Web Tekno Haber

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır?

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır?

Devletin dağıttığı hediye internet kampanyası sayesinde bütün operatörler bedava internetin keyfini çıkarabilirler. Bu hediye internet kampanyası Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı anlaşması ile imzalanmıştır. Anlaşma kapsamına Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell dahil edilmiştir. Ramazan ayı için imzalanan bu anlaşma sayesinde operatörler bedava internet kazanarak, internette sörf yapabilir, video izleyebilir, müzik dinleyebilir, oyun oynayabilirler. Corona virüs tedbirleri kapsamında imzalanan anlaşma ile birlikte her operatörden insanın kolay bir şekilde iletişim kurması amaçlanmıştır. Bedava internet sayesinde ramazan ayında sevdikleriniz ile daha rahat konuşabileceksiniz.

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnterneti Almak için Ne Yapmam Gerek?

Devletin dağıttığı hediye interneti almak isteyen kişilerin bağlı bulundukları operatörün uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Örneğin Turkcell kullanıcısı iseniz, Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız gerekir. Eğer henüz hala operatör telefonunuzda yüklü değilse, Google Play ya da App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı hem indirmek hem de kullanmak ücretsizdir. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan kısa süre sonra hediye internetinizi alabileceksiniz.

Vodafone Aboneleri için Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnterneti Almak için Ne Yapmak Gerek?

Vodafone aboneleri için devletin dağıttığı hediye interneti almak isteyen kişilerin Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret etmesi gerekir. Vodafone Yanımda, Vodafone işlemlerini internet üzerinden halledebileceğiniz bir servistir. Bu servis sayesinde telefonunuza TL yükleyebilir, paket satın alabilir, bedava internetinizi alabilir, başka numaralara TL gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması tamamen ücretsizidir. Telefonunuzun işletim sistemine göre Android ya da Apple Store üzerinden uygulamayı yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında anında hediye internet alıp bedava internetinizi tam 1 ay boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak 1 ayın sonunda hediye internet silinir. Bu nedenle kampanya yalnızca 1 ay geçerlidir.

Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Vodafone aboneleri için devletin dağıttığı hediye internet kampanya detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Hediye 1 GB internet yalnızca ramazan ayı içinde kullanılabilir.
 • 1 ay sonunda hediye internetten kullanmasanız bile kullanımınız silinir.
 • Devletin dağıttığı bedava internet kampanyası bütün operatörleri kapsamaktadır.
 • Kampanyaya katılmak isteyen kişileri ilgili operatör uygulamasını indirmesi ve hediye interneti alması gerekmektedir.
 • Kampanya bitiminde herkes kendi operatörü üzerinden ücretlendirilmeye başlayacaktır.

Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell web firsatlari

turkcell web bedava internet

Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde siz de 1 ay geçerli 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin mutlaka Uçuran plus paketlerine abone olaları gerekmektedir. Hala bu paketlere abone değilseniz size en yakın Turkcell bayisini ziyaret ederek abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden Uçuran paketlerine abone olmak isterseniz de, Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden başvurunuzu iletin. Ancak Dijital Operatörüm üzerinden tarifeye abone olacaksanız kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Uçuran abonesi olduktan sonra siz de 1 GB hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız interneti ticari amaçla üçüncü kişilere satmanz mümkün değildir. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde Turkcell, tek taraflı olarak hat kullanımını iptal edecektir.

Ayrıca 2020 Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell’dan 1 Mayıs’a Özel Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’dan 1 Mayıs’a Özel Hediye İnternet Kampanyası her sene olduğu gibi bu sene de Turkcell abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin GSM numarasını ve şifresini kullanarak uygulamaya giriş yapması gerekmektedir. Daha sonra siz de bedava internet hediyenizi olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer daha önceden uygulamaya giriş yapmadıysanız ya da sisteme ilk defa giriyorsanız, telefonlarınızdan yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Mesaj kısmına geldikten sonra şifre yazın, boşluk bırakıp mesajı 2222’ye gönderin. Bir iki dakika içinde yeni şifreniz tarafınıza iletilecektir. Turkcell tarafından hattınıza 1 GB hediye internet yüklendiğinde de tarafınıza SMS gönderilir. Onay SMS’i geldiği anda bedava internetinizden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell’dan 1 Mayıs’a Özel Hediye İnternet Kampanyasından Kalan İnternet Nasıl Sorgulanır?

Turkcell’dan 1 Mayıs’a Özel Hediye İnternet Kampanyasından kalan interne t sorgulaması yapmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız yeterli olur. Eğer daha önce bu uygulamaya giriş yapmadıysanız yapmanız gereken tek şey Google Play ya da Apple Store’u ziyaret etmektedir. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir, ücretsiz olarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Dijital Operatörüm sayesinde yalnızca kampanya dahilinde kalan kullanımlarınızı görmekle kalmazsınız. Aynı zamanda GSM operatörünüz için TL yükleme, başkasının adına TL yükleme, yeni paket satın alma, paketten kalan kullanımları görüntüleme gibi işlemlerin tümünü halledebilirsiniz. Bütün bunları yapmak Dijital Operatörüm uygulaması sayesinde çok kolay hem de çok pratik!

Türk Telekom Selfy Kullanıcılarına Özel 1919 MB Bedava İnternet

turk telekom selfy kampanya

turk telekom selfy internet

Türk Telekom Selfy Kullanıcılarına Özel 1919 MB Bedava İnternet kampanyası 19 Mayıs’a özel olarak düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında bütün gençler 1919 MB internetin sahibi olmaktadırlar. Her sene 19 Mayıs’ta gençleri mutlu eden Türk Telekom, bu sene de gençleri düşünmeyi ihmal etmedi. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Selfy abonesi olması gerekmektedir. Selfy abonesi olmak için size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret edebilirsiniz. Selfy abonesi olmak isteyen kullanıcıların en fazla 25 yaşında olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Kullanıcılarına Özel 1919 MB Bedava İnterneti Almak için Ne Yapmak Gerekir?

Türk Telekom Selfy Kullanıcılarına Özel 1919 MB Bedava İnternet almak için abonelerin uygulama üzerinden Sil Süpür isimli oyunu oynamaları yeterlidir. Türk Telekom sayesinde hem oyun oynayarak eğlenecek hem de bedava internet kazanmanın keyfini çıkaracaksınız. Oyunu oynadıktan sonra hattınıza tanımlanan bedava internet yalnızca 2 gün boyunca geçerli olacaktır. 2 gün boyunca hiç internet kullanmasanız bile bedava internet hakkınız hattınızdan silinir. Bedava internet kullanım miktarını tamamladıysanız tarafınıza SMS gönderilerek kullanı hakkınızın sona erdiğine dair bilgilendirme mesajı tarafınıza iletilir. Kalan kullanımlarınızın ne kadar olduğunu öğrenmek için Türk Telekom uygulamasını da ziyaret edebilirsiniz. Henüz Türk Telekom mobil uygulamasına sahip değilseniz, telefonlarınızdan uygulama mağazalarından bir tanesini ziyaret etmeniz yeterli olur. Eğer telefonunuz Android işletimcisi ile çalışıyorsa, Google Play üzerinden, eğer telefonunuz IOS işletimcisi ile çalışıyorsa Apple Store üzerinden tamamen ücretsiz uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom 65 Yaş Üstü İçin Ücretsiz Konuşma Hediye Paketi hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom Selfy Kullanıcılarına Özel 1919 MB Bedava İnternet Kampanya Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Selfy Kullanıcılarına Özel 1919 MB Bedava İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kampanyadan yalnızca Selfy abonesi olan gençlerin faydalanması mümkündür.
 • Kampanya 19 Mayıs dolayısı ile kullanıcılara sunulmuştur.
 • Kampanyaya katılmak için yalnızca Online İşlemler uygulamasından başvuru yapabilrsiniz. Buradan oyun oynamanız başvuru yapmanız anlamına gelecektir.
 • Kampanya kapsamında hatta tanımlanan bedava interneti yalnızca 2 gün boyunca kullanabilirsiniz.
 • 2 günün sonunda kullanım haklarınız telefonunuzdan silinir ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirmeye başlarsınız.
 • Kampanyadan hediye internet kazandığınızda hediye interneti yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz. Yurt dışında hediye internetin kullanılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom hediye internet kampanyasında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkında sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.