Web Tekno Haber

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye!

05.09.2020
513
CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye!

CarrefourSA kampanyaları sayesinde alışveriş yapanlar kazanıyor! CarrefourSA müşterilerine geniş ürün seçimini en ekonomik fiyatlardan sunuyor. Online market üzerinden yapılan alışverişleriniz aynı gün içinde tarafınıza teslim ediliyor. 1963 senesinde kurulan marketler zinciri, kampanyaları ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bebek bezinden, süt ve kahvaltılık ürünlerine, kozmetikten ev tekstil ürünlerine kadar, aklınıza gelen hemen her şeyi CarrefourSA’dan satın alabilirsiniz. Carrefour kampanyası sayesinde hem alışverişlerinizi yapacak hem de internetsiz kalmaktan kurtulacaksınız. Çekici bu kampanya her 75 TL değerindeki alışveriş için 1 GB internet hediye ediyor!

Vodafone 4.5G ile Tanış 10 GB İnternet Kazan! Bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

carrefoursa internet hediyesi

CarrefourSA kampanyasına katılmak isteyen kişilerin başvurularını SMS üzerinden yapmaları yeterli oluyor. Her 75 TL ve üzeri değerinde alışveriş yapan kişilerin aldıkları fiş üzerinde özel bir katılım kodu bulunuyor. Fiş üzerinde yazılan katılım kodunun SMS ile 4533’e gönderilmesi gerekiyor. Bu sayede bağlı bulunduğunuz operatör üzerinden 1 GB bedava internet kazanmış oluyorsunuz. CarrefourSA bedava interneti kazandığınız zaman tarafınıza bilgilendirme mesajını atıyor. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra internet kullanımına yurdun istediğiniz her köşesinde başlayabilirsiniz. Kampanya hediyesi yurt dışında geçerli değildir.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye Kampanyası Hangi Ürünler için Geçerli?

CarrefourSA kampanyasının geçerli olduğu ürünler belirlenmiştir. Buna göre, kuyum alışverişi, elektronik ürün alışverişi, GSM TL yükleme alışverişi, tütün mamülleri alışverişi, içkili içecek alışverişlerinde kampanya geçerli değildir. Bu alanların dışında yapacağınız her 74 TL ve üzeri alışverişler için kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz SMS ücretlidir. Ücret, kullandığınız tarifeye göre değişiklik göstermektedir. Eğer Turkcell abonesiyseniz kampanyaya katılmak için göndereceğiniz SMS 1 TL, Vodafone ve Türk Telekom abonesi olmanız halinde ise 65 kuruş olacaktır.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye Kampanyasına Katılma Koşulları Nelerdir?

CarrefourSA kampanyasına katılma koşulları başında Carrefour SA kart sahibi olmak geliyor. Karta sahip olan kişilerin aktif telefon hatlarının bulunması kampanyaya katılmak için şarttır. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell aboneleri bu kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya katılmak için SMS gönderilmesi halinde, en çok 24 saat içinde kampanya faydaları başvuru yapan numaraya yüklenecektir. Alışveriş yapan müşteriler, kampanya hediyesinden yalnızca 24 saat boyunca faydalanabilirler. 24 saatin sonunda hediye kullanım kalmış olsa bile hat üzerinden silinir. Hediye kullanımlar sonraki güne devir etmez.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye Kampanyası Nerelerde Geçerli?

CarrefourSA kampanyasının geçerli olduğu yerler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindedir. Yurt dışında hediyelerin kullanılması söz konusu değildir. Numaraya yüklenen hediyeleri üçüncü kişilerin kullanması, üçüncü kişilere transfer edilmesi ya da hediyelerin ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde hediye kullanımlar silinecektir. İnternet kampanyasını CarrefourSA iptal edebilir, durdurabilir ya da istediği herhangi bir farklılığı yapabilir. Siz de market ihtiyaçlarınızı Carrefour ile karşılayarak bir yandan bedava internet kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik her alışveriş yaptığınız zaman, Carrefour kartınıza hediye puanlar da yüklenecektir.

CarrefourSA’dan Müşterilerine Özel Harca Kazan Kampanyası Nedir?

CarrefourSA Harca Kazan Kampanyası ile bir yandan harcarken diğer yandan kazanacaksınız. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin telefonlarından SMS göndermeleri yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra 4604’e büyük harflerle kazan yazdıktan sonra SMS gönderebilirsiniz. SMS gönderildikten sonra telefona bilgilendirme mesajı gelir. Kayıt başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra şifre SMS ile müşteriye iletilecektir. Kampanyaya Sanal kart, platin, Venüs ve standart kartları kullanarak katılmak mümkündür. Kampanya faydaları alışveriş yapılan karta yüklenir. Bu faydalar 30 gün boyunca geçerli olur.

CarrefourSA’dan Harca Kazan Kampanyasına Katılmak için Gereklilik Nedir?

CarrefourSA Harca Kazan Kampanyasına katılmak isteyen kişiler tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekir. Bu miktar karşılığında alışveriş sonrasında müşteriler 25 TL kazanabilirler. Eğer 300 TL ve üzeri harcama yapılırsa alışverişten sonra 50 TL puan kazanılabilir. Alışveriş yapılan karta yüklenen faydalar 30 günün sonunda silinir. Kampanyaya katılımın geçerli olması için müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonunun mutlaka CarrefourSA dijital üyelik programında kayıtlı olması gerekir. Eğer telefon numarasıyla kampanya kartı numarası eşleşmezse kampanyaya katılım söz konusu olamaz. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri kampanyaya en çok 1 kere katılım gösterebilir.

CarrefourSA Harca Kazan Kampanyasından En Çok Ne Kadar Para Puan Kazanabilirim?

carrefoursa harca kazan kampanyasi

CarrefourSA Harca Kazan Kampanyasından kazanılabilecek para puan miktarı en çok 50 TL olabilir. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin mutlaka CarrefourSA’nın fiziksel mağazalarından alışveriş yapıyor olmaları gerekir. Online market ile mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyanın geçerli olması için harcamaların mutlaka CarrefourSA tarafından belirlenen alanlarda yapılmış olması gerekir. Şans oyunları, kuyum, tütün mamülleri, alkollü içecekler, fotokopi kağıdı, kasa poşeti, hediye kart alışverişleri, PIN ve GSM TL yüklemeleri için yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin mutlaka bu alanların dışında harcama yapmış olmaları gerekir. Bu alanlarda yapılan harcamalar fiş üzerinde düşecektir.

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA Axess Kredi Kartı Kampanyası ile Kazanın

CarrefourSA Axess kredi kartı kampanyası için dilerseniz mağazadan dilerseniz de internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Her 250 TL ve üzeri alışverişleriniz için kampanyaya katılabilirsiniz. 250 TL değerinde alışverişlerinizde 25 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılımın geçerli olması için Axess mobil üzerinden katılım yapmanız gerekir. Kampanyaya dahil olan harcamalar arasında şans oyunları, kasa poşeti, tütün ve alkol ürünleri, kuyum alışverişleri yer almaz. Bununla birlikte E pin yüklemeleri, GSM TL yüklemeleri de kampanyaya dahil edilemez. Yukarıda sayılan harcamaların dışında yapacağınız harcamalarla kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. Kampanya chip para hediyesi sunar ve alışveriş yapıldıktan hemen sonra karta yükleme yapılır. Kampanyayla birlikte yüklenen chip paralar belli bir tarihe kadar geçerli olur ve sonrasında silinir.

CarrefourSA Axess Kredi Kartı Kampanyasına Hangi Kartlar ile Katılabilirim?

CarrefourSA Axess kredi kartı kampanyasına katılım için farklı kartlar geçerlidir. Kampanyaya dilerseniz Akbank kartları, Axess, Free ve Wings kartları ile katılım gösterebilirsiniz. Bu kartlara bağlı olan hem ek hem de sanal kartlar da kampanyaya dahil edilebilir. Sunulan bu kampanyaya ticari kartlar ve Bank O Card Axess ile katılmak mümkün değildir. Kampanya faydalarının üçüncü kişilere transfer edilmesi söz konusu değildir. Böyle bir işlemin yapılması halinde kampanya faydaları silinecektir. Kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Yalnızca belirtilen alanlarda alışveriş yapmak yeterli oluyor. Kampanya faydaları alışveriş severlerin kartına otomatik olarak yükleniyor.

CarrefourSA Axess Kredi Kartı Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

CarrefourSA Axess kredi kartı kampanyası geçerliliği 7 Ekim’e kadardır. Bu tarihten sonra yapılan önceki yüklemeler silinecektir. Tarih sonu gelmeden CarrefourSA tarafından yüklenen faydaların kullanılmasında fayda vardır. Bu faydalar bir sonraki tarihe devir etmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.