Web Tekno Haber

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2GB Hediye İnternet!

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2GB Hediye İnternet!

Abonelerine internet hediyeleri sunmaya eden Türk Telekom, abonelerine yönelik yeni kampanya kapsamında ilk kez kredi kartı veya banka kartı kaydı yaptıran tüm aboneler haftada 2 GB internet trafiği alacak. Bu makalede, bir kredi kartı veya banka kartı kayıt şirketi her hafta ilk kez 2 GB İnternet hediyesi alabilir! İlgili bilgileri sizler için araştırdık ve aşağıda bununla ilgili bilgileri sizler ile paylaşıyoruz. Türk Telekom, kredi kartı veya banka kartı kaydı yaptıran aboneler için yeni bir etkinlik hazırladı. Her hafta 2GB hediye internet etkinliğinin ilk kaydı kapsamında, kayıtlı kredi veya banka kartı ile tüm kayıtlı abonelere 2 GB internet sağlanacaktır.

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2GB Hediye İnternet Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

haftalik 2 gb internet kampanyasi

Kredi veya banka kartını ilk defa kullananlar için ilk 2GB’lık hediye internet kampanyası, faturasız tüm Türk Telekom aboneleri içindir. Etkinlik kapsamında Türk Telekom Online işlem uygulaması üzerinden kredi veya banka kartını kaydeden aboneler 2 GB internet alacaklar. 2 GB İnternet, haftalık 2GB hediye İnternet etkinliğinden yararlanan ilk kredi veya banka kartı abonesidir ve bir hafta boyunca kullanma hakkına sahiptir. Bu hafta sonu, İnternet hediyesinin geri kalanı silinecek ve abonenin mevcut İnternet haklarını kullanma süreci başlayacak.

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2GB Hediye İnternet Kampanyasında Yararlanmanın Yolu Nedir?

Haftalık 2 GB hediye internet etkinliğinden ilk kez kredi veya banka kartı kaydı yaptırmak isteyen kullanıcıların öncelikle Türk Telekom online işlem uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Türk Telekom online işlem uygulamasına giriş yapan aboneler, uygulama içerisine banka veya kredi kartı kayıt ettirerek kolayca 2 GB İnternet hediyesi alabilirler. Kart kaydı yapıldıktan sonra abonenin hattına kısa sürede 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy’nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2GB Hediye İnternet Kampanyasının Detayları Hakkındaki Bilgiler Nelerdir?

Kredi veya banka kartını ilk kez kaydedene, haftalık 2 GB hediye internet kampanya ayrıntıları şu şekilde listelenmektedir:

 • Kredi veya banka kartı ilk kayıt bürosu için ilk 2 GB hediye internet etkinliği tüm Türk Telekom ön ödemeli aboneleri içindir.
 • Kredi veya banka kartı ile ilk kayıt için, haftalık 2 GB hediye internet etkinliğinden yararlanmak isteyen abonelerin, kredi veya banka kartlarını ilk kez kayıt ettirmeleri gerekmektedir.
 • Kredi veya banka kartı ilk kez kayıt yaptıranlara haftalık 2 GB hediye internet etkinliği kapsamında, kartını Türk Telekom online işlem uygulamasına kayıt ettiren aboneler 2 GB internet alacak.
 • İlk kez kredi veya banka kartı kullanan kayıt yaptıranlar için haftalık 2 GB hediye internet etkinliğinde sağlanan 2 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.
 • Kredi veya banka kartı ile ilk kayıt için, haftalık 2 GB hediye internet etkinliğinin sağladığı 2GB internet sadece aile kullanımı içindir.
 • İlk kredi veya banka kartı sahibi ile paylaşılan 2 GB haftalık hediye internet etkinliğinin 2 GB internetini üçüncü bir tarafla paylaşmak mümkün değildir.
 • Türk Telekom, etkinliği askıya almak veya iptal etmek için ilk kredi veya banka kartı kayıt kuruluşunun haftalık 2GB hediye internet aktivitesinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Hangi Paketlere Sahip Aboneler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen ön ödemeli hat kullanan ve aşağıdaki paketlerden birinde belirtilen bir kanala kaydolan aboneler, 2 GB hediye internet hakkına sahip olabilirler. Kampanyaya dahil olan paketler şunlardır:

 • Gülümseten Fırsat 4 GB,
 • Gülümseten Fırsat 6 GB,
 • Gülümseten Fırsat 8 GB,
 • Gülümseten Fırsat 10 GB,
 • Gülümseten Fırsat 11 GB,
 • Gülümseten Fırsat 12 GB,
 • Gülümseten Fırsat 15 GB,
 • Gülümseten Fırsat 17 GB,
 • Gülümseten Fırsat 19 GB,
 • Gülümseten Fırsat 25 GB,
 • Gülümseten Fırsat 30 GB,
 • Gülümseten Avantaj 4 GB,
 • Gülümseten Avantaj 5 GB,
 • Gülümseten Avantaj 7 GB,
 • Gülümseten Avantaj 9 GB,
 • Gülümseten Avantaj 10 GB.

Kredi veya Banka Kartını İlk Kez Kaydedene, Haftalık 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Kapsamındaki Kart Bilgilerinin Saklanma Koşulları Nelerdir?

Kart bilgileriniz, PCI-DSS güvenlik kimlik doğrulama altyapısı aracılığı ile Paycell ödeme platformunda saklanır. Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS), kredi kartlarının işlenmesi, iletilmesi ve depolanması sırasında uyulması gereken mantıksal ve fiziksel bilgi güvenliği kurallarını tanımlar. Bu kurallar, üyeleri American Express, MasterCard Global, Visa, Discover Financial Services ve JCB International’ı içeren PCI (Ödeme Kartı Endüstrisi) adlı bir komite tarafından formüle edilmiş ve yayınlanmıştır.

Türk Telekom Aylık Ek Paket Ücretlendirme Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

turk telekom ek paket ucretlendirme sistemi

Fatura döneminde aktif hale gelen paketlerde; kullanım hakkını sonlandırmanız halinde paket ücretinin tamamı tahsil edilecektir. Kullanım hakkını tamamlamadıysanız, günlük ücretlendirileceksiniz. Yerleşim döneminde devre dışı bırakılan paketler arasında; Kullanım haklarınızı fatura dönemi bitmeden kullanabilirsiniz. Bu nedenle faturalama dönemi sonunda paket iptal edilmiş gibi hesaplama yapılır. Aktif olmamış tarifeleri iptal etmeniz halinde; kullanım haklarınız silinmeyecek olmasına rağmen takas süresi sonuna kadar kullanamayacağınız için o gün bazlı fiyat takas tarihi yerine iptal satırının tarihine göre hesaplanır. Haftalık ve iki haftalık ek paketler satın alma anında tam olarak yansıtılacaktır, çünkü bu paketler sona ermeden iptal edilemez, bu nedenle fiyatlandırma sistemi yoktur. Otomatik olarak yenilenmeyecektir. Türk Telekom tarife değişiklikleri hakkında bilmeniz gereken bütün bilgileri sizlerle paylaştık. Artık hiçbir abonenin tarife değişikliği hakkında bir çekincesi olmayacak.

Cihaz Üzerinden Türk Telekom Tarife Değişikliği

Cihazlar üzerinden taahhüdünüz varken fiyat listesini değiştirmek isterseniz kullandığınız fiyat listesinin cihaz grubu (örneğin fiyat listesi grubu 1, 2, 3, 4) dikkate alınacaktır. Tarife grubunda; ekipman taahhüdünü kaybetmeden 31 günde bir olmak üzere ekipman taahhüt süresi boyunca istediğiniz sayıda değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca ekipman taahhüdünüzü kaybetmeden 3 kez daha yüksek bir tarife seviyesine, bir kez daha düşük bir tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Bu değişiklikler arasında cihaz için ödediğiniz tutar değişmeyecektir. Mevcut tarifeyi TARIFEM yazıp 5555’e göndererek ücretsiz kontrol edebilir veya online işlem merkezinden kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyasıyla 10 GB Bedava İnternet Veriyor! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Tarife Değişikliği Yolları Nelerdir?

Türk Telekom tarifesini değiştirmek için bazı işlemler yapmanız gerekiyor. Müşteri hizmetleri merkezini arayabilir veya bir Türk Telekom bayisi aracılığı ile işlem yapabilirsiniz. Tarife değişikliği aşağıdaki yollara başvurularak yapılabilmektedir.

 • 444 1 444’ten Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak tarife değişikliği yapılmaktadır.
 • Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek tarife değişikliği yapılmaktadır.
 • Yeni tarifenin kısa kodunu SMS ile göndererek tarife değişikliği yapılmaktadır.
 • Online İşlem Merkezi’nde Tarife ve Taahhüt İşlemleri sekmesinden yararlanarak tarife değişikliği yapılmaktadır.

Türk Telekom’un aboneleri için hazırladığı internet kampanyasında banka veya kredi kartınızı güvenli bir şekilde kaydedebilir ve ilgili paketlere geçiş yaparak internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.