Web Tekno Haber

En Popüler Turkcell Fiber İnternet Kampanyaları

En Popüler Turkcell Fiber İnternet Kampanyaları

En çok tercih edilen Turkcell fiber internet kampanyaları, gerek uygun fiyatları gerekse de gerçek fiber hızlarıyla müşterileri memnun etmeye devam ediyor. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Turkcell, internet sağlayıcısı Superonline ile yurdun dört bir yanında hizmet veriyor. Son yıllarda faaliyetlerini arttırarak pek çok yerleşim yerine fiber altyapısı kuran Turkcell fiber internet kampanyalarıyla da rakiplerinden bir adım öne çıkmayı da başarıyor.

Özellikle uygun fiyatlarla yüksek kaliteli internet hizmeti almak isteyenlerin ilk tercihi olan Turkcell Superonline, birbirinden farklı fiber internet paketleriyle de her kullanıcıya cazip seçenekler sunarak geniş bir kitleye hitap ediyor. Turkcell TV özelliği ile de tercih sebebi olan firmanın güncel olarak müşterilerinin beğenisine sunduğu kampanyalar hakkında detaylı bilgiler yazımızda yer alıyor.

Ayrıca sitemiz içerisinden Turkcell bedava internet yapma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Fiber Esnek Paket Kampanyası

Turkcell Fiber Esnek Paket internet kampanyası, internet kullanım alışkanlıkları günden güne değişen müşteriler için birebir olması sebebiyle yoğun talep görüyor. Özellikle kullandığı kadar internet ücreti ödemek isteyen müşteriler Turkcell Fiber Esnek Paketi tercih ederek, rahat bir kafayla yüksek hızlı fiber internet paketi kullanmanın avantajlarından faydalanıyor. Turkcell esnek internet paketini tercih eden herkes 25 Mbps hızlarla interneti kullandığı kadar fatura ödüyor. Bununla birlikte ilk ay 100 Mbps hız hediyesinden yararlanabiliyor. Bu paketi satın alan Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği avantajlar şu şekilde belirtilmiştir:

 • 12 ay taahhüt ile başka operatördeki taahhüdün iptal bedeli Superonline tarafından karşılanmaktadır.
 • İnterneti kullandığınız kadar fatura ödersiniz.
 • Düşük kullanım yaptığınız dönemlerde fatura tutarınız da düşmektedir.
 • Kablosuz modem ve kurulum ücretsizdir.
 • Ev telefonunu Superonline’a taşıyarak telefona sabit ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Taahhüdünüz süresince zamsız sabit fiyat garantisinden yararlanırsınız.

Turkcell’in cazip fırsatlarla dolu fiber esnek paketine hemen başvuruda bulunmak için bu sayfada yer alan başvuru formunu doldurabilir, uygun fiyatlardan anında yararlanabilirsiniz. Turkcell fiber esnek paket kampanyasının aylık ücreti 59,90 TL olarak belirlenmiştir.

Turkcell Esnek Fiber ile Birlikte TV+ Kampanyası

Turkcell fiber esnek paket ile birlikte TV+ kampanyası, evinde ışık hızında internet kullanırken bir yandan Turkcell TV+ keyfini sürmek isteyenler için uygun fırsatlar sunuyor. Turkcell TV+ ile en sevdiğiniz yerli ve yabancı diziler ile filmleri, en çok takip edilen spor, belgesel, çocuk ve haber programlarını hiçbir ek ücret ödemeden HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Uygun fiyatlara sunulan bu kampanya ile yararlanabileceğiniz avantajlar şu şekilde belirtilmiştir:

 • Üyelikten sonraki ilk ay tüm kanallar açıktır.
 • İnternet ve televizyon faturanızı bir arada ödeyebilirsiniz.
 • Başka operatördeki taahhüdünüzün iptal bedelini Superonline karşılamaktadır.
 • Gerçek fiber hızından yararlanırsınız.
 • Kablosuz modem ve kurulum ücretsizdir.
 • Turkcell müşterilerine TV+ uygulamasında geçerli olmak üzere her ay 5 GB mobil internet hediyedir.
 • Ev telefonunda sabit ücret ödemezsiniz. Superonline ile ücretsiz yararlanırsınız.
 • Taahhüdünüz boyunca faturanıza zam yapılmaz, sabit fiyat garantisi bulunmaktadır.

Uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz bu kampanyaya da Turkcellsuperonline kurumsal internet sitesi üzerinden anında başvuruda bulunabilirsiniz. Öte yandan hiçbir ek ücret ödemeden TV+ yayını geri alabilme fonksiyonuna da sahip olabilirsiniz. Bu kampanyanın güncel fiyatı ayda 74,90 TL olarak belirlenmiştir.

Sitemiz içerisinden Turkcell bedava internet kampanyaları detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası

Turkcell fiber süper internet paketi kampanyası ile hem 25 Mbps fiber hızını yakalayabilir hem de kotasız internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. İlk ay boyunca 100 Mbps hız hediye edildiği süper fiber internet kampanyasının avantajları şu şekilde öne çıkmaktadır:

 • Faturanız her ay tek fiyattır, asla değişmez.
 • Diğer operatörlerdeki taahhüdünüzün iptal bedelini Superonline öder.
 • Kablosuz modem ve kurulum ücretsizdir.
 • Aktivasyon ücreti bulunmamaktadır.

Özellikle interneti sınırsız bir şekilde ve en yüksek hızda kullanmak isteyen müşterilere hitap eden Turkcell fiber internet kampanyaları, sabit fiyat garantisi ve cazip avantajları ile yoğun talep görmeye devam ediyor. Turkcell fiber süper paket kampanyasının güncel ücreti ayda 89,90 TL olarak belirlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.