Web Tekno Haber

Esnafın Yüzünü Güldüren Destek Paketleri! Fatura Bedeli İlk 6 Ay 10 TL

Esnafın Yüzünü Güldüren Destek Paketleri! Fatura Bedeli İlk 6 Ay 10 TL

Türk Telekom esnafa destek paketleri çeşitli kampanyalar ile esnafla buluşuyor. Türk Telekom esnafı mutlu edecek yeni bir haber ile kurumsal paketlerini yayınladı.  Kampanya kapsamında sunulan bol dakika ve internet paketi ile telefon görüşmeleri artık daha rahat yapılabilecek. Türk Telekom çalışan esnafın yanında. Her dönemde hazırladığı kampanyalar ile gündeme gelen Türk Telekom iş telefonu müşterisi olanlara özel olarak indirimli paket fırsatını esnafa özel paketlerde sunuyor.

Türk Telekom Esnafa Destek Paketleri Kampanya Detayı

Türk Telekom esnafın yüzünü güldüren destek paketleri dahilinde sunulan faydalar iş telefonu müşterilerine özel olarak hazırlanıyor. Seçilen herhangi bir paket ile abonelik kısa sürede başlatılabilir. İlk 6 ay boyunca kullanım bedeli olarak yalnızca 10 TL ödemek yeterli. Sonrasındaki dönemde 32.90 TL’den başlayan fiyatlarla paket ödemeleri yapılabiliyor.

 • Kampanyaya katılabilmek için Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış özel esnaf paketlerinden birini seçmek gerekiyor.
 • Paket dahilinde sunulan ilk 6 aylık avantajlı fiyat dolduğunda sonrasındaki 30 aya kadar geçerli indirimli fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz.
 • Paket içerisinde kullanılabilir olan dakikalar yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyaya dair son tarih belli oldu. Esnafa destek kampanyası kapsamında sunulan avantajlı fırsattan yararlanabilmek için 28 Şubat 2022 tarihine kadar başvuru işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kampanya başlangıç tarihi 25 Mart 2021’di.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalan yararlanabilmek için ilk defa Türk Telekom’a geçecek olan kullanıcılar 30 aylık taahhütü vermeleri gerekiyor.
 • Kampanyadan çıkmak istendiğinde belirli bir cayma bedeli uygulanır. Ödenmeyen kısım için indirimli tarife ücretleri toplanır ve kalan aylar göz önünde bulundurularak düşük olan tutar üzerinden ceza yansıması yapılır.

Türk Telekom Esnaf ve KOBİ’lere yönelik olarak başlattığı paket içeriklerini şu şekilde açıkladı:

 • Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye her yöne 400 tarifesi
 • Türk Telekom Esnaf ve Kobi’ye her yöne 800 tarifesi
 • Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye her yöne 1600 tarifesi
 • Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye her yöne 3200 tarifesi

Türk Telekom Esnafın Yüzünü Güldüren Avantajlı Paketlere Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Esnafın Yüzünü Güldüren Avantajlı Paketlere Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom esnafın yüzünü güldüren avantajlı tarifelere başvuru yapabilmek için Türk Telekom kurumsal bayileri ziyaret edebilir veya başvuru işlemleri merkezden yapılarak başlatılabilir. Kampanyaya dahil olarak esnafa sunulan ilk 6 ay 10 TL ödeme fırsatından yararlanabilmek için isterseniz Türk Telekom’un müşteri hizmetleri hattı aracılığı ile bilgi akışına sağlayabilirsiniz.

 • Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinde yer alan; kurumsal kategorisi içerisinde “kampanyalar” alanından yeni müşteri kampanyaları kısmına geçerek esnafa destek kampanyası sayfasına erişebilirsiniz.
 • Sayfa üzerinde yer alan “hemen başvurun, sizi arayalım” kısmını kullanabilmek için cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan gerekli alana yazınız.
 • Güvenlik kodunu istenen kutucuğa yazınız.
 • Gönder tuşuna bastıktan sonra kısa sürede Türk Telekom yetkilileri sizleri arayarak konu hakkında yönlendirmelerde bulunacaktır.

Paket içerisinde sunulan fiyatlar yüzde 18’lik KDV oranı ile yüzde 10’luk ÖİV oranı dahil edilerek kullanıcıya sunulur. Paket satın alınmaya başlandığında belirtilen vergiler eklenmiş olarak ücret yansıtılır.

Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne 400 Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her güne 400 dakika konuşturan tarife faydasından yararlanabilmek için abonelik işlemleri başlatılmalıdır. Verilen taahhüt sonrasında ilk 6 ay kampanya kapsamında sunulan 10 TL’lik ücreti ödemeniz yeterlidir.

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 400 tarifesi;

 • 400 dakika konuşma hakkı
 • İlk 6 ay kampanyada 10 TL ödeme
 • 6 ay sonra kampanyalı tarife ücreti 30 aya kadar 32.90 TL
 • Toplam aylık tarife ücreti 109 TL

Ayrıca Türk Telekom Avantajlı Paketler yazımıza bakabilirsiniz.

Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne 800 Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 800 dakika tarifesi kapsamı yalnızca iş telefonu sahibi müşterilere özel sunulan bir faydadır. Paket içeriğindeki faydalardan ilk 6 ay boyunca 10 TL ile yararlanabilirsiniz. Paket kapsamında sunulan faydalardan yararlanabilmek için 30 aylık taahhüt sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor.

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 800 dakika kampanya içeriği;

 • Her yöne 800 dakika konuşma hakkı
 • İlk 6 ay kampanya dahilinde 10 TL ödeme
 • 6 ay sonrasında 30 aya kadar kampanyalı tarife ücreti 45.90 TL
 • 1 aylık tarife ücreti 144 TL

Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne 1600 Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 1600 dakika tarifesi kapsamındaki faydalar kısa bir süreliğine geçerliliğini koruyor. İlk 6 ay boyunca 10 TL ödeme fırsatından yararlanabilmek için 28 Şubat tarihine kadar abonelik işlemlerinin başlatılması gerekiyor.

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 1600 dakika tarife içeriği;

 • Her yöne 1600 dakika konuşma hakkı
 • Taahhüt verene ilk 6 ay 10 TL
 • Kampanyalı tarife kapsamında 30 aya kadar 57.90 TL
 • Kampanya bitiminde aylık tarife ücrete 190 TL

Türk Telekom Esnafa ve Kobi’ye Her Yöne 3200 Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 3200 tarifesi kapsamında sunulan faydalar geçerliliğini koruyor. 28 Şubat tarihine kadar Türk Telekom abonesi olarak esnaf ve Kobilere ayrıcalıklı olarak tanımlanmış paketlerden yararlanabilir. Üstelik ilk 6 ay 10 TL ödeme karşılığında paket faydalarından yararlanabiliyor.

Türk Telekom esnafa ve Kobi’ye her yöne 3200 dakika paket içeriği;

 • Her yöne 3200 dakika konuşma hakkı
 • İlk 6 ay kampanyalı tarife ücreti 10 TL
 • 6 ay sonrasında 30 aya kadar kampanyalı tarife ücreti 114.90 TL
 • Tarife kapsamında sunulan faydalar tükendiğinde aylık tarife ücreti 289 TL

Türk Telekom Esnaflara Destek Veren Diğer Tarifeler

Türk Telekom Esnaflara Destek Veren Diğer Tarifeler

Türk Telekom esnafa ve profesyonellere özel internet, telefon ve mobil ayrıcalıklar sağlıyor. Kobi çalışanlarına özel 10 ile 100 kişi arasında işletmesi bulunan her şubeye çeşitli internet, telefon ve mobil tarife faydaları sağlanıyor. Daha da alanını genişleterek büyük işletmeye sahip olmuş kamu kurum çalışanlarına özel 100 kişiden fazla olmak şartı ile çeşitli internet ve telefon tarifeleri kampanyalı olarak sunuluyor. Tüm bu faydalardan yararlanabilmek için İş telefonu sunan paketlere geçmek yeterlidir.

Türk Telekom İş Telefonu Faydaları Nelerdir?

Türk Telekom iş telefonu faydaları esnafın yüzünü güldürüyor. İş telefonu faydalarından yararlanabilmek için aşağıda sunulan kampanyalı tarifelerden herhangi birine geçiş yapmak yeterli. Yeni bir başvuruda bulunabilmek ve iş telefonu avantajlarından yararlanabilmek için online platform üzerinden başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir. Türk Telekom kurumsal abone sayfasından online başvuru işlemi yalnızca cep telefonu numarası ile kısa sürede yapılabiliyor. Siz de Türk Telekomlu olarak kısa sürede işinize özel ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom ihtiyaca yönelik çeşitli çözümler geliştirilerek üretilmiş paketlerin yanı sıra çeşitli cihaz teklifleri ile de yüzleri güdürmeye devam ediyor.

 • Türk Telekom İşte Konuşturan kampanyalar dahilinde sunulan faydalar Esnaf ve Kobilere özel indirimli fırsatlar sunuyor. Paket dahilinde her yöne 400 dakika sadece 29 TL ile satın alınabiliyor.
 • Türk Telekom internet alana İşte Konuşturan kampanyası özel fırsatları ile büyük bir kolaylık sunuyor. Kurumsal müşterilere özel tasarlanan kampanyada her yöne 400 dakika yalnızca 27.90 TL’ye satın alınabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.