Web Tekno Haber

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye

14.10.2020
330
İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye

İlk defa CEPTETEBLİ olanlara özel 12 ay geçerli yüzde 20 hediye kampanyası ile Vodafone yine gündeme oturdu. Vodafone, CEPTETEB ile ortaklaşa yeni bir kampanyaya daha imzasını attı. Söz konusu Vodafone kampanyası kapsamında Vodafone abonesi olan müşterilerin CEPTETEB üyesi olması karşılığında 1 yıl boyunca faturalarında %20 indirim hakkı kazanacaklar. Vodafone aboneleri için her geçen gün yeni bir indirim kampanyası hazırlanmaya devam ediyor. Vodafone abonelerinin CEPTETEB abonesi de olması durumunda faturaları üzerinden %20 indirim kazanma hakları olacak. İndirim hakkı ise 1 yıl için geçerli olacak.

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası Nedir?

ceptetebli olanlara yuzde 20 internet kampanyasi

İlk Ke CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası, Vodafone’a yeni gelen müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone’a yeni gelip ardından CEPTETEB üyesi olan müşteriler, Vodafone faturalarında yüzde 20 indirim hakkı kazancaktır. İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası’na katılmak için öncelikle Vodafone abonesi olmak gerekir. Vodafone abonesi olan kullanıcılar ardından CEPTETEB’li olmak zorundadır. CEPTETEB’li olan Vodafone aboneleri, 1 yıl boyunca faturalarının %20’sini ödemek ile uğraşmak zorunda kalmazlar. Böylece çok daha düşük tutarda fatura ödeme şansına sahip olacaklardır.

Vodafone Online’a Özel Kolay Paketlerde Harika Fırsatlar! Hakkında detaylar yazımızdadır.

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara Ay Boyunca Yüzde Hediye Kampanyası’ndan yararlanmak için öncelikle faturalı Vodafone abonesi olmak gerekir. Vodafone’a yeni gelecek olan aboneler için hazırlanan bu kampanya kapsamında faturalı Vodafone abonesi olanların CEPTETEB kullanması da zorunludur. Vodafone faturalı hat alan ya da numarasını taşıyan aboneler, aktivasyonları tamamlandıktan sonra onay ekranına gelecek olan mesaj içerisindeki davet kodu ile birlikte CEPTETEB resmi web sitesi üzerinden hesap aç başvuru formunu doldurmak zorundadır. CEPTETEB üzerinden başvuru işlemi tamamlandıktan sonra banka yetkililerince ziyaret edilecek olan Vodafone aboneleri, banka kartını ve bankacılık sözleşmesini teslim aldıktan sonra cep telefonlarına CEPTETEB Mobil uygulamasını indirip giriş yapmak zorundadır. Uygulamanın indirilmesinin ardından ilk Vodafone faturası ile birlikte %20 indirim hakkı başlamış olur.

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası Detayları Nelerdir?

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası esasları aşağıdaki gibidir:

 • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası, Vodafone bireysel faturalıya numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşterilere yöneliktir hazırlanmış bir kampanyadır.
 • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye kampanyası karşılığında abonelerin ilk on iki aylık fatura tutarlarında yüzde 20 indirim hakkı sunulmaktadır.
 • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası’ndan faydalanmak için abonelerin önce Vodafone abonesi ardından CEPTETEB abonesi olması gerekir.
 • İlk defa CEPTETEB müşterisi olan Vodafone abonelerinin de bu kampanyadan faydalanma hakkı bulunmaktadır.
 • Vodafone bireysel faturalı hat sahibi olan aboneler, hatlarının aktivasyonunda gelecek olan davet kodu ile CEPTETEB aboneliğini başlattığında indirimden faydalanacaktır.
 • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası’ndan verilen yüzde 20 indirim hakkı 12 ay fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası’ndan indirim almak için 100 TL ve altında faturalı bir tarife kullanmak gerekir. 100 TL ve üzeri kampanya kazanan aboneler, en fazla 20 TL indirim hakkından faydalanabilir.
 • İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye Kampanyası ile ilgili olarak Vodafone ve TEB in kampanya ile ilgili değişiklik yapma, söz konusu Vodafone kampanyasını durdurma ya da iptal etme hakkı bulunmaktadır.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması

vodafone dmags dergi uygulamasi

Vodafone’un dMags dergilik uygulaması spordan, sağlığa, seyahatten, iş dünyasına kadar popüler olan yüzlerce dergiyi abonelerin ceplerine getiren dijital dergi okuma platformudur. Vodafone dMags Dergi Paket’i uygulamada geçerli sınırsız internet ve 10 dergi indirme hakkı sunmaktadır.

Vodafone dMags Dergi Plus Paket’i uygulamada geçerli sınırsız internet ve sınırsız dergi indirme hakkı sunmaktadır. Kampanya kapsamında aboneler dMags dergi uygulamasından internetsiz bir şekilde çevrimdışı da kullanabilir. Uygulamadan yararlanmak için aboneler dMags dergi uygulamasını Google Play Store veya App Store mağazaları üzerinden indirebilirler. Ardından giriş yaparak kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet Bol Bol GB Kazan! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasının Detayları

Vodafone’un dMags dergilik uygulamasının kullanım esasları aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone dMags Dergi Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte 10 dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır. Vodafone dMags Dergi Plus Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte sınırsız dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar, faturalı bireysel hatlar için fatura kesim tarihine kadar geçerlidir. Paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Fatura kesim tarihinden sonra iptal edilmediği takdirde bir sonraki fatura kesim tarihine kadar vergiler dâhil Vodafone dMags Dergi Paketi için 5 TL, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için 9 TL karşılığında paket yenilenecektir.
 • Paket tüm bireysel faturalı / faturasız tarife ve paketlerle birlikte alınabilir.
 • Paket dâhilinde verilen haklar faturasız bireysel hatlar için 30 gün boyunca geçerlidir, 30 gün sonunda paket yenilenme tarihi geldiğinde ve müşterinin hattında yeterli bakiye olduğu takdirde vergiler dâhil Vodafone dMags Dergi Paketi için 5 TL, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için 9 TL karşılığında paket yenilenecektir. Paketin ücreti satın alındığı anda tahsil edilir.
 • Paket geçerli olduğu süre boyunca sadece bir kez alınabilir.
 • Faturalı bireysel hatlar için, paket iptalinde, kalan kullanım hakkı iptal edildiği anda silinir. İptal halinde paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Sonraki fatura döneminde paket yenilenmez.
 • Faturasız bireysel hatlar için, paket iptalinde paketin satın alındığı/yenilendiği tarihten itibaren 30 gün boyunca paket kapsamında sunulan kullanım hakkı geçerli olacak ancak abonenin tarifesinin kullanım dönemi bittiğinde paket yenilenmeyecektir.
 • Paket iptalinden sonra faturalı hatlar için aynı fatura dönemi içinde paket tekrar alınabilir, faturasız hatlar için paketin yenilendiği/satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde tekrar paket satın alınamaz, sonrasında alınabilir.
 • Paketlerden yalnızca aktif ve bireysel Vodafone aboneleri faydalanabilir. Aktif aboneler; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki abonelerdir.
 • Paketlere abonelikler kısa mesaj servisi üzerinden, Vodafone Yanımda ve Online Self Servis üzerinden yapılabilir, kısa mesaj servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir.
 • Şebeke içi geçiş (faturalı hattan faturasız hatta geçiş), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında paketler iptal edilir.
 • Paketler dâhilindeki kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Vodafone kampanyalarını yakından takip etmek için aboneler Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir veya Vodafone resmi web sitesininin duyurular kısmından takip edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.