Web Tekno Haber

Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim!

02.10.2020
529
Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim!

Galaxy 1500 Maxi Tarifesi sayesinde cihaz kampanyasına kadınlara indirim uygulanacak. Türk Telekom aboneleri için yine oldukça avantajlı bir kampanya hazırladı. Her geçen güne yeni bir kampanya ekleyen Türk Telekom, bu sefer cihaz kampanyası kapsamında dev indirim sunuyor. Bu Türk Telekom kampanyasından Galaxy 1500 Maxi Tarifesi üzerinde olan aboneler yararlanabilecek ve böylece bu aboneler büyük indirimin sahibi olacak.

Galaxy Maxi 1500 Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim Kampanyası Nedir?

galaxy maxi 1500 kampanyasi

Galaxy Maxi 1500 Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim kampanyası Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahibi aboneleri için geçerli olan bir kampanyadır. Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyası’ndan yararlanan Türk Telekom faturalı aboneleri, 12 ay tarifede kalma sözlerine karşılık indirim hakkı kazanmaktadır. Söz konusu kampanyaya göre belirlenen tarifeye geçen abonelere tarife üzerinden belirli cihazda aylık indirim sağlanacak.

Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim fırsatından yararlanmak için abonelerin öncelikle Galaxy 1500 Maxi tarifesine geçiş yapması gerekiyor. Tarifeye geçiş yapan aboneler, SMS ile başvuruda bulunarak indirim fırsatından kolaylıkla yararlanabilecekler.

Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye! Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Galaxy Maxi 1500 Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Dev İndirim Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Galaxy Maxi 1500 Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Dev İndirim Kampanyası’ndan faydalanmak için Türk Telekom’un bireysel faturalı abonelerinin öncelikle Samsung mağazaları üzerinden Galaxy 1500 Maxi tarifesine geçiş yapması gerekmektedir. Tarifeye geçişin ardından 12 ay tarifede kalma sözü veren faturalı aboneler indirim fırsatından yararlanabilecektir.

Galaxy 1500 Maxi tarifesine geçen Türk Telekom aboneleri öncelikle cep telefonlarının mesaj kısmından SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek 12 ay taahhütlü olarak tarifeye geçmek zorundadır. Tarifeye geçenler ardından GALAXY1500 yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderirler. Gönderilen mesajların karşılığında aboneye Türk Telekom tarafından onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajının ardından aboneler, aylık 10 TL indirim hakkını kazanacaktır.

Galaxy Maxi 1500 Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Dev İndirim Kampanyası’nın Detayları

Galaxy Maxi 1500 Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Dev İndirim Kampanyası esasları aşağıdaki gibidir:

 • Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim Kampanyası, tün faturalı Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasından faydalanan Türk Telekom aboneleri, tarifede 12 ay kalma sözü vermeleri karşılığında indirim fırsatından yararlanabilirler.
 • Faturalı Türk Telekom abonelerinin kampanyaya katılması için öncelikle Galaxy 1500 Maxi tarifeye geçiş yapması ve ardından bu tarifede kalacağına dair 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir.
 • Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasına katılan aboneler daha sonra kısa mesaj ile başvuruda bulunarak tarifeden aylık 10 TL indirimli olarak yararlanma şansına sahip olurlar.
 • Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara her ay 10 TL indirim hakkı sunulmaktadır.
 • Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasından verilen 10 TL aylık indirim, taahhüt süresi boyunca geçerli olacaktır.
 • Bahsi geçen Türk Telekom kampanyasından yararlanan Türk Telekom abonelerinin numara değişimi, tarife değiştirme veya numara taşıma gibi işlemlerinde kampanyadan yararlanma hakları iptal edilecektir.
 • Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim Kampanyası, başka indirimli tarifeler ile birleştirilemez veya değiştirilemez.
 • Türk Telekom, Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi Nedir?

Türk Telekom Yüzde 80 indirim ile Google Play Türk Telekom mobil ödeme kullanıcıları için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan hattını Türk Telekom mobil ödemeye açan aboneler yararlanabilir. Kampanya kapsamında hattını mobil ödeme işlemine açan aboneler Google Play’in seçili paralı oyunlarında geçerli yüzde 80 indirim kazanırlar. Bu kampanya sadece android telefon kullanan yani telefonlarında Google Play hizmetleri bulunduran aboneler içindir.

Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndiriminden Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Google Play’de geçerli yüzde 80 indiriminden yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin hatlarını mobil ödemeye açması gerekir. Hattı mobil ödemeye açılan ve onay mesajını açan aboneler indirimden yararlanabilir. Bunun için mobil ödemeyi açtıktan ve onay mesajını aldıktan sonra abone Google Play’in mobil ödeme indiriminde geçerli ücretli uygulamalarından birine platform üzerinden girer. Ödeme seçeneklerinde Türk Telekom mobil ödeme seçeneğini seçer ve oyun yüzde 80 indirimli olarak mobil ödeme üzerinden satın alınabilir. Seçili ücretli oyunlar Türk Telekom’un web sitesinde veya Google Play üzerinden görüntülenebilir.

Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi Detayları

Türk Telekom Google Play’de geçerli yüzde 80 indirimi kampanya detayları aşağıdaki gibidir:

 • Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası, Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için mobil ödeme seçeneği olarak Türk Telekom mobil ödeme seçeneğinin belirlenmesi gerekir.
 • Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile popüler ücretli uygulamalardan birini satın alan tüm Türk Telekom aboneleri indirim fırsatından yararlanabilir.
 • Kampanyadan her GSM numarası yalnızca bir kere yararlanabilir.
 • Türk Telekom tarafından hazırlanan bu kampanya kapsamında uygulamaların indirim oranları operatör tarafından belirlenmiştir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom %80’ e Varan Google Play İndirimi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 • Aboneler hat değiştirme, numara taşıma, hattın belirli sebeplerden dolayı geçici veya kalıcı olarak kapatılması durumunda kampanyadan yararlanamaz.

Türk Telekom Apple Mobil Ödeme Kampanyası

turk telekom apple mobil odeme

Türk Telekom Apple kullanıcıları Mobil Ödeme Kampanyası sadece ios işletim sistemi yani Apple marka telefonlar kullanan Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında hattını mobil ödemeye açarak App Store üzerinden ilk alışverişini yapan aboneler 5 TL indirim kazanacak. Kampanyaya katılmak ve yararlanmak için önce hattın mobil ödemeye kapalı ise mobil ödemeye açılması gerekir. Ardından Türk Telekom Apple kullanıcıları telefonlarının Ayarlar kısmından Apple kimliklerinde yer alan “Ödeme ve Teslimat” alanından veya App Store’da kullanıcı sayfasından “Ödemeleri Yönet” alanından Türk Telekom Mobil Ödeme seçeneğini eklemeliler. Bu işlemlerin ardından App Store’daki ilk mobil ödeme alışverişini gerçekleştiren aboneler 5 TL indirim kazanacaklar.

Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarına Turkcell Sarı Günler Desteği bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Apple Mobil Ödeme Kampanya Detayları

​​​​​​Türk Telekom Apple Mobil Ödeme kampanyası detayları şu şekildedir:

 • Kampanya tüm ücretli uygulamalar, uygulama içi satın alımlar ve oyunlarda geçerlidir.
 • Kampanya tek seferde 5 TL ve üzeri alımlarda geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında en fazla 5 TL indirim uygulanır.
 • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa App Store’dan harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilir.
 • Bu Türk Telekom kampanyasından kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıtılır.
 • İndirimden faydalanarak, App Store’dan Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
 • Türk Telekom, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Numarasını başka bir operatöre taşıyan, yeni hat alan, hattının kapanmasına sebebiyet veren bir durum yaşatan veya hattı belirli sebeplerden ötürü geçici veya kalıcı olarak kapatılan abonelerin kampanya faydası iptal edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.