Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet!

  25.05.2022
  2.035
  A+
  A-
  Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet!

  Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye internet kampanyası Turkcell tarafından 26 yaş altı gençler için oluşturulan bir kampanyadır. Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye internet kampanyasına katılmak için GNÇ mobil uygulamasını uygulama mağazaları aracılığı ile ücretsiz olarak cihazınıza indirip, Turkcell şifreniz ile giriş yapmanız sonucu başvurunuz alınır. Kampanya haklarının kullanım süresi 1 haftadır ve süre sonrası kalan kullanımlarınız devretmez.

  Gnçtrkcll Uygulaması Nedir?

  GNÇ mobil uygulaması; Turkcell tarafından hazırlanan, tüm operatör kullanıcılarına hizmet veren bir platformdur. GNÇ mobil uygulaması, kullanıcılarına deneyimler, sürprizler ve yenilikler sunmak için sürekli olarak güncellenir. Uygulamayı aktif olarak kullanmak için 26 yaş altı genç olma şartı aranır. Turkcell abonelerine hatları ile ilgili servis hizmetleri sunan uygulama, diğer operatör kullanıcılarına eğlenceli aktiviteler sunar.

  Gnçtrkcll Uygulaması Nasıl İndirilir?

  gnctrkcll uygulamasi nasil indirilir

  Turkcell operatörü tarafından 26 yaş altı gençler için hazırlanan Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirmek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • GNÇ mobil uygulamasını android cihazınıza kurmak için uygulama mağazası olan Google Play Store platformuna giriş yapınız.
  • Uygulamanın ana sayfasında yer alan arama motoruna “GNÇ” yazmanız sonucu mobil uygulama arama sonuçlarında çıkacaktır.
  • Karşınıza gelen mobil uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirip kurulumunu tamamlamanız sonucu GNÇ şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.
  • Turkcell kullanıcılarının numaralarına tanımlı şifreleri vardır. Numaraları ile giriş yapmaları sonucu GNÇ mobil uygulamasını kullanmaya başlayabilirler.
  • Turkcell kullanıcısı olmayan diğer operatör aboneleri GNÇ şifresi alabilmek için büyük harfler ile “ SIFRE ” yazıp 0 532 755 22 22 numaralı hatta SMS göndermeleri sonucu şifre bilgisi kendilerine iletilir. Bu aşama sonrasında giriş bilgilerini tamamlayarak mobil uygulamayı kullanmaya başlayabilirler.
  • GNÇ mobil uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için App Store uygulama mağazasını kullanmanız gerekir.

  Turkcell fatura kesim tarihi değiştirme nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Gnçtrkcll Mobil Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

  Gnçtrkcll mobil uygulaması kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunarak eğlenmelerini de sağlayan bir platformdur. GNÇ mobil uygulamasının kullanıcılarına sunduğu imkânlar şu şekildedir:

  • Uygulama mağazaları üzerinden cihazınıza kurup, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz GNÇ uygulaması gençlere kendilerini geliştirme fırsatları sunar. GNÇ mobil uygulaması bünyesinde sertifikalı akademi eğitimleri barındırır.
  • Çatlat ile haftanın 2 günü sürpriz internet kazanma şansı sunar.
  • GNÇ mobil uygulaması ile cepten cebe hızlı para gönderme imkânı sağlar.
  • GNÇ mobil uygulamasına özel “efsane GNÇ” kampanyaları olur. Uygulamayı kullanarak bu kampanyalardan faydalanma hakkı elde edilir.
  • GNÇ mobil uygulaması üzerinden Turkcell hattın ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsin.
  • GNÇ mobil uygulamasında kişiye özel kampanyalar hazırlanır. Uygulamayı kullanarak kampanyalara dâhil olma hakkı elde edebilirsin.
  • GNÇ mobil uygulamasında yer alan Gencaver asistan ile her konuda canlı destek alabilirsin.

  Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

  Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene cepten 1 GB internet hediye kampanyası Turkcell operatörü tarafından 26 yaş altı Turkcell faturalı hat kullanıcısı olan gençler için oluşturulmuş bir kampanyadır.

  GNÇ mobil uygulamasını tüm operatör kullanıcıları indirip kullanabiliyor olsa da bu kampanya sadece Turkcell faturalı hat kullanıcısı olan gençleri kapsar. Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye internet kampanyası stok sınırlıdır. GNÇ mobil uygulamasını cihazına indiren ilk 10 bin kişinin bu kampanyadan faydalanma hakkı bulunur.

  Geçerlilik süresi 1 hafta olan ve bu süre içerisinde kullanım hakları tamamen bitmez ise devretmeyen bu kampanyadan faydalanmak için uygulama mağazaları üzerinden GNÇ mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

  GNÇ mobil uygulamasını cihazınıza indirip Turkcell şifreniz ile sisteme giriş yapmanız sonucu Turkcell hattınıza bilgilendirme mesajı gelir ve kampanya kapsamındaki haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  Gnçtrkcll mobil uygulamasını indiren Turkcell kullanıcılarına 1 GB cepten internet hediye edilir. Gnçtrkcll mobil uygulaması kampanyası kapsamında sunulan hakların hattınıza tanımlanması için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Uygulama mağazaları üzerinden GNÇ mobil uygulamasını indiriniz.
  • Cihazınıza indirilen GNÇ mobil uygulamasını açarak Turkcell şifreniz ile uygulamaya giriş yapınız.
  • GNÇ mobil uygulamasına giriş işleminiz sonrasında kampanya kapsamında sunulan hediye 1 GB cepten internet hattınıza tanımlanır.
  • Kampanya hediyesinin hattınıza tanımlanması sonrasında size bilgilendirme mesajı gelir. Gelen SMS sonucunda kullanımlarınıza başlayabilirsiniz.

  Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

  gnctrkcll uygulamasi indirine 1 gb bedava internet

  Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye internet kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Kampanya kapsamında sunulan hediye, tüm genç Turkcell abonelerinin kullanımı için hazırlanır.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyası kapsamında sunulan hediye, mobil uygulamayı cihazına indirip kuran ilk 10 bin Turkcell abonesinin kullanımına sunulur.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyası kapsamında sunulan haklar 26 yaş altı Turkcell abonelerini kapsar. 26 yaş üstü Turkcell aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyası kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 1 haftadır.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyasının kullanımları 1 haftalık süre içerisinde bitmez ise hattınızdan silinir. Kalan haklarınız sonraki güne devretmez.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyası kapsamında sunulan 1 GB cepten internet paketiniz yurt içi kullanımlarınızda geçerlidir.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyası kapsamında hattınıza tanımlanan hediyeler üçüncü kişiler ile paylaşılamaz. Kullanım haklarınız paraya çevrilemez.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyasından her Turkcell hattı 1 defa yararlanabilir.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyasının hattınıza tanımlanan hakları 1 haftalık süreden önce biterse internet kullanımlarınız ek paketiniz üzerinden sağlanır. Hattınıza tanımlı başka paket yok ise kullanımlarınız paket aşım ücretlendirmelerine göre fiyatlandırılarak faturanıza yansır.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyasının koşulları ile ilgili Turkcell operatörü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Turkcell fiber internete geçenlere hediye tablet veriyor! Ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

  Gnçtrkcll Uygulamasını İndirene 1 GB Kampanyasından Kalan Kullanımlar Nasıl Sorgulanır?

  Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyası kapsamında hattınıza tanımlanan 1 GB cepten internet hakkınızdan kalan kullanımlarınızı sorgulayarak paket aşımlarını önler ve kullanımlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyasından kalan haklarınızı sorgulamak için yapılması gereken işlemler şu şekildedir:

  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyasından kalan haklarınızı sorgulamak için SMS yöntemini kullanabilirsiniz. kampanya kapsamında kalan kullanımlarınızı sorgulamak için büyük harfler ile KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek sorgulama işleminin başlaması sağlanır. Sizin talebiniz üzerine hattınızda kalan kullanım haklarınızın dökümü bilgilendirme mesajı ile tarafınıza iletilir.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyasından kalan kullanımlarınızı GNÇ mobil uygulaması üzerinden veya Turkcel dijital operatör uygulamaları üzerinden Turkcell numaranız ile giriş yaparak hat bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyası kapsamında kalan kullanımlar Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek de öğrenilir.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB hediye kampanyası kapsamında kullanımlarınızın %80’lik kısmını kullanmanız sonucunda size bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı dikkate alarak kullanımlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.
  • Gnçtrkcll mobil uygulamasını indirene 1 GB kampanyası kapsamında kullanımlarınızın %100’ü bitince SMS ile bilgilendirilirsiniz. Bu mesajı dikkate almanız sonucu oluşacak paket aşım ücretlendirmelerinin önüne geçmiş olursunuz.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.