Web Tekno Haber

Efsane Tarifelere Girenlere 2020 Sonuna Kadar Aylık 10 GB Hediye

Efsane Tarifelere Girenlere 2020 Sonuna Kadar Aylık 10 GB Hediye

Türk Telekom Efsane Tarifelere gelene 2020 yılı sonuna kadar 10 GB bedava internet veriyor. Türk Telekom yeni internet kampanyası ile gündeme geldi. Kampanya kapsamında efsane tarifelere gelen abonelerine 1 ay geçerli olmak kaydı ile 10 GB cepten bedava internet verecek. Türk Telekom GB hediyesi, Efsane Tarifelere gelen müşterilere 2020 yılı sonuna  kadar verilecek ve Türk Telekom aboneleri internetlerini doyasıya kullanabilecek.

Efsane Tarifelere Gelenlere 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10 GB Hediye Kampanyası Nedir?

Efsane Tarifelere gelen müşterilere 2020 sonuna kadar aylık 10 GB hediye kampanyası, Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen yeni müşteriler Efsane Tarifelere geçtiklerinde 2020 yılı sonuna kadar her ay “sil süpür” oyunu üzerinden 10 GB hediye internet kazanacaktır. Kampanyadan sadece Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler yararlanabilir ve bu müşteriler bireysel faturalı hat sahibi olmalıdır. Ardından Efsane Tarifelere geçerek hediye internet kampanyasına katılmış olurlar.

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet 15 TL Kampanyası Nasıl Yapılır? Bilgileri yazımızdadır.

Kampanya Kapsamındaki Efsane Tarifeler Nelerdir?

Her ay 10 GB Hediye Kampanyası kapsamındaki Efsane Tarifeler şu şekildedir:

 • Efsane 8 GB Tarifesi: 1000 dakika konuşma, 1000 SMS kullanımı ve 8 GB cepten internet ayda 29 TL’dir.
 • Efsane 12 GB Tarifesi: 1000 dakika konuşma, 1000 SMS kullanımı ve 12 GB cepten internet ayda 35 TL’dir .
 • Prime Efsane 20 GB Tarifesi: 1000 dakika konuşma, 1000 SMS kullanımı ve 20 GB cepten internet ayda 45 TL’dir.

Aboneler, yukarıdaki bu üç tarifeden birine numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelerek kampanyaya katılmış olurlar ve Sil Süpür oyunu üzerinden her ay 10 GB hediye internet kazanırlar. Kampanyanın geçerlilik süresi 2020 yılı sonudur.

Efsane Tarifelere Gelenlere 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10 GB Hediye Kampanyası Detayları

Efsane Tarifeler ile 2020 sonuna kadar aylık 10 GB bedava internet kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanya katılım, 10 Temmuz – 10 Ekim 2020 tarihleri arasında olacaktır.
 • Belirtilen tarihler arasında numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilere; Sil Süpür uygulaması üzerinden 31.12.2020 tarihine kadar her hafta, haftada bir olacak şekilde mobil internet hediye edilecek ve haftalık olarak sunulan hediyelerin kotalarının toplamı 1 ay içerisinde 10 GB olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifelerine yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile başvurulması ve abonelik aktif hale geldikten sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununa katılmak gerekmektedir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz.
 • Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.
 • Türk Telekom GB hediyesi kampanyası kapsamında kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa kullanımlar müşterilerin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • SMS fatura servisi ücretsizdir. SMS fatura aboneliği başlatıldıktan sonra bir sonraki fatura döneminden itibaren faturalar SMS olarak gönderilecektir. SMS içerisinde yer alan linke tıklayarak fatura PDF’ine ulaşır. Linke tıkladığında gelen otomatik şifreye girildiğinde fatura PDF’i görüntülenir.

Kampanya Kapsamında Sunulan Faydalar ve Geçerlilik Detayları

Kampanya Kapsamında sunulacak hediyeler ve geçerlilik zamanları aşağıdaki gibidir:

 • 2 gün boyunca 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli toplam 10 GB internet hakkı;
 • 2 gün boyunca 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı;
 • Günlük 10 GB, Günlük 1 GB, Günlük 2 GB, Günlük 5 GB cepten internet;
 • Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 2 GB internet hakkı;
 • Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli günlük 4 GB internet hakkı;
 • Haftalık 10 GB, Haftalık 1 GB, Haftalık 2 GB, Haftalık 5 GB cepten internet;
 • 7 gün boyunca 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli toplam 10 GB internet hakkı;
 • 7 gün boyunca 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli arasında geçerli toplam 5 GB internet hakkı;
 • Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 2 GB internet hakkı;
 • Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube’da geçerli haftalık 4 GB internet hakkı;
 • WhatsApp’ta geçerli haftalık 1 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 2 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 4 GB internet hakkı, WhatsApp’ta geçerli haftalık 10 GB internet hakkıdır.

Türk Telekom Efsane 8 GB Tarifesi

Efsane 8 GB Tarifesinden, Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Tarife 12 + 12 aylık taahhüt içermektedir. Efsane 8 GB tarifesinin ilk 12 aylık taahhütlü fiyatı 29 TL; ikinci 12 aylık taahhütlü fiyatı ayda 37 TL’dir. Tarifeyi taahhüt olmadan da kullanmak mümkündür. Taahhütsüz aylık fiyat ise 49 TL şeklindedir. Efsane 8 GB tarifesinin içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 8 GB cepten internet bulunur.

Müşteriler Her Ay 10 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanabilmek için Efsane Tarifesine taahhütlü olarak gelmelidir. Türk Telekom’un yeni müşterileri hatlarını Efsane Tarifeler ile açtırırlar. Hat açıldıktan sonra taahhüt yapmalıdırlar. Taahhüt işlemi için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Türk Telekom Efsane 12 GB Tarifesi

Efsane 12 GB Tarifesi, Türk Telekom’un yeni bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir tarifedir. Tarifeyi sadece numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Türk Telekom’a gelen müşteriler kullanabilir. Tarife 12 + 12 taahhüt içermektedir. İlk 12 aylık taahhütlü fiyatı ayda 35 TL; ikinci 12 aylık taahhütlü fiyatı ayda 43 TL’dir. Tarifeyi taahhütsüz kullanmak da mümkündür. Taahhütsüz aylık fiyat ise 55 TL şeklindedir.

Efsane 12 GB Tarifesinin içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 12 GB cepten internet bulunur. Her Ay 10 GB Hediye Kampanyasından yararlanmak için tarifeyi taahhütlü kullanmak gerekir. Taahhüt işlemi için tarife hatta tanımlandıktan sonra SOZ yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Efsane 20 GB Tarifesi

Prime Efsane 20 GB, 12 + 12 aylık taahhütlü bir tarifedir. Tarifeden Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler yararlanabilir. Tarifenin ilk 12 aylık taahhütlü fiyatı ayda 45 TL; ikinci 12 aylık taahhütlü fiyatı ayda 53TL’dir. Tarifeden taahhütsüz yararlanan müşteriler için fiyatı ayda 70 TL şeklindedir.

Tarife içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 20 GB cepten internet bulunmaktadır. Bu, Türk Telekom GB hediyesinden yararlanmak için tarifeyi taahhütlü kullanmak gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.