Web Tekno Haber

Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları!

24.11.2020
373
Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom her ay düzenli olarak müşterilerine sundukları bedava internetleri Kasım ayında da yapmaya devam ediyor. Böylece bu kampanyalarla müşterilerine internette daha fazla gezebilme imkanı doğuyor.

Turkcell İnternet Kampanyası Nedir?

turkcell internet kampanyasi nedir

Turkcell Kasım 2020’de de bedava internet kampanyalarını hız kesmeden devam ediyor. Bu kampanyalarda sadece bedava internet değil, bedava dakika ve SMS’te veriliyor.

 • Mobil Ödeme İnternet

Turkcell mobil ödeme seçeneğinin kullanan faturalı ve faturasız tüm aboneleri için 2 GB internet hediye etmeye Kasım ayında da devam ediyor. Turkcell müşterileri bu hediyeyi alabilmeleri için yapmaları gereken şey Dergilik, Goller Cepte, Fizy, Lifebox ya da TV+ uygulamalarından birini ücretli kullanmanız gerekir. Bu ücretli kullanımla beraber 1 ay boyunca geçerli olacak 1 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

 • Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell her ay yaptığı gibi bu ayda Salla Kazan ile abonelerine bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell uygulaması olan “Dijital Operatör” uygulamasını indirmeniz gerekir. Buradan Sol köşe de “Salla Kazan” sekmesine basarak telefonunuzu sallamanız yeterlidir.

 • Kim 1 GB İster

Turkcell BiP uygulamasından her Turkcell kullanıcısına bilgi yarışması sunar. Buradaki soruları doğru cevaplayan her aboneye 1 GB bedava internet kazanabilir. Ayrıca soruları cevaplarken eğlenceli vakit geçirebilir.

 • Yeni Abonelere Hediyelere İnternet

Turkcell, kendisine katılan yeni hatlılara ve başka operatörden Turkcell’e numarasını taşıyan herkese 4 ay boyunca geçerli olan 2 GB hediye internet vermeye Kasım ayında da devam ediyor. Tek şart hattınızın aktivasyonunu yapmaktır. Bu işlemden sonra 2 GB hediye internet otomatikman hesabınıza yüklenir.

 • Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet

Turkcell sadece faturalı hat kullanıcıları için geçerli olan bu kampanyada tüm Turkcell faturalarını e-posta olarak almaya başlayan herkese 5 GB hediye internet veriyor. Herhangi bir şart gerektirmeyen bu uygulamada Turkcell kullanıcısı faturasını otomatik ödedikten sonra “Dijital Operatör Hediye Havuzu’ndan” hediye GB’ını alabilir.

Turkcell Haftalık ve Günlük Paket Fiyatları bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Eğitim İçin Hediye İnternet Var Mı?

Turkcell kullanıcısı olan her öğretmen ve öğrenciye online eğitimden faydalanabilmeleri için hediye internet dağıtmaktadır. Bu paketler şunlardır;

 • EBA Uygulaması Hediye İnternet

Turkcell uzaktan eğitimi desteklemek amacıyla tüm kullanıcılarına sadece EBA’da geçerli olacak olan 6 GB hediye internet vermeye devam ediyor. Bunun için bir şey yapmanıza gerek yok. Turkcell burada harcamanız için hediye 6 GB interneti otomatik olarak yüklemiştir.

 • BTK Akademi Hediye İnternet

Turkcell, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) yaptığı online eğitimlere destek olmak amacıyla Turkcell kullanıcıları için 6 GB hediye internet vermektedir. Tek yapılması gereken BiP uygulamasından Keşfet sekmesine tıklayarak BTK Akademi kanalını takip edebilirsiniz.

Turkcell’in Verdiği Diğer Hediye İnternetler Nelerdir?

Turkcell yukarıdaki bedava internetler dışında da internet vermeye devam ediyor. Bu uygulamalar, YaniiMail’den mail gönderen kullanıcılarına bedava internet veriyor. Bir başka kampanya, Turkcell Fizy uygulamasından müzik dinleyenlere de bedava internet vermektedir. Diğer bir kampanya da Turkcell’in GNC uygulamasında yumurta çatlatanlara 8 GB internet hediye etmektedir.

Vodafone İnternet Kampanyası Nedir?

vodafone internet kampanyasi nedir

Vodafone bu yıl diğer aylarda olduğu gibi Kasım ayı için tüm kullanıcıları için bedava internet paketleri sunmaya devam ediyor. Vodafone Yanımda Bedava GB, Vodafone Arkadaşını Davet 15 GB hediye internet, e-fatura bedava internet, Vodafone Seviyorum Testi GB gibi kampanyalarla bu ay da kullanıcılarına güzel hediyeler veriyor.

 • Vodafone Yanımda Bedava GB

Vodafone Yanımda kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken şey Vodafone Yanımda uygulamasını telefona indirmektir. Bu işlemi yaptıktan sonra uygulamadaki hediye çarkını çevirerek 20GB’ye kadar olan bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca numarasını Vodafone’a taşıyan ya da yeni hat alanlar 30 gün içinde Yanımda uygulamasını indirirlerse 5 GB hediye edilir.

 • Vodafone Arkadaşını Davet Et

Vodafone, kullanıcılarının Vodafone’u arkadaşlarını tavsiye ederek Vodafone faturalı hat sahibi yapmaları sonucunda, 15 GB internet hediye eder. Bu 3 ay süreyi kapsar. Davet linkiyle Vodafone müşterisi yapan kullanıcılara da 2 ay süreli 15 GB internet hediye edilir. Faturasız hatlar kampanyaya dahil değildir.

 • Seviyorum Testi Kampanyası

Vodafone’un Kasım 2020 kapsamında bedava hediye kampanyasından biri de Seviyorum’dur. Bu kampanyaya katılmak için www.vodafone.com.tr adresine girerek oradan Vodafone Seviyorum testini yapar. Bu testi çözerek eğlenceli vakitte geçirmiş olursunuz.  Testin ilk aşamasının sonucunda 5 yıl olarak ücretsiz kazanma şansı verirken, ikinci aşamayı bitirenlere de 24 saatlik 3 GB internet veriyor. Ayrıca Vodafone Seviyorum testini sadece Vodafone kullanıcıları değil, Turkcell ve Türk Telekom gibi operatör kullanıcıları da katılabilirler.

 • E-Fatura Bedava İnternet

Vodafone, kasım ayından önce kampanyasını yaptığı e-fatura uygulaması bu ayda devam ediyor. Vodafone, e-faturaya geçen tüm kullanıcılarına 1 GB internet hediye ediyor. Bu kampanya ile amaç kağıt israfının önüne geçmektir. Teşvik için uygulanan bu kampanyaya katılım için yapılması gereken SMS’ten EFATURA boşluk e-posta adresini yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterlidir. Bu uygulama için herhangi bir ücrette alınmamaktadır. E-fatura olarak değilde sms üzerinden fatura almak isterseniz de yapmanız gereken SMSFATURA yazıp 7000’e göndermeniz gerekir.

Vodafone Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Kampanyası Nedir?

turk telekom internet kampanyasi nedir

Türk Telekom bugün Türkiye’de en çok tercih edilen operatör markalarından sayılmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olan Türk Telekom sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Bu yıl Kasım ayı içinde yaptıkları kampanyaların başında bedava internet gelir. Kasım ayı içinde Türk Telekom isteyene 30 GB bedava internet verirken, uzaktan eğitim kapsamında öğrencilere ve öğretmenlere de bedava internet imkanı sağlıyor. Ayrıca BKT Akademi için de 6 GB bedava internet sağlamaya devam ediyor.

 • 30 GB’lik Bedava İnternet

Türk Telekom Kasım ayı kapsamında yaptığı 30GB GB’lik bedava internetinden yararlanmak için öncelikle telefonunuzda Türk Telekom uygulaması olmalıdır. Bu uygulama olmayanlar indirerek giriş yapmalıdır. Daha sonra Online İşlemler’e girmeli ve oradaki “Sil Süpür” oyununu oynamalıdır. Bu oyun ile hem eğlenceli vakit geçirirsiniz hem de oyun sonunda 30 GB internet, bedava konuşma, SMS paketleri ve Muud Premium üyelik kazanabilirsiniz.

 • Bedava 2 GB İnternet

Türk Telekom Kasım ayı için 2 GB İnternette hediye etmektedir. Öncelikle bu kampanyaya katılabilmeniz için faturalı Türk Telekom hattına sahip olmanız gerekiyor. Sonrasında yapmanız gereken işlem ise ödemeniz gereken bir faturayı Türk Telekom uygulamasından Online İşlemler’de ya da www.turktelekom.com.tr adresinden bankalardan otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra haftalık 2 GB Bedava İnternet paketi hattınıza yüklenir.

Eğitim İçin Hediye İnternet Var Mı?

Türk Telekom online eğitimler için tüm öğrencilerine ve öğretmenler için hediye internet kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir. Bunlar;

 • EBA Kampanyası 8 GB

Türk Telekom Milli Eğitim Bakanlığı’nın yapmaya başladığı Uzaktan Eğitim’e desteklemek amacıyla kampanya düzenlemiştir. Böylece hem öğretmenler ve öğrencilere eğitim materyallerine kolayca ulaşmasını sağlar. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız tüm hatlar faydalanabilir. Katılım için yapılması gereken şey EBA yazıp 5555’e göndermektir. Böylece aylık 8 GB ücretsiz internet paketi hattınıza yüklenir. Kampanyadan faydalanmanız içi herhangi bir ücret alınmaz. Bedava internet sadece EBA için geçerlidir. Zoom, Youtube gibi uygulamalar kampanya dahilinde sayılmaz.

 • BTK Akademi Hediye İnternet

Türk Telekom, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) yapmış olduğu online eğitimlere destek vermektedir. Bu kampanyaya tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom kullanıcıları faydalanabilmektedir. Yapılması gereken şey BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndermektir. İsterseniz SMS atmak yerine, Türk Telekom uygulamasında Online İşlemler’den yapabilirsiniz ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu üç işlemden birini tercih edip kampanyayı yaptıktan sonra hattınıza 6 GB bedava internet yüklenecektir. Kampanyayı iptal etmek isterseniz yapmanız gereken IPTAL BTK Akademi yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları detayları yazımızdadır.

Türk Telekom’un Verdiği Diğer Hediye İnternetler Nelerdir?

Türk Telekom yukarıdaki bedava internetler dışında da internet vermeye devam ediyor. Bu uygulamalar,” İlinize Özel Bedava Hediye 10 GB İnternet Kampanyası”  kapsamında Balıkesir ve Çanakkale’de yaşayan Türk Telekomlulara bedava internet veriyor.

Operatörlerin Şartları Var Mıdır?

Tüm operatörlerin katılım şartları vardır. Kampanyalara katılmak için sadece o operatörün kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.