Web Tekno Haber

En Uygun Turkcell ADSL Kampanyaları

En Uygun Turkcell ADSL Kampanyaları

En uygun fiyatlı Turkcell ADSL internet kampanyaları, özellikle fiber altyapısına sahip olmayan yerlerde yüksek hızlı internetin tadını çıkarmak isteyen müşteriler tarafından yoğun talep görmeye devam ediyor. Turkcell’in Superonline ile birlikte hizmete sunduğu internet kampanyaları ile her geçen gün daha fazla kişi evinde ışık hızında sınırsız internet kullanmanın keyfini sürüyor. Turkcell ADSL internet kampanyaları arasında dilediğinizi seçerek cazip fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Sitemiz içerisinden Turkcell bedava internet veren uygulamalar hangileridir? Buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Limitsiz Yalın İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline limitsiz yalın internet paketi kampanyası ile 3 ay boyunca hiçbir fatura ücreti ödemeden kotasız internet kullanabilirsiniz. Herhangi bir limit aşımı söz konusu olmadan evde ışık hızında Turkcell internet paketinin avantajlarından yararlanmak ve ilk 3 ay internetinizi bedava kullanmak istiyorsanız, Turkcell kurumsal internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak hemen bu kampanyaya başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kampanya ile ilk 3 ay boyunca kotalara takılmadan ücretsiz olarak Turkcell Superonline kalitesinde internet kullanabilir, aynı zamanda pek çok cazip avantajdan da yararlanabilirsiniz. Müşterilerin bilgisine sunulan söz konusu avantajlar şu şekilde belirlenmiştir:

  • Farklı operatörde bulunan taahhüdünüzün iptal bedelini Superonline karşılar.
  • Kampanyadaki internet paketlerinde Adil Kullanım Kotası uygulanamamaktadır.
  • 24 ay sözünüze ev internetinizi kotalara takılmadan sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
  • Paket hızının ayın bütün günlerinde aynı hızda devam eder, hız düşüklüğü olmaz.
  • Fatura tutarında sürpriz yaşamazsınız, kampanyada sabit fiyat garantisi verilmektedir.
  • Ücretsiz modem ve kurulum hizmeti vardır.

İlk 3 ay bedava, daha sonraki aylarınızda ayda 89,90 TL tutarında Turkcell Limitsiz Yalın internet kampanyasına telefon numaranız ile hemen başvuru yapmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell ADSL Esnek Paket Kampanyası

Turkcell Superonline ADSL esnek internet kampanyası, ev internetini hem kotasız olarak kullanmak hem de kullandığı kadar fatura ödemek isteyenlere yöneliktir. Müşteri memnuniyetine her zaman büyük önem gösteren Turkcell, ADSL internet kampanyaları arasında farklı müşteri profillerine yönelik cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Turkcell Superonline ışık hızında internet esnek paketler ile sunulan internet hızları ile fiyatlandırma şu şekildedir:

HızAylık KullanımFiyat
8 Mbps​’ ye  kadar25 GB59,90 TL
8 Mbps​’ ye  kadar75 GB69,90 TL
8 Mbps​’ ye  kadar125 GB79,90 TL
8 Mbps​’ ye  kadarLimitsiz89,90 TL
16 Mbps​’ ye  kadar25 GB64,90 TL
16 Mbps​’ ye  kadar75 GB79,90 TL
16 Mbps​’ ye  kadar125 GB94,90 TL
16 Mbps​’ ye  kadarLimitsiz109,90 TL

 

24 ay boyunca zamsız fiyat garantisinden yararlanabileceğiniz bu kampanyada, ayrıca başka operatörlerdeki taahhüdünüzün iptal bedeli Superonline tarafından karşılanmaktadır. Kablosuz modem ve kurulumun ücretsizdir. Detaylı bilgileri Turkcell kurumsal internet sitesi üzerinden edinebilirsiniz.

Turkcell İnternet paketleri detaylı bilgi  için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Turkcell Limitsiz Yalın İnternet Avantaj Kampanyası

Turkcell Superonline limitsiz yalın internet avantaj kampanyası ile ışık hızındaki ev internetinizi 3 ay boyunca yalnızca ayda 59,90 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. Turkcell ev internetine gelenler limitsiz internette benzersiz kampanyadan hemen yararlanabilirler. 6 Mbps’ye kadar limitsiz internet paketine başvuruda bulunanlar ayrıca şu avantajlardan da faydalanma şansına sahip olmaktadır:

  • Fatura sürprizi olmaz, faturanız her ay sabit fiyat garantilidir.
  • Ev telefonunu Superonline’a taşıyan herkes ev telefonunu ücretsiz olarak kullanabilir.
  • Bunun yanında telefonunu taşıyanlar her ay 100 dakika her yöne ücretsiz arama yapabilir.

Turkcell ADSL internet kampanyalarının detaylarına kurumsal site üzerinden ulaşabilir, ad-soyad bilgilerinizi ve telefon numaranızı başvuru formuna girerek cazip kampanyalara hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.