya 50 TL üzeri yüklemeler yapmanız gerekir.
 • 40 TL yüklemelerinize hediye 2 GB cepten internet kazanırken, 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde hediye 5 GB cepten internet kazanma hakkı elde etmiş olursunuz.

BİMcell Bonus Kampanyası;

 • Kampanya kapsamında 300 dakika, 300 SMS hakkının yanında 9 GB hediye cepten internet kazanma hakkı elde edilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklardan yararlanmak için BIMcell bonus kampanyasına SMS ile başvuru yapmanız gerekir. Büyük harfler ile BIMCELL BONUS yazıp 4551’e ücretsiz SMS göndermeniz sonucu kampanya hakları hattınıza tanımlanır.
 • BİMcell bonus kampanyası kapsamında sunulan haklardan yararlanabilmek için BİMcell’den yeni hat almış olma şartı aranır.
 • Yeni hat alan müşterilere ilk 30 gün içerisinde kampanyaya katılma süresi tanınır. Süre bitiminde kampanyaya katılma denemeleri başarısız olur.

BTK Akademi Kampanyası;

 • BİMcell BTK Akademi kampanyası kapsamında faturasız abonelere 2 ay geçerli 30 günde bir yenilenen 6 GB hediye cepten internet kampanyası sunulur.
 • BİMcell BTK Akademi kampanyası kapsamında sunulan haklardan yararlanmak için kampanyaya başvuru yapmak gerekir. BİMcell BTK Akademi kampanyasına SMS ile başvuru yapmak için “BTK Akademi” yazıp 5555’e ücretsiz olarak SMS gönderilmesi sonucu kampanya hakları hattınıza otomatik olarak tanımlanır.
 • BİMcell BTK Akademi kampanyasından yararlanmak için BTK Akademi Eğitim portalı btkakademi.gov.tr adresine giriş yapmak gerekir. Böylece BİMcell internet veren uygulamalar sistemi ile ek internet kazanma hakkı elde edilir.

Ayrıca Türk Telekom yeni prime 20 tarifesi bilgilerine bakabilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

BİMcell GSM şirketi, faturalı veya faturasız aboneleri için çeşitli mobil uygulamalar geliştirmeye başladı. BİMcell mobil uygulamalarını kullanarak hattınıza özel kampanyalardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz. BİMcell bedava internet veren uygulamalar şu şekildedir:

 • Bimcell Kampanyaları
 • Bimcell Salla Kazan
 • Bimcell Sil Süpür
 • Bimcell Arayanı Bil Servisi

Bimcell Kampanyaları Mobil Uygulaması Nedir?

Bimcell kampanyaları mobil uygulaması 5.0.0 sürüm ve üzeri Android cihazlarda çalışan 100 bin üzeri indirme elde edilen BİMcell kampanyaları hakkında bilgilendirmeler içeren bir platformdur. Bimcell kampanyaları mobil uygulaması ile yapılabilecekler şu şekildedir:

 • Bimcell kampanyaları mobil uygulaması ile BİMcell tarife ve kampanyalarını detaylı bir şelide inceleme ve yapılan değişikliklerden haberdar olma fırsatı yakalanır.
 • Bimcell kampanyaları mobil uygulaması kullanıcılarına BİMcell bedava internet, SMS ve dakika kullanımları kazanma şansı yakalama fırsatı sunar.
 • Bimcell Online İşlemler üzerinden işlem yapma fırsatı sunar.

BİMcell Salla Kazan Nedir?

bimcell salla kazan nedir

BİMcell Salla Kazan uygulaması, BİMcell abonelerinin hediye cepten internet ve konuşma paketi kazandıkları bir platformdur. BİMcell Salla Kazan mobil uygulaması kapsamında sunulan haklardan yararlanmak için sadece mobil uygulama üzerinden sisteme giriş yapılması gerekir. SMS veya diğer yöntemler ile Salla Kazan kampanyalarından yararlanma imkânı sunulmaz.

Salla Kazan uygulaması BİMcell abonelerine özel kampanyalar hazırlar. Haftanın bir günü verilen hediye internet hakları her abone için farklı içeriklerde hazırlanır. Uygulama kapsamında verilen hediye kullanımlar sadece yurt içi sınırlarında geçerlidir. Para ile üçüncü kişilere satılmaz veya devredilemez.

BİMcell Salla Kazan Nasıl Kurulur?

BİMcell Salla Kazan mobil uygulaması ile Bimcell abonelerinin her hafta farklı hediyeler kazanma hakkı bulunur. BİMcell Salla Kazan mobil uygulamasını cihazınıza indirmek için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • BİMcell Salla Kazan mobil uygulaması Türk Telekom Online İşlemler platformunun içerisinde yer alır. Uygulama mağazalarının arama motorlarına Online İşlemler anahtar kelimelerini yazarak arama yapmanız sonucunda da Salla Kazan uygulamasına erişim sağlanabilir.
 • Android cihazınıza kurulum sağlamak için uygulama mağazalarından Google Play Store’a giriş yaparak işlem başlatabilirsiniz. Arama motoru üzerinden erişim sağlayabileceğiniz mobil uygulamayı cihazınıza indirerek GSM numaranız ile giriş yapmanız gerekir.
 • iOS cihazınıza kurulum yapmak için uygulama mağazalarından App Store’a giriş yapmalısınız. Arama motoru üzerinden erişim sağlayıp cihazınıza indireceğiniz mobil uygulamaya kurulum sonrasında GSM numaranız ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Huawei cihazınız için kurulum yapmak için uygulama mağazası App Gallery üzerinden giriş başlatmalısınız. Arama motoru üzerinden erişim sağlanan mobil uygulamanın indirme işleminin tamamlanmasının ardından GSM numaranız ile sisteme giriş yaparak size özel hazırlanan avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell Salla Kazan Nasıl Kullanılır?

BİMcell Salla Kazan uygulamasını cihazınıza indirmeniz sonrasında kullanımlarınıza başlayarak avantajlı paketlere dâhil olmaya başlayabilirsiniz. BİMcell Salla Kazan uygulamasını kullanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Mobil uygulamaya giriş yapmak için hattınıza özel hesap oluşturmanız gerekir. Giriş sayfasına GSM numaranızı yazarak şifre talebinde bulunun. Gelen şifre aktivasyonu mobil uygulamaya girişinizi sağlar.
 • Uygulamaya giriş işleminizin ardından ana sayfada bulunan menü ekranından “bana özel/kampanyalar” bölümünü seçiniz.
 • Bu bölümden “Sil Süpür” seçeneğini seçiniz.
 • Açılan ekranda minik bir oyun oynamanız beklenir. Ekranda parmak ucunuz ile silme hareketleri yaparak kazanacağınız hediyenin aktif hale gelmesini sağlamanız sonucu hediyeniz netleşir.
 • Ekranda yer hediyeniz kısa süre sonra hattınıza otomatik olarak tanımlanır ve size gönderilen bilgilendirme mesajı kapsamında hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Arayanı Bil Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

BİMcell arayanı bil hediye internet kampanyası kapsamında 1 GB cepten internet kazanma hakkı elde edilir. Kullanıcılar, BİMcell Arayanı Bil servisine üye olarak kampanya kapsamında sunulan haklardan yararlanma hakkı elde eder. Kampanyanın aktif hale gelmesi için SMS ile başvuru yapılması gerekir. Büyük harfler ile PLUS yazıp 7065’e ücretsiz SMS gönderilmesi sonucu kampanya hakları otomatik olarak hattınıza tanımlanır. BİMcell internet veren uygulamalar ile data kullanım haklarınızı çoğaltarak daha fazla internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.