Web Tekno Haber

CarrefourSA’dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası!

05.03.2021
544
CarrefourSA’dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası!

CarrefourSA’dan internet kampanyası cep telefonu operatörlerinin markalar ile ortak hazırladıkları kampanyalardan bir tanesidir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, bu sefer kampanyayı büyük market zincirlerinden birisi olan CarrefourSA ile birlikte hazırlayıp sunmuştur. CarrefourSA’da her çarşamba internet kampanyası her müşteri için uygulanır.

Kampanyaya katılan cep telefonu operatörlerinden herhangi birine abone olan müşteriler, CarrefourSA üzerinden yapacakları alışveriş karşılığında internet hediyesi kazanma şansına bu kampanya ile sahip olur.

CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası Nedir?

CarrefourSA’nın her Çarşamba internet vermesi market alışverişi yapacak olan kişilerin tercih etmesini sağlar. İnternet Kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerinden yapılacak alışverişlerin karşılığında hediye internet kazanmak mümkündür.

“CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet” kampanyasına katılım sağlayan müşteriler hangi operatörden olursa olsun 1 GB internet hediyesi kazanma şansına sahiptir. CarrefourSA marketinde alışveriş yaptıktan sonra verilen 1 GB internetin kullanım süresi yalnızca 1 gündür.

CarrefourSA’dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanır?

CarrefourSA her carsamba bi sepet internet kampanyasi

CarrefourSA’nın kampanyasından yaralanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatör müşterileri, her çarşamba günü CarrefourSA marketleri üzerinden 125 TL ve üzeri alışveriş yaparsa internetten faydalanabilir. Yapılacak alışveriş tutarı tek seferde ödenir.

“CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası” kapsamında yapılan alışverişten sonra verilen alışveriş fişinde internet hediye kodu bulunur. Hediye kodunu cep telefonundan kısa mesaj bölümüne yazıp 4533’e SMS ile göndermek gerekir. Kampanya kodunun gönderilmesinden sonra1 GB internet hediyesi kullanıcıların hatlarına otomatik olarak tanımlanır.

Algida Maraş kampanyası ile 4 GB bedava internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

CarrefourSA’dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

İnternet kampanyası sunan CaarefourSA büyük market zincirlerinden biridir. CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • “CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet Kampanyası”, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik sunulan bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerden yapılan alışveriş karşılığında 1 GB internet hediyesi kazanılır.
 • İnternet kampanyasından faydalanan abonelerin internet kazanması için tek seferde 125 TL ve üzerinden alışveriş yapması internet kazanmak için gerekli koşuldur.
 • “CarrefourSA’ dan Her Çarşamba Bi Sepet İnternet” kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece tek gün içerisinde kullanılır.
 • CarrefourSA marketinin internet kampanyasından faydalanmak için abonelerin alışveriş fişlerinde yer alan kodu 4533’e SMS ile göndermeleri gerekir.
 • Kazanılan 1 GB hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olur.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB internetin başka bir hatta tanımlanması mümkün değildir.
 • 1 GB internetin kullanım süresi dolduğunda müşteriler otomatik olarak kendi internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlar.
 • Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve CarrefourSA, CarrefourSA’da her çarşamba internet ile ilgili her türlü değişiklik uygulamaya, kampanyayı duraklatma ya da iptal etme hakkına sahip olur.

Kampanya Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

CarrefourSA kampanyasi hakkında bilinmesi gerekenler

CarrefourSA kampanyası mart ayı boyunca geçerlidir. Kampanya, belirtilen tarihler arasında olup tüm CarrefourSA’larda CarefourSA kart ile tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olur.

Online ve market uygulamasındaki alışverişlerde teslimat sonrasında müşteriye mail ile kod iletimi sağlanır. Markete gidildiğinde ise kod alışverişten sonra verilen fişte yazar. Katılım kodları 4533 numarasına tüm GSM operatörlerinden kısa mesaj yolu ile gönderilir ve operatöre göre mesaj ücretlendirmesi yapılır. Kampanyaya katılım için gerekli olan katılım web linki de mobil cihazlara SMS yolu ile gönderilir.

Web sitesine ücretsiz olarak giriş yaparak kampanya katılım kodu ve mobil data paketinin kullanılmak istenen GSM numarasını katılım formuna girenler günlük 1 GB mobil internet paketini kazanır. Katılım formuna girilen bilgilerin teyitinin yapılması önerilir çünkü yanlış girilmesi durumunda bu durum katılımcının sorumluluğunda olur. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaşmamasından katılımcı sorumlu tutulur.

Yasaklı ürünler (Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum alışverişleri) ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken kampanyaya dahil olmayacaktır. Ödeme esnasında puan/hediye kart/çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenir.

Vodafone 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

Vodafone bedava internet hediyesi 2021 yılında düzenlenen bir kampanyadır. Vodafone, müşterileri için birbirinden farklı kampanyanlar hazırlamaya devam eder. Vodafone şirketinin 2021 yılında bedava internet hediyesi kapsamında 100 GB’ a kadar bedava internet kullanım hakkını müşterilerine sağlar.

Vodafone aboneleriVodafone Çark Yılbaşı Kampanyası kapsamında hediye çarkını çevirdiklerinde milyonlarca internet paketinden birisini kazanma şansını yakalar. Bir yılık 100 GB internet kazanma şansı da müşterilere verilmiş olur. Vodafone 100 GB internet hediyesi, hediye çarkını çevirenler arasından 1000 kişiye verilir.

Turkcell 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

Turkcell 2021 yılında bedava internet hediyesi kapsamında tüm abonelerine milyonlarca bedava GB dağıtacak. Turkcell aboneleri, yeni yılda Turkcell Dijital Operatör üzerinden Salla Kazan yaparak hazırlanan internet hediyelerinden birisini kazanma şansına sahip olacaklar. Turkcell bu sene yeni yıl hediyesi olarak indirimli ürünler sunmaya daha fazla ağırlık vermiş durumda. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden yeni yıla kadar sevdiklerine yeni yıl hediyesi alacak olan Turkcell aboneleri, seçilmiş onlarca ürünü çok yüksek indirimlerle satın alabilecekler.

Ayroca AppGallery bedava internet kampanyası kodları detaylarına da bakabilirsiniz.

Türk Telekom 2021 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

Türk Telekom internet hediyesi faturalı ya da faturasız tüm Türk Telekom müşterileri için verilir. Türk Telekom 2021 yılı bedava internet hediyesi kapsamında tüm abonelerine 5 GB internet hediye etmeyi planlar. Herhangi bir koşul gerektirmeden tüm abonelere verilecek olan 5 GB internet hediyesini almak isteyen müşteriler, cep telefonlarının mesaj kısmından “HEDIYE INTERNET” yazıp 5555’e SMS gönderilir.

Türk Telekom, Online İşlemler Uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununu oynayan müşterilere de yeni yıla özel ekstra internet hediyeleri dağıtır.

Turkcell Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell 1 GB kampanyasına katılım sağlamak için müşterilerin ilk etapta Turkcell Rahat tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmış olması gerekir. Turkcell’in hazırlamış olduğu bu kampanyaya katılım sağlayan aboneler, kendilerine gönderilen kısa mesaj sonrasında kampanyanın sunduğu 1 GB interneti kullanmaya başlar.

Turkcell kampanyası tamamen taahhüt istemeyen bir kampanya olması ile ilgi çeker. Kampanyaya katılım koşulu sadece Turkcell Rahat tarifelerinden birine geçmektir. Bu tarifeleri kullanan aboneler kullanım süreleri boyunca aylık olarak yurt içinde kullanacakları 1 GB internet hediyesine sahip olur.

Turkcell Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Kampanyaya ait detaylar aşağıdaki gibi listelenmiştir:

 • Turkcell Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası kapsamında 1 GB internet her ay düzenli ve otomatik olarak müşterilerin hatlarına tanımlanır.
 • Kampanya kapsamında 1 GB internet kullanım hakkının %80’i ve %100’ü kullanıldığı zaman kısa mesaj ile bilgilendirme sağlanır.
 • 1 GB internet kullanımı sadece yurt içinde geçerli olur.
 • Kampanya sadece abone olan kişi tarafına tanımlanabilir.

Tüm GSM operatörleri ayrı olarak kendi kampanyalarını yaparken üç operatör birleşip CarrefourSA’da her çarşamba internet kampanyasını hazırlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.