Web Tekno Haber

ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet

17.05.2020
765
ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet

ING Mobil üzerinden bedava internet kampanyası ile internete doyacaksınız. Kampanya kapsamında 4 GB hediye interneti kazanmak isteyen kişilerin mutlaka ilk 15 binde olması gerekmektedir. Bu nedenle bedava internet kapmak için elinizi çabuk hareket ettirmenizde fayda var. Başvurunun kabul olması için kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin mutlaka Türk Telekom abonesi olmaları gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için kişilerin bireysel hat sahibi olması gerekmektedir. Kişinin 4 GB hediye interneti kazanması halinde, ayın son haftasında hediye internet yüklenecektir. Yükleme gerçekleştikten sonra da kişilerin hatlarında bilgilendirme mesajı gönderilir.

ING Mobile Giren İlk 15 Bin Kişiye 4 GB Bedava İnternet Kazanma Koşulları Nelerdir?

ing mobile internet hediyesi

ing mobile 4 GB internet

ING Mobil üzerinden bedava internet kazanma koşulları bulunmaktadır. Kişilerin bedava interneti almaları için mutlaka bu koşulları sağlamaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında bedava internet kazanan kişiler hatlarına tanımlanmış olan kullanım haklarını 1 ay içinde kullanmalıdırlar. Aksi halde hediye bedava internet hattan silinecektir. ING BANK A.Ş kampanya koşulları hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Kampanya dahilinde internet paketleri Pharos firması tarafından yüklenecektir.

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet hakkında bilgiler yazımızdadır.

ING Mobil Müşterilerine Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

ING Mobil Müşterilerine Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Türk Telekom hat sahiplerine özel olarak düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında kişilerin ING Mobil’i ilk kez kullandıkları zaman 1 GB hediye internet kazandıkları bilinmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin faturalarına düzenli ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Hediye internet kazanımı geçen sene boyunca ING Mobil’e girilen her ay için 1 GB şeklinde hesaplanarak verilir. Örneğin kampanyaya katılan kişi eğer 3 ay boyunca ING mobil üzerinden işlem yapmışsa, kişiye hediye internet olarak 3 GB yüklenir.

ING Mobil Müşterilerine Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Koşulları Nelerdir?

ING Mobil Müşterilerine Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası koşulları başında kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bireysel hat sahibi olmaları gelmektedir. Kampanya kapsamında 1 GB internet paketi kazanan kişilerin, kazanmaya devam etmeleri için ING Mobil üzerinden işlem yapmaya devam etmeleri gerekmektedir. Her müşterinin bir ay için en fazda 1 GB internet sene boyunca ise en çok 12 GB internet kazanmaları mümkündür. İnternet paketi müşterinin hattına bir sonraki ay içinde otomatik şekilde yüklenir. Kişilerin hattına otomatik yükleme yapıldığında bilgilendirme mesajı gönderilir. Mesaj sonrasında kullanıcı hediyesini kullanmaya başlayabilir.

ING Mobil Müşterilerine Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Kazanımı Hangi Durumda İptal Edilir?

ing mobile internet firsatlari

ing mobile 1 gb internet

ING Mobil Müşterilerine Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası kazanım haklarının iptali söz konusu olabilir. Eğer müşteriler ING Mobile girseler bile, otomatik ödeme talimatı vermezlerse, o ay içinde otomatik ödeme talimatı kesintiye uğrarsa kişilerin hakkını kllanması mümkün değildir. Bu durum söz konusu olduğunda, bir sonraki ay kampanya katılım koşullarının yeniden sağlanması halinde bile kişilerin hediye internet kazanmaları mümkün olmayacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin yalnızca KVK izni olması gerekmektedir. Şartı sağlamayan kişilerin kampanya katılımı iptal edilir. Sonradan kampanya koşullarının sağlanmadığı fark edildiğinde Türk Telekom, o güne kadar yapılmış haksız harcamaların ücretini müşteriden talep etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Yüksek Hıza Hoş geldin Kampanyası

Türk Telekom Yüksek Hıza Hoş geldin Kampanyası sayesinde tam 2 ay boyunca bedava internet kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hediye internetinizi kazanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yapın. Eğer hala uygulama telefonunuzda yüklü değilse, telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play ya da App Store uygulamalarını ziyaret edin. Türk Telekom’a 26 ay boyunca ücretsiz taahhüt sözü vermeniz halinde tam 2 aylık internet paketine tamamen ücretsiz sahip olacaksınız! Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin başvurularını Türk Telekom resmi internet sitesinden ya da uygulamasından yapması gerekmektedir.

Türk Telekom Yüksek Hıza Hoş geldin Kampanyası Süreci Nasıl İşler?

Türk Telekom Yüksek Hıza Hoş geldin Kampanyası süreci müşterinin başvuru yapmasıyla başlar. Randevunuzu başvuru yaptıktan sonra alabilirsiniz. Binaya kadar kurulum tamamlanır. Ardından internet tarafınıza ulaştırılır. Hem modem kurulumu yapılır hem de aynı anda bağlantı kontrolü sağlanır. Kullanıcı internet bağlantısı ile birlikte 2 ay boyunca hediye internetini kazanır. Başvuru yapmak için telefonlarınızdan 444 1 444 numarasını arayabilirsiniz. Mesajla başvuru yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra internet yazın ve mesajı 6606’ya gönderin.

Türk Telekom Çifte Bayram Kampanyası

Türk Telekom Çifte Bayram Kampanyası sayesinde internet keyfi ile birlikte IPTV keyfini bir arada yaşayacaksınız! Hem de tam 24 ay taahhütlü olan bu internet kampanyası ile yüzler gülüyor! Kampanya kapsamında S, M, L, XL, XXL olmak üzere farklı paket seçenekleri sunulmuştur. Farklı paket seçeneklerinde kullanılabilecek özellikler değişiklik göstermektedir. İçeriklere göre paket fiyatları da değişir. S paketi içinde Tivibu Sinema, ADSL, VDSL, Fibernet, Hibernet seçenekleri bulunmaktadır. Kişiler tam 16 Mbps’ye kadar full limitsiz internet kullanabilirler. XXL paket seçeneğinde ise 50 Mbps’e kadar full limitsiz internet kullanılabilir.

Selfy’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye hakkında bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Çifte Bayram Kampanyası için Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Çifte Bayram Kampanyası için başvuru yapmak isterseniz farklı başvuru kanalları arasından tercih yapabilirsiniz. Bulunduğum yerden başvuru yapmak istiyorum derseniz telefonlarınızdan mesaj arayabilir ya da müşteri temsilcinizi arayarak telefonla başvuru işlemlerinizi halledebilirsiniz. Mesajla başvuru yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına internet yazın, mesajı 6606’ya gönderin. Telefonlarınızdan müşteri temsilcinize bağlanmak için 444 1 444 hattını arayabilirsiniz. Dilerseniz birebir görüşme yaparak, size en yakın Türk Telekom satış noktalarından da başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ziraat Bankası İş Birliğiyle Emekli Tarifesi

Türk Telekom Ziraat Bankası İş Birliğiyle Emekli Tarifesi avantajlarından faydalanmak ister misiniz? Kampanyanın avantajlarından faydalanmak isteyen müşterilerin Ziraat Bankası’ndan emekli maaşlarını almaları gerekmektedir. Emekli müşteriler anında her yöne 750 dk, her yöne 750 SMS ve Türk Telekom mobil hatlar ile sınırlandırılmayan her yöne sınırsız görüşme fırsatından faydalanabilirler. Bitmedi. Bütün bunlara ek olarak 5 GB internet sahibi de olursunuz! Kampanyaya katılmak isterseniz telefonlarınızdan mesaj göndermeniz yeterli olur. Telefonların mesaj kısmına geldikten sonra önce ziraat yazın ardından boşluk bırakarak TC kimlik no ekleyin daha sonra mesajı 5555’e gönderin. Tarafınıza Türk Telekom tarafından değerlendirme sonucu bir iki dakika içinde gönderilecektir. Talebin olumlu olması halinde, tarife kapsamında kullanım detaylarını içeren bir mesaj alırsınız. Mesajda belirtilen tarihler arasında kullanımlarınızı yapabilirsiniz.

Türk Telekom Ziraat Bankası İş Birliğiyle Emekli Tarifesi Kampanyasında Kalan Kullanımları Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom Ziraat Bankası İş Birliğiyle Emekli Tarifesinde kalan kullanımları öğrenmek için telefonlarınızdan mesaj atmanız yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra büyük harfler kullanarak güncel yazın. Mesajınızı 5555’e gönderin. Bu şekilde kala kullanım tutarlarının hepsini ve bedava internetinizin kalanlarını öğrenebilirsiniz. Bu servisten faydalanmak için attığınız mesaj tamamen ücretsizdir. Ancak ikinci mesajı göndermeniz halinde kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.