Web Tekno Haber

İnternetim Yetmiyor Diyenlere Özel Bedava İnternet Alma Yöntemleri

10.06.2020
2.560
İnternetim Yetmiyor Diyenlere Özel Bedava İnternet Alma Yöntemleri

İnternet almak için artık para ödemek zorunda değilsiniz. İnternetiniz hiç beklemediğiniz bir anda mı bitti? Acilen ek internete mi ihtiyacınız var? Merak etmeyin, GSM operatörleri aracılığı ile bedava internet kampanyalarına katılarak para ödemeden internet kazanabilirsiniz. İnternet kampanyaları sayesinde ek internet satın almak ya da paket aşma derdinden kurtulabilirsiniz. Günümüzde pek çok iş internet üzerinden yürüyor. İnternetten eğitim alıyor, alışveriş yapıyor, fatura ödüyor, görüşmeler ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bütün bu işlemlere internet paketi dayanmıyor olabilir. Ancak ne yaparsanız yapın, GSM operatörlerinin düzenlediği kampanyalar sayesinde internetsiz kalma probleminden kurtulabilirsiniz.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası ile 10 GB Bedava İnternet Kazanın

turk telekom yukleme senligi

turk telekom yukleme senligi kampanyasi

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası sayesinde tam 10 GB bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muysunuz? Hem de yapmanız gereken tek şey, SMS göndermektir. İnternet kazanmak isteyen abonelerin telefonlarına TL yüklemeleri gerekmektedir. TL yüklemeden önce aboneler SMS gönderdiklerinden emin olmalılardır. SMS göndermek için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. ŞENLİK yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Ardından hattınıza TL yükleyin. Hediye 10 GB internet hattınıza tanımlandığı anda Türk Telekom size onay SMS’i gönderecektir. Onay SMS’i aldıktan sonra herhangi bir kısıtlama olmaksızın internette dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz.

BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Oyun Oynayarak Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası sayesinde hem oyun oynayacak hem de bedava internet kazanacaksınız. SİL SÜPÜR oyunu ile bedava internete ek olarak bedava dakika ve SMS hakkı da kazanabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasında oyun oynamak isteyen abonelerin ilk önce Türk Telekom Online İşlemler menüsünü telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Online İşlemler uygulaması hem Google Play hem de App Store üzerinden ücretsiz edinilebilir. Uygulamaya tel no ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundan kazandığınız hediyenizin ne olduğu size bilgilendirme SMS’i aracılığı ile duyurulacaktır.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyası ile 1 GB Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyası ücretli katılım gerektirmektedir. Arayanı Bil Plus uygulamasına sahip olmak isteyen müşterilerin aylık uygulama ücretini ödemeleri gerekmektedir. Uygulama sayesinde telefonunuz kapalı olduğunda ya da çekmediği anlarda sizi kimin aradığını, ne zaman aradığını ve kaç kere aradığını görebileceksiniz. Telefonunuz ulaşılabilir hale geldikten sonra Türk Telekom telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderir. Servise aylık abone olmak ve bu hizmetten faydalanmak için SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra PLUS yazın. Mesajı 7065’e gönderin.

Kampanyaya abone olmanız halinde anında hattınıza 1 gb BEDAVA internet yüklenecektir. İnternet kullanımı 1 hafta süre ile geçerli olacaktır. Eğer Arayanı Bil Plus uygulamasına 6 aylık abone olursanız, bu durumda 1 GB hediye internetinizin kullanım süresi 1 ay olacaktır. Hediye internet kullanımı yapılmasa bile, kullanım süresi dolduktan sonra hediyeler hattan silinecektir. Ne kadar hediye kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz telefonlarınızdan Online İşlemler Menüsünü ziayret edebilirsiniz.

Vodafone E Faturaya Geçiş ile Bedava İnternet Kazanın

Vodafone e faturaya geçerek bedava internet kazanmak hem oldukça kolay hem de doğa dostudur. E mail üzerinden alacağınız fatura ile kağıt üzerine basılı olan fatura arasında bir fark yoktur. Kağıt fatura üzerinde yer alan bilgilerin tümü e maile gönderilen dijital faturalar üzerinde de yer almaktadır. Faturanızı e mail adresinize istediğiniz zaman gereksiz yere kağıt kesilmesinin önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca Vodafone size bedava internet kazandırır! Bu kampanyadan her Vodafone abonesi en çok bir kere faydalanabilir. Hediye 1 GB bedava internetin kullanım süresi 15 gün ile sınırlıdır. Bu süre sonuna hediye internet hattan silinir. E faturaya geçerken Vodafone’a verdiğiniz e mail adresinizin güncel olduğundan emin olun.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapın, İnterneti Dert Etmeyin

vodafone bedava internet

vodafone hediye internet

Vodafone bedava internet paketi sayesinde para harcamadan bedava internet sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Bedava internet paketi yapmak isteyen kişilerin telefonlarının mesaj bölümüne geldikten sonra SUPER 2 GB yazmaları ve ardından mesajı 3636’ya göndereleri gerekmektedir. Mesajı gönderdikten kısa süre sonra Vodafone tarafınıza bilgilendirme mesajı iletecektir. Mesajda kullanım süreniz gibi bilgilerin tümü yer alacaktır. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken önemli bir nokta bulunuyor. Paketinizin bitmesine yakın bedava internet paketi almak için başvuru yapmanız ggerekir.

Dilerseniz kampanyaya katılımınızı iptal edebilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra İPTAL yazın, SUPER 2 GB yazın mesajı 3636’ya gönderin. Mesaj göndermeden iptal etmek istiyorum diyenler telefonlarından Vodafona Self Servis uygulamasını indirebilirler. Uygulama hem Google Play hem de App Store üzerinden bulunabilir.

Vodafone Faturasız Kullanıcılara Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone faturasızlara bedava internet kampanyaları düzenleyerek onları mutlu etmeye devam ediyor. Bu kampanyadan bedava internet kazanmak isteyen kişilerin Perşembe günlerinde telefonlarına TL yüklemeleri gerekmektedir. Yükleme yapılan miktara göre kazanılan GB miktarı da değişiklik göstermektedir. Toplam yapılan yüklemenin tam 100 katı kadar MB sahibi olursunuz. Yani Perşembe gününde 30 TL yükleme yapan bir kişi 300 MB yani 3 GB internetin sahibi olur. Buna göre Perşembe günü 50 TL yükleme yapan birisi de 500 MB yani 5 GB internet kazanacaktır. Kazanılan internetin kullanım süresi 1 gündür. Gün sonunda internet hakkı hattan silinir. Bütün Vodafone faturasız olan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilirler. Her hafta Perşembe günü kampanya sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyası hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yaani Kullanarak Bedava İnterneti Kazanın!

Turkcell Yaani GSM Operatörü tarafından piyasaya çıkarılan bir arama motorudur. Telefonlara arama motoru Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Yaani indiren ve aylık kullanım yapan aboneler Turkcell’den 1 GB değerinde bedava internet kazanabilirler. Kazanılan hediye internet paketi yalnızca Yaani arama motoru içinde kullanılabilir. Bunun dışında diğer internet sitelerini kapsamaz. Yaani hızı, pratikliği ve kolay kullanımı ile aramalarınızı zorlanmadan ve kısa süre içinde yapmanızı sağlayan bir arama motorudur. Hattınıza bedava internet tanımlanması ile birlikte Turkcell tarafından bilgilendirme mesajı gönderilir. Bilgilendirme mesajını aldığınız andan itibaren Yaani üzerinden bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kullanarak Keyifli bir Şekilde Bedava İnternet Kazanmanız Mümkün

Turkcell Salla Kazan sayesinde hem eğlenmek hem de bedava interneti doyasıya kullanmak ister misiniz? Bu kampanyaya katılmak için telefonlarınızda Dijital Operatör uygulamasının yüklü olması gerekir. Dijital Operatör uygulaması üzerinden yalnızca bu uygulamaya katılmakla kalmaz, aynı zamanda Turkcell ile ilgili bütün işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dijital Operatörüm uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefon no bilgisi ile uygulamaya giriş yapın. Uygulamadan salla kazan yazısına tıklayın. İnternet kazanmak için haftada bir kere Salla Kazan bölümüne girip telefonunuzu sallamanız yeterlidir. Salla Kazan uygulaması sayesinde yalnızca bedava internet kazanmakla kalmaz aynı zamanda hediye dk, konuşma ve diğer sürpriz hediyeleri kazanma fırsatına da sahip olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.