Web Tekno Haber

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye

14.07.2020
731
Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye

Vodafone faturalı at kullanıcılarına Vodafone TV’yi ücretsiz veriyor. Operatörler 2020 yılı itibari ile özellikle pandemi sürecinden dolayı birçok kampanya düzenlemeye ve hediye internetler, avantajlı paketler dağıtmaya başladı. Vodafone’un en son yapmış olduğu bu ayrıcalık Vodafone abonelerine yönelik TV hediye kampanyası. Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat kullanıcıları Vodafone TV’yi ücretsiz kullanabilecek. Burada tek şart Vodafone Red’li olmak. Faturalı hat kampanyaları arasında değerlendirilen bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmıyor.

Vodafone TV Nedir?

vodafone tv ozellikleri

Vodafone TV,  Vodafone kullanıcılarına özel olarak sunulan TV izleme platformudur. TV kanalı içerisinde birçok güncel dizi ve film seçeneği yer alır. Kullanıcıların kendilerine ait kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabileceği platform üzerinden günün her saati sayısız birçok içeriği indirmek ve izlemek mümkündür. Vodafone TV servisine her masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar üzerinden ya da tablet ile kolayca bağlanılabilir. Vodafone TV uygulamasını kullanmak için öncelikle uygulamayı indirmek ve cihaza yüklemek gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra Vodafone GSM numarası ve şifresi ile kolay bir şekilde giriş yapılır. Ardından gelen sayfadan kullanıcı koşullarını ve isteklerini kabul edip onaylamak gerekir. Sayfa içerisinden Bana Özel sekmesine gelerek buradan kullanıcılara özel olarak sunulan paketleri incelemek mümkündür.

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatı hakkında detaylar yazımızdadır.

Vodafone TV Abonelik Paketleri Nelerdir?

Vodafone TV abonelik paketleri aşağıdaki gibidir:

  • Vodafone TV Full Paket aylık 9.90 TL’dir. Vodafone TV Full Paketi, abonenin mobil internetinden yemez. En popüler TV kanallarına ek binlerce seç-izle film, çizgi film ve tematik video içeriği, canlı kanalları 24 saate kadar geri sarabilme özelliği, sinemadan sonra pek çok filmi her ay ilk kez izleme ve hiç bir taahhüt olmadan aboneler diledikleri zaman aboneliklerini sonlandırma avantajlarını bulundurur.
  • Vodafone TV Red Paketi Ücretsizdir. Red tarifelerine gelen aboneler ücretsiz bir şekilde uygulamayı kullanabilirler. İçeriğinde her ay bedava 2 GB Vodafone TV data paketi, en popüler TV kanallarına ek binlerce seç-izle film, çizgi film ve tematik video içeriği, canlı kanalları 24 saate kadar geri sarabilme özelliği, Sinemadan sonra pek çok filmi her ay ilk kez izleme ve istenilen an Full Pakete geçme seçeneklerini bulundurur.
  • Eğlence Paketi Vodafone faturalı tarifelere geçenlere ücretsizdir. İçeriğinde her ay bedava 2 GB Vodafone TV data paketi, en popüler TV kanalları, Canlı kanalları 24 saate kadar geri sarabilme özelliği ve istenilen zamanda Full Pakete imkânı bulunur.

Vodafone TV Uygulaması Avantajları

Vodafone TV uygulamasının faydalarının en önemlisi normal mobil cihazlarda bulunan internet limitine etki etmemesidir. Kullanılan internetler mobil hatta kalır ve Vodafone TV uygulaması kendi limitinden yer. Vodafone TV uygulaması kapsamında televizyonda yer alan her kanalı birebir canlı yayın süresi ile izlemek mümkündür. Film ve sinema filmlerinin yanı sıra normal TV kanalları da izlenebilir ve gerçek akış süresi içerisinde kullanıcılar seyirciler ile aynı anda içerikten haberdar olur. TV içerisinde birçok farklı kategorisinde binlerce yayın bulma işlemi oldukça kolaydır. Her yaş grubuna uyan filmlerin yanı sıra çizgi filmler ile de çocukların kullanabileceği bir servistir.

Vodafone TV Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Vodafone TV paketlerine üye olma işlemi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden olabileceği gibi SMS yolu ile olabilir. Kullanıcıların, Vodafone Red tarifelerine geldiklerinde otomatik olarak Vodafone TV Red Paketi, diğer faturalı tarifelere geldiklerinde ise otomatik olarak Vodafone TV Eğlence Paketi abonelikleri başlamış olur ve SMS ile bilgilendirilirler. Bunun yanı sıra TV Full Paketi alacak olan kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone TV uygulamasına üye olabilir. SMS ile Full Paket üyeliğini başlatmak için ise TV DEVAM yazarak 7000’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir.

Vodafone TV Uygulamasını İptal Etmek

vodafone tv uygulamasi nedir

Vodafone TV üyeliğini iptal etmek için Vodafone müşteri hizmetleri aranabilir. Ancak mesaj yolu ile de iptal etmek mümkündür. Vodafone aboneleri, Vodafone TV uygulamasındaki aboneliklerini istedikleri zaman iptal etme hakkına sahiptir. Vodafone TV uygulamasına üye olurken veya ücretli olan Full Paket seçilirken herhangi bir taahhüt işlemi yoktur. Taahhüt şartı aranmadığı için kullanıcılar diledikleri an Vodafone TV üyeliklerini iptal edebilirler. Bunun için Standart Paket kullananlar iptal etmek için IPTAL STANDART PAKET yazıp 8800’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Vodafone TV Full Paketi kullanan aboneler ise iptal etmek için IPTAL TV FULL yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Vodafone faturalı hat kampanyası adı altında TV üyeliği olan aboneler ise uygulamayı ücretsiz kullandıkları için herhangi bir iptal işlemi yapmazlar. Vodafone TV uygulamasını kaldırmak bu aboneler için yeterli olacaktır.

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye Kampanyası Nedir?

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası, Vodafone tarafından faturalı hat kullanan aboneler için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturalı hat kullanan Vodafone aboneleri herhangi bir işlem yapma zorunluluğu olmadan Vodafone TV uygulamasına ücretsiz olarak üye olabilecek ve istedikleri film ve kanalları ücretsiz bir şekilde izleyebileceklerdir.

Vodafone Teklif Ver, iPhone 11 Pro Kazan! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone TV faturalı hat kullanıcılarına bedava kampanyasından yararlanmak için faturalı hat kullanıcılarının öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullanması gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulamasını açan faturalı hat kullanıcıları, uygulama içerisinde yer alan “Ek Paket AL” bölümünden ücretsiz olarak Vodafone TV kullanım hakkını alabilirler. Bu işlemi gerçekleştiren abonelerin farklı bir işleme daha ihtiyaçları yoktur. İşlemin ardından Vodafone TV üyeliği aboneye otomatik olarak verilir ve abone Vodafone tarafından SMS ile bilgilendirilir. Bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler Vodafone TV uygulamasını cep telefonlarına veya tabletlerine indirebilirler. Cep telefonu veya tablette kullanmak istemeyen aboneler dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayarlarından Vodafone TV’ye GSM numaraları ve şifreleri ile giriş yaparlar. Ardından Full Paket içeriklerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirler. Taahhüt koşulu olmadığı için de istedikleri zaman Vodafone TV’yi kullanmaya bırakırlar. Bunun için ekstra bir işlem gerekmez. Ücretsiz kullanıldığı için iptal etmek gerekmez. Vodafone TV’yi kullanmak istemeyen aboneler uygulamayı silebilir veya bilgisayarlarından kullanan aboneler web sitesinden çıkış yapabilir.

Vodafone TV Faturalı Hat Kullanıcılarına Bedava Kampanyası Detayları

Faturalı hat kullanıcılarına Vodafone TV hediye kampanyası içerikleri şu şekildedir:

  • Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası faturalı hat sahibi Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanya kapsamında faturalı abonelerin Vodafone TV uygulamasını ücretsiz kullanması için herhangi bir işleme gerek yoktur. Bilgilendirme SMS’inin ardından uygulama kullanılmaya başlanabilir.
  • Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden ek paket al seçeneğinde yer alan ücretsiz kullanım hakkını aldıktan sonra bedava Vodafone TV kullanımına başlayabilirler.
  • Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası kapsamında uygulamayı ücretsiz kullanan abonelerden kullanımlarına karşılık herhangi bir ücret talep edilmez.
  • Vodafone faturalı hat kampanyaları dahilinde bir kampanyadır. Detaylı bilgi müşteri hizmetlerinden veya Vodafone web sitesinden alınabilir.
  • Vodafone, Faturalı Hat Kullanıcılarına Vodafone TV Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.