Web Tekno Haber

Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan!

17.03.2020
983
Goller Cepte Uygulamasını İndir Anında 500 MB İnternet Kazan!

Goller Cepte uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer internetiniz bittiyse, ek internet almak için ek ücret ödemek istemiyorsanız Goller Cepte uygulaması tam da size göre! Bu uygulama sayesinde hem bedava internet kazanacak hem de takımınızın gol sevincine ortak olacaksınız. Çünkü uygulama ile, takımınıza dair son dakika haberler ve gol videoları tarafınıza ulaştırılır. Canlı skorları uygulama sayesinde anında görebilirsiniz. Ayrıca uygulamada diğer taraftarlar ile konuşarak sosyalleşebilirsiniz de. Kişilerin bu avantajlı uygulamaya diğer arkadaşlarını da davet etmesi halinde, daha fazla bedava internet kazanmaları mümkün oluyor. Kişi her davet ettiği kişi başına 500 MB internet kazanır. Ne kadar çok kişiyi davet ederse, o kadar çok bedava internet kazanmış olur.

Goller Cepte Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim?

Goller Cepte uygulamasını kullanmak için uygulamanın App Store, Google Play ya da Huawei App Gallery içinden bulunması ve indirilmesi gerekmektedir. Arama çubuğuna Goller Cepte yazmanız halinde karşınıza çıkan ilk seçeneğe tıklayın ve tamamen ücretsiz olarak indirin. Uygulamayı hem indirmek hem de kullanmak tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar bu uygulamaları indirdikleri zaman hem taraftarları oldukları takımın hem de diğer takımın haberlerini güncel olarak takip edebilirler. Uygulamada istatistikler de bulunabilir. Dünyanın önemli ligleri de yine uygulama üzerinden takip edilebilir. Uygulama üzerinden her gol 100 MB oyununu uygulamanız halinde, hem eğlenceli vakit  geçirebilir hem de bedava internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell haftalık 4 GB bedava internet dağıtıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Goller Cepte Uygulamasında Hangi Paketleri Tercih Edebilirsiniz?

goller cepte uygulamasi nedir

goller cepte uygulamasi paketleri

Goller Cepte uygulamasında tercih edilebilecek paketler şu şekilde sıralanabilir:

 • Avrupa Paketi,
 • Dünya Paketi,
 • İddaa Paketi,
 • Standart Paket,
 • Süper Paket.

Süper Paket’i tercih etmeniz halinde 8 tane 100 MB hakkınız olur. Ayrıca 7 gün 4 saat güncel haberleri takip edebilirsiniz. İddia analizleri görüntülenebilir hem de Avrupa’nın seçkin liglerinin maç sonuçları hakkında bilgilenirsiniz.

Standart paketin tercih edilmesi halinde sizi sürpiz hediyeler bekliyor olacak. İddia paketi iddia yapmayı seven kişiler için özel olarak oluşturulan bir pakettir. Dünya paketini eğer dünya sporunu takip etmeyi seviyorsanız tercih edin. Tenis, NBA ve çok daha fazlasını dünya paketinde bulabilirsiniz. Avrupa paketinde ise kullanıcılar özel olarak Avrupa ligleri hakkında güncel olarak dünya sporunu takip etme fırsatına sahip olurlar.

Goller Cepte Uygulamasından Kimler Faydalanabilir?

Goller Cepte uygulamasından faydalanabilecek kişiler bütün operatör müşterileridir. Kişinin internet kazanmak istemesi halinde yapması gereken tek şey, paketi satın almak istediğine dair SMS göndermek ya da faturaya yansıtarak abonelik almaktır. Dilerseniz uygulamayı Turkcell akıllı telefon uygulaması ile de indirmeniz mümkündür. Goller Cepte servisini kullanmaya başladığınız zaman yalnızca kendi takımınızın değil, aynı zamanda diğer bütün Süper Lig takımlarının gollerini izleyebilirsiniz. Paketlere abone olmak için dilediğinizi seçtikten sonra SMS göndermeniz yeterli olur.

Goller Cepte Uygulamasında Paketlere Nasıl Abone Olabilirim?

Goller Cepte uygulamasında paketlere abone olmak için ilk olarak hangi paketten faydalanmak istediğinizi tercih edin.

 • Eğer Süper Paket için abone olmak istiyorsanız GC Super yazıp 2200’a mesaj gönderin.
 • Eğer Standart Paket için abone olmak istiyorsanız GOL yazıp 2200’a mesaj gönderin.
 • Eğer Avrupa Paketi için abone olmak istiyorsanız AVRUPA GOL Super yazıp 2200’a mesaj gönderin.
 • Eğer Dünya Paketi Paket için abone olmak istiyorsanız DUNYA GOL Super yazıp 2200’a mesaj gönderin.
 • Eğer İddia Paketi için abone olmak istiyorsanız IDDAA yazıp 2200’a mesaj gönderin.

Aboneliğiniz size iletilecek olan SMS ile başlamış olur. Abonelik başladığı anda goller maç sırasında gol olduktan sonra yaklaşık bir iki dakika içinde izlenilebilir.

Goller Cepte Uygulamasında Paketleri Nasıl İptal Edebilirim?

Goller Cepte uygulamasında paketleri iptal etmek isteyen kişilerin iptal için gönderdikleri SMS’ler paket içeriğine göre değişiklik gösterecektir. İptal SMS’leri paket içeriğine göre şu şekilde sıralanabilir:

 • Avrupa Paketi için IPTAL AVRUPA GOL yazın mesajı 2200’a gönderin.
 • Dünya Paketi için IPTAL DUNYA GOL yazın mesajı 2200’a gönderin.
 • İddia Paketi için IPTAL IDDIA yazın mesajı 2200’a gönderin.
 • Standart Paketi için IPTAL GOL yazın mesajı 2200’a gönderin.
 • Süper Paket için IPTAL GC GOL yazın mesajı 2200’a gönderin.

Eğer paket satın alım işlemini Apple Store ya da Google Play üzerinden gerçekleştirdiyseniz iptal işlemini bu uygulamalar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Goller Cepte Uygulamasında Birden Fazla Paket Satın Almak Mümkün müdür?

goller cepte nedir

goller cepte nasil kullanilir

Goller Cepte uygulamasında birden fazla paket satın almak için dönem sonunun beklenmesi daha sonra daha üst paket satın alabilmek için beklemek gerekir. Her paketin kendi içinde özel sıralaması bulunur. İddaa paketi bunlar arasından en baz olandır. Standart paket ise bir üst pakettir. En üstteki paket ise süper pakettir. Eğer bu paketlerden bir tanesine kişinin hali hazırda aboneliği varsa, daha kapsamlı olan bir paketi ek paket gibi satın alabilir. Ancak daha kapsamlı olan bir paketten düşük paket satın alınması halinde düşük paket iptal olur, kapsamlı paket üzerinden ücretlendirmeye tabi tutulursunuz. Mevcutta abonelikten daha düşük abonelik başlatılması söz konusu değildir.

Turkcell Kazan Kazan ile Anında İnternet

Turkcell Kazan Kazan Turkcell Bip kullanıcıları için özel olan bir internet paket ödüllü yarışma kanalıdır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Bip uygulamasını indirdikten sonra keşfet alanına giriş yapmaları ardından bu alan altında yer alan kazan kazan kanalını takip etmeniz gerekmektedir. Abonelik bulunmaz. Yarışmaya yalnızca katılım bulunur. Yarışmaya kişiler en çok 1 kere katılım gösterebilirler. Hem Bip uygulamasını indirmek hem de Kazan Kazan kanalını takip etmek ücretsizdir. Kazan Kazan yarışmasında ödülü kazanmanız halinde, ödülünüz hattınıza en geç 24 saat içinde yatırılacaktır. Bu kampanyadan bütün IOS ve Android işletimcisi ile çalışan telefona sahip olan kişilerin faydalanmaları mümkündür. Kampanyadan kanal aktif olduğu sürece faydalanmanızda bir sakınca bulunmaz. Abone sayısına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Turkcell abonesi olmaları zorunludur.

Turkcell hediye havuzu bedava internet nasıl alınır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Tay TV At Yarışı Servisleri

Turkcell Tay TV At Yarışı servisleri sayesinde at yarışı tahminleri ile beraber sonuçları artık sizinle olacak. Üye olmak için Turkcell menüsüne girin ve buradan güncel, spor kategorisini takip edin. Bu kısımdan at yarışı sonuçları servisine üye olmanız mümkündür. Bu servis üye olan kişilere SMS ile at yarışı sonuçlarını göndermektedir. Dilerseniz bu servise olan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve iptal tay tv yazın mesajı 1818’e gönderin. Üye olmak için üye tay tv yazın mesajı 1818’e gönderin ve aboneliğinizi başlatın. Tarafınıza uygulama kapsamında gönderilen her bir SMS için 0,65 TL ücretlendirme yapılır. Eğer kişilere daha fazla mesaj gönderilirse, bunun için ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Ücretlendirme içine KDV ve ÖİV dahil edilmiştir. Uygulama dahilinde internet ve diğer faydalar yurt dışında geçerli değildir. Eğer hattınızda SMS gönderdiğiniz sırada yeterli SMS bulunmazsa, üyeliğinizin yenilenmesi mümkün olmaz. Telefonunuza TL yüklemeniz ve yeterli bakiyeye ulaşmanız halinde aboneliğiniz aktif hale gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.