Web Tekno Haber

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Türk Telekom’da

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Türk Telekom’da

Türk Telekom tarifeleri sayesinde internete doyacaksınız. Çok sık internete mi giriyorsunuz? İnternet paketiniz çabuk mu bitiyor? Merak etmeyin. Türk Telekom size özel tarifeler ile internet keyfi yapmanızı sağlıyor. İster faturalı olun ister faturasız size göre bir tarife bulabilirsiniz. Türk Telekom’un efsane tarifelerine abone olmak için, Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret edebilir, mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilir ya da bizzat size en yakın Türk Telekom mağazalarından birini ziyaret edebilirsiniz. İnternet kapsamında, kişilere e dergi  kullanım hakkı gibi yan haklar da sunulmaktadır.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternete Geçiş Yapmak için Ne Yapmam Gerekiyor?

efsane tarife bedava internet

efsane tarife bedava internet nasil alinir

Türk Telekom Efsane tarifelere geçiş yapmak isteyen kişilerin iki farklı yöntem arasından tercihlerini yapmaları gerekiyor. Kişiler dilerseler kendilerine en yakın olan mağazaları ziyaret edebiliyorlar. Ya da bulunduğu yerden başvuru yapmak isteyen kişiler Türk Telekom resmi internet sitesinden işlemlerini halledebilirler.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanya İçeriği Nedir?

Türk Telekom Efsane tarifelerin içeriği sayesinde siz de internete ve dakikaya doyacaksınız. Efsane tarife abonesi olan Türk Telekom aboneleri, her yöne bin dk konuşma, her yöne bin SMS ve internet seçeneklerinden faydalanmış olurlar. İnternet seçenekleri 6 GB, 12 GB ve 20 GB olarak değişiklik göstermektedir. Eğer aboneler tarife kapsamını tüketirlerse bu durumda yurt içi aşım ücreti uygulanır. Konuşma için yurt içi aşım bedeli dakika başına 64 kuruş olarak hesaplanmıştır. SMS göndermek 46 kuruş, MMS göndermek 1,25 TL ve sonra olarak internet ise 100 MB için 15 TL’dir. Tarifeye kayıt olmak isteyen kişilerin mutlaka numara taşıma yolu ile kayıt olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom EGM En Uygun Ek İnternet Paketleri Hangileridir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanyasına Ek Paket Alınır mı?

Türk Telekom Efsane tarifelere ek paket almak isteyen kişilerin paketleri satın almaları mümkündür. Ek paket almak aşım ücretlerinizin kontrol altına alınmasını sağlayacaktır. Hangi ek paketleri alacağınızı öğrenmek isterseniz cep telefonlarınızdan yılzdız 120 kareyi tuşlayın. Arama tuşuna bastıktan sonra ek paket seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. En fazla 6 kere tanımlanmış olan 100 MB sonrasında internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacaktır. Ek ücretlendirme alınmayacaktır. Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmetleri yalnızca internet apn üzerinden yapılacak kullanımlar için geçerlidir.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanyası Yönü Nedir?

Türk Telekom Efsane tarifelerin yönü her yönedir. Her yöne geçerli olan dakikar yurt içi olması şartı ile diğer operatörleri, ev, iş ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmecileri kapsamaktadır. Tarife ile birlikte tanımlanan dakikaların yurt dışında, KKTC’de kullanılması söz konusu değildir. Ayrıca web ve wap kullanımları da kapsam dışıdır. Aramalar için 444 ile 1 ve 3 ile başlayan numaralar tarifenin kapsamındadır. Bu numaralar arandığı zaman tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz ve herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmez. Dakikalar için ücretlendirme periyodu 6 saniye olarak hesaplanmıştır. Tarife kapsamında tanımlanan SMS’ler ise yurt içinde her yönü kapsar. Tarifeler kapsamında yer alan SMS’lerin tükenmesi halinde her yöne ücretlendirme 46 kuruş üzerinden yapılacaktır.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanyasında e Dergi Uygulamasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom Efsane tarifeler kampanyasında e dergi kullanımı için kişilerin uygulama mağazalarını ziyaret ederek uygulamayı ücretsiz olarak telefonlarına indirmeleri gerekir. Uygulamayı indirmek için Apple Store ya da Google Play ziyaret edebilir. IOS işletimcisi ile çalışan telefonlar için Apple Store ziyaret edilirken, Android kullanıcıların Google Play üzerinden işlem yapmaları gerekmektedir. Bu mağazalar dışında uygulamanın indirilmesi halinde kişilerin kampanyadan faydalanmaları mümkün olmayacaktır. Uygulama telefona indirildikten sonra kişilerin mobil numaraları ve şifresi ile birlikte uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir. Kişiler eğer hatlarını iptal ederlerse, numaralarını başka bir operatöre geçirirlerse e dergi kullanım hakkı iptal olacaktır.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanyasına Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Türk Telekom Efsane tarifelerin kayıt ücreti bulunmaktadır. Eğer müşteriler SEÇ tarifelerinden bir tanesinin üzerinden diğer operatörlere numara taşıdıktan sonra efsane tarifelerden faydalanmak için kayıt olurlarsa bu durumda kişilerin tek sefer için 30 TL kayıt ücreti ödemeleri gerekmektedir. Alınacak bu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansır. Kayıt ücreti dışında tarife ücreti içine hem KDV hem de ÖİV dahil edilmiştir. Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan internet hakları, SMS vb. ilgili fatura döneminin son bulması ile birlikte silinir. Tarifeler kapsamında sunulan faydaların başka kişilere devredilemesi ya da transfer edilmesi söz konusu değildir.

Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

efsane tarife firsatlari

efsane tarife kampanyasi

Türk Telekom Efsane tarifeler kampanyasından yararlanmak için telefonunuzdan SMS göndermeniz yeterli olur. Prime Efsane tarifesine geçiş yapan ve telefonları 4.5 G ile uyumlu olan kişilerin kampanyadan faydalanması mümkündür. Müşterilerin istenilen şartları taşıyor olması halinde SMS göndermeleri gerekir. Telefonların mesaj kısmına geldikten sonra Prime EK 30 GB yazın. Mesajı 5555’e gönderin. SMS gönderme yoluya başvurunuzu iletmiş olursunuz. Abonelere SMS gönderildikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Gönderilen SMS’te ise kullanımlar hakkında detaylı bilgiler bulunabiliecektir. Kampanya kaydını başarı ile tamamlayan kişiler fatura döneminden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirler.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Aboneliğim İptal Olur mu?

Türk Telekom Efsane tarifelerin iptal olması söz konuş olabilir. Eper kişiler hattını iptal ederlerse bu kampanyadan faydalanmaya devam edemezler. Hattın iptal olmasına sebebiyet vermek, hattın başka bir operatöre taşınması ya da abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması gibi durumlarda indirim iptal edilecektir. Eğer abone ilgili tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yaparsa bu durumda indirim anında iptal olur. Her GSM numarası en çok bir kere bu kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya ile birlikte sunulan data geçerlilik hakkı, 3 fatura dönemi ile sınırlandırılmıştır. Eğer bu süre içinde haklar kullanılmazsa, faydaların bir sonraki döneme devir etmesi mümkün değildir. Geçerlilik süresinin dolması ile birlikte data hakkı da sona erer. Daha hakkı sona erdiği zaman internet kullanımları mevcut tarife üzerinden ücretlendirilmeye başlar.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Kampanyasından Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom Efsane tarifeler kampanyasından kalan hakların öğrenilmesi için kişilerin SMS göndermesi yeterli olur. Anında SMS’sinize cevap alırsınız. Dakikalar için SES yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderdikten sonra kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. İnternet haklarının öğrenilmesi için ise internet yazıldıktan sonra mesajın 5555’e gönderilmesi yeterli olur. Eğer güncel borç bilgilisini öğrenmek sterseniz güncel yazıdktan sonra Türk Telekom’a 5555 üzerinden mesaj atabilirsiniz. Tarife kalan kullanımları öğrenmek isteyen kişiler telefonlarından 9333’ü de arayabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.