WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

FIFA 2020 İnceleme

26.05.2019
542
FIFA 2020 İnceleme

FIFA 2020 İnceleme

Şimdiye kadar herhangi bir duyuru yapılmayan FIFA 2020 ile alakalı kullanıcıların merak ettikleri ve oyundan beklentilerini sizler için derledik.

Tarihin en meşhur spor markaları arasında yer almasına karşılık 2020 sezonu için yeni bir FIFA oyunu şimdiye kadar EA Vancouver tarafından onaylanmadı. Ancak FIFA 2020’nin geleceğine herkes kesin bir göz ile bakıyor. FIFA 2020’nin gelecek olduğu alanda öngörülen 3 ana platform yer alacak. Bunlar; Xbox One, PS4 ve PC olması bekleniyor. Mobil alanlar ile Nintendo Switch, oyunun gelecek olduğu yan platformlar olacağı tahminler arasındadır. Xbox Two ve PalyStation’ın yayınına az bir süre kalması, yeni nesil FIFA deneyimi yaşatacağı konuşuluyor. FIFA 20 için beklenen çıkış tarihi geçmiş zamanlar ile aynı olacak.

FIFA 2020 İnceleme

Uzun yıllardır yeni sezon FIFA oyunları, Eylül ayının sonunda paylaşıldı. Bu nedenle FIFA 20’nin de yine aynı tarihler arasında çıkacağı biliniyor. Son 2 FIFA oyunları eylül ayının sonuncu cuma günü piyasaya çıkarılmıştı. (29 Eylül 2017 ile 28 Eylül 2018) FIFA 2020’nin de bu yıl 27 Eylül 2019 tarihi olan cuma gününde yayınlanacağı düşünülüyor. Ancak kullanıcıların da iyi bildiği gibi FIFA oyunlarının isimlerinin bundan bir sonraki yılı işaret ettiğini de unutmamak gerekiyor. FIFA 20, bu sene sunulabilir ama oyun içindeki adlar önümüzdeki sezona uygun şekilde olacaktır.

FIFA 20’nin şimdilik herhangi bir tanıtım videosu yayınlanmadı. Fakat ilk videonun E3 2019 EA Access etkinliğinin hemen öncesinde yapılacağı konuşuluyor. EA geliştirme grubu, şimdiye dek FIFA’nın gelişimleri ile alakalı çok fazla açıklamada bulunmadı. Bu nedenle oyuncular büyük beklentinin farkına vardı ve heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Tüm gözler EA tarafından yayınlanacak duyuruya çevrildi.

FIFA 20’den Beklentiler

Eski zamanlardan günümüze dek FIFA oyunları her sene bir önceki seneye göre gelişme gösteriyor. Ama genel formülde önemli bir değişik nadir olarak görülmektedir. FIFA son 10 senedir, sabit durumda devam ediyor.

Yakın zamandaki bir FIFA oyununu oynama şansı yakaladıysanız, yeni gelecek olan sistemde deneyim kazanabilmek için yalnızca birkaç aya yetmeyebilir. FIFA oyuncularının beklentileri arasında kurgusal yıldız Alex Hunter’ın kariyer dönemini izleyen karakter merkezli hikâye modunun daha fazla genişlemesi, kariyer moduna daha fazla derinlik ve dinamik hava sistemleri örneğin; maç esnasında başlayan ya da duran yağmurlar gibi, daha önceki oyunlarda olan kendi takımını kurabilme özelliğinin olması isteniyor.

FIFA 20 Hangi Platformda Çıkacak?

Büyük bir ihtimalle FIFA 20 Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC’ye gelmesi muhtemeldir. Fakat daha önceki Xbox 360 ile PS3 için bu durum pek de mümkün olmayabilir. FIFA 19 Legacy Edition, bu konsollar için kullanımı mümkündü. Nedeni ise; eski oyunlar ile aynı oyun motoru yer alıyordu.

FIFA 2020 İnceleme

FIFA 20’nin Fiyatı

Bu konuda henüz bir açıklama yapılmadı ama fiyatın aynı kalacağını ele alırsak FIFA 20’nin FIFA 19’da olduğu gibi yaklaşık olarak 60 Euro yani 375 TL civarı bir ücretten satışının yapılacağı tahmin ediliyor.

FIFA 20 Özellikleri Nelerdir?

  • FIFA 19’un Alex Hunter’ı çocukluğundan süper starlığa dek giden yolda izlemiş olduğu tek kişilik moddan biri yolculuk modunun 3. yani son bölümüdür.
  • EA Sports’un bu modu ile benzer ürünle değişiklik yapılıp yapılamayacağı ya da yeni oyuncu kampanyası yapacağı şimdilik net değildir.
  • FIFA 20’nin en büyük değişiklikleri arasında oyunu satın alma şekli var. FIFA oyunun son sürümünü piyasaya çıkardığı gün abonelik tabanlı farklı modele geçiş yapabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.