Web Tekno Haber

Bİmcell Tarifeleri ve Hediye İnternetleri

Bİmcell Tarifeleri ve Hediye İnternetleri

Bİmcell  tarife ve hediye kampanyaları sayesinde her yükleme yaptığınız zaman kazanacaksınız. Hangi Bİmcell  tarifesini kullandığınız fark etmez, her 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız halinde, anında 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet ve 500 SMS sahibi olursunuz. Hem de her yöne mesaj gönderebilirsiniz. Bu avantajlardan ve diğer avantajlardan faydalanmak isterseniz, numaranızı Bimcell’e taşımanız ya da Bimcell’den yeni hat sahibi olmanız yeterli olacak!

Ayrıca Bimcell bedava internet veren paketler hangileridir? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Bİmcell Dost 2 GB Tarifesi ile Dostlarınızla Doyasıya Konuşun

Bİmcell Dost 2 GB tarifesi kullanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok kolay. Telefonunuzdan mesaj kısmına gelin. Büyük harfler ile DOST 2 GB yazdıktan sonra mesajı 4551’e gönderin. Böylece 2 GB internet, her yöne 600 DK konuşma ve her yöne 600 SMS kazanırsınız.

Bana Hangi Bİmcell Tarifeleri Var?

Tercih edilebilecek Bİmcell tarifeleri şu şekilde sıralanabilir:

  • SMS paketleri,
  • Karma paketler,
  • Konuşma paketleri,
  • İnternet paketleri,
  • Yurt dışı paketleri.

Yapacağınız kullanımlara göre uygun bir paket tercihi yapmanız sizi avantajlı kılacaktır.

Bİmcell Tarifelerinden Nasıl Faydalanabilirim?

Bİmcell tarifelerinden faydalanmak için size en yakın BİM mağazasına gidebilir ya da tarifenize göre SMS göndererek üyelik işlemlerini başlatabilirsiniz. Eğer henüz Bimcell hattınız yoksa, yanınıza nüfus cüzdanı fotokopisi alarak size en yakın BİM mağazasını ziyaret edin. BİMCELL kullanmak için ila eski numaranızı değiştirmek zorunda değilsiniz. Eski numaranızı Bimcell’e taşıyarak da Bimcell’li olabilirsiniz. Bimcell 6 binden fazla BİM mağazalarında satılır. Ayrıca Bimcell satış noktaları da bulunur.

Bİmcell Tarifelerinden Faydalanmak için TL Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Bİmcell tarifelerinden faydalanmak için TL yüklemesi yapmak isterseniz işleminizi size en yakın BİM mağazasından yapabilirsiniz. Dilerseniz telefonlarınızdan 444 45 41 hatlı numarayı arayarak da yükleme yapabilirsiniz. Ben internetten yükleme yapmak istiyorum derseniz bimcell.com.tr adresini ziyaret edin. Bimcell Türkiye’de yüzde 98’i aşkın kapsama alanına sahiptir. Bu sayede yükleme sonrası kesintisiz iletişim kurmanın keyfini çıkaracaksınız.

Bİmcell ile Tanışma Paketi ile Bimcell’e Gelenler Kazanıyor

Bİmcell ile Tanışma Paketi sayesinde avantajlı konuşmak istemez misiniz? Hem de bu sırada internetin de keyfini çıkaracaksınız. Paket kapsamında 25 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler yüklemeden hemen sonra 500 SMS ve 1 GB internetin sahibi oluyorlar! Pakete üye olmanız halinde, 30 gün sonrasında paket kendiliğinden yenilenir. Bakiye yetersiz olduğu zaman, 29 gün içinde TL yüklemesi yapılmadığında paket otomatik olarak iptal edilir. Paket kapsamında kullanmadığınız kullanımlarınızı yeniden kullanmanız mümkün değildir. Kalan paket kullanımınızı öğrenmek isterseniz telefonunuzdan kalan yazıp  4551’e SMS gönderebilirsiniz. Aynı anda birden fazla paket satın almanız da mümkün.

Bimcell bedava internet paketi nasıl yapılır? Yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bİmcell Tarifelerinden Hangileri Müşteri Alımı için Kapatılmıştır?

Müşteri alımı için kapatılan Bimcell tarifeleri arasında:

  • Dopdolu paketi,
  • Efsane 6 GB paketi,
  • Dostlar arasında paketi,
  • İdeal paketi,
  • Üçlü 3 GB paketi yer alır.

Bu paketlerden 2017 senesinden itibaren faydalanmanız mümkün değildir. Söz konusu paketlerden faydalanan eski müşteriler, Bimcell tamamaen kullanım için kapatana kadar faydalanmaya devam ederler. Bimcell böyle bir durumun varlığında müşterilerini duyuru yolu ile bilgilendirecektir.

Bİmcell  tarifesi kapsamında hattınıza tanımlanan haklar yalnızca yurt içi  kullanım için geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışında yapılan kullanımları kapsamaz. İnternet kullanımlarından yalnızca APN üzerinden olanlar geçerli olacaktır. Yurt dışında yapılacak internet kullanımlarında kişiler ayrıca ücretlendirilirler. 444 ile başlayan numaralar ücretsiz olarak aranabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.