Web Tekno Haber

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası!

29.03.2021
372
Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası!

Migros kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası kapsamında tüm operatör kullanıcılarına bedava cepten internet hakkı verilir. Migros Money kartınız ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde katılım hakkı kazanabileceğiniz Migros kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası ile 4 GB’ye kadar cepten internet kazanabilirsiniz.

Migros Money Kart Nedir?

Migros Money kart; Migros perakende mağazasının Garanti Bankası ile ortak markalı alışveriş kartıdır. Money kart ile yapılabilecekler şu şekildedir:

 • Money kart ile Migros mağazalarında bulunan binlerce ürünü indirimli olarak alabilir, size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
 • Migros mağazalardan Money kart ile alışverişlerinizde ek olarak Money kazanma hakkı elde edebilirsiniz.
 • Bebe Money kulübüne üye olarak bebek alışverişlerinizde avantajlar yakalayabilirsiniz.
 • Money kartınızı aynı zamanda bonus kart olrak kullanma hakkınız bulunur.
 • Petrol ofislerinde tek bir kart ile positive puan ve Money kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
 • Money kart numaranız veya Money kartınızın kayıtlı olduğu GSM numarası ile kartsız alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca BİMcell bedava internet veren uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Migros Money Kart Nasıl Alınır?

Migros Money kartınız ile Migros mağazalarının Money kampanyalarına katılma hakkı elde edebilirsiniz. Migros Money kart sahibi olmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Size en yakın Migros mağazasına giderek kasiyerden Money kart talebinde bulunabilirsiniz.
 • Money resmi internet adresi money.com.tr üzerinden Money kart başvurusu yapabilirsiniz.
 • Migros Mobil uygulamasını cihazınıza indirip giriş yaparak Money kart sahibi olabilirsiniz.
 • Migros Money karta SMS ile kayıt yaptırmak için büyük harfler ile KAYIT yazıp 5818’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Migros Money karta sahip olmak için 444 10 44 çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak kart talebinde bulunabilirsiniz.

Migros Money Kart Nasıl Kullanılır?

Migros marketlerde yaptığınız alışverişlerde avantaj yakalamak için Money kart kullanım şekilleri şunlardır:

 • Migros market kasalarında Money kartınıza kayıtlı cep telefonu numaranızı söyleyerek Money kart üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.
 • Migros mobil uygulamasında yer alan “Money Kimliğim” menüsü üzerinden Money kart numaranızı oluşturarak bu numarayı Migros alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Migros Money kart üyeliğinizin aktif olduğu cep telefonu numaranız ile 530 300 1 300 Migros Whatsapp hattına “k” yazıp göndermeniz sonucunda size bir numara iletilir. Size iletilen bu numarayı kullanarak da Migros alışverişlerinizde Money avantajları yakalayabilirsiniz.

Tüm bu yöntemler ile Money kartınızı Migros mağaza ve sanal marketlerde aktif olarak kullanabilir, Money avantajıyla kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Migros Mobil Uygulaması Nedir?

Migros mobil uygulaması; Migros marketlerde indirim, kampanya ve haber duyuruları, alışveriş fırsatları, fiyat güncellemeleri gibi bilgilerden anında haberdar olabileceğiniz bir platformdur. Bu uygulamada favori ürünlerinizi işaretleyebilir, en çok tercih ettiğiniz ürünlerde oluşturulan kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Uygulama üzeri alışverişlerinizde Money puan kazanabilir, Money kartınızı kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uygulama bildirimlerinizi açarak güncel kampanyalardan haberdar olabilir ek bir broşür veya dergi takip etmenize gerek kalmaz. Uygulama üzerinden geçmiş harcama listenize ulaşabilir veya size en yakın Migros marketleri bulabilirsiniz. Mobil uygulama kullanıcılarına özel olarak sağlıklı yaşam önerileri de sunar.

Migros Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

migros mobil uygulamasi nasil kullanilir

Migros market avantajlarından anında haberdar olmak için Migros mobil uygulamasını kullanabilir, fırsat kampanyalarını yakalayabilirsiniz. Migros mobil uygulamasını kullanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Öncelikle uygulamayı cihazınıza indirip giriş yapmanız gerekir. iOS cihazlarınız için App Store uygulama mağazası üzerinden Migros mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Arama motoru üzerinden erişim sağlayacağınız uygulamanın kurulumu tamamlandıktan sonra kendinize hesap oluşturabilirsiniz.
 • Android cihazlarınız için Google Play Store uygulama mağazası üzerinden mobil uygulamaya erişim mümkün. Play Store arama motoru ile Migros mobil uygulamaya erişim sağlayarak cihaz kurulumunu tamamlayabilirsiniz. Sonrasında hesap oluşturup, uygulamanın bildirimlerini açmanız sonucu aktif kampanyaları görebilir, indirimli alışverişler yapabilirsiniz.
 • Migros mobil uygulamasının konumunuza ulaşmasına izin verirseniz size en yakın Migros mağazalarını da öğrenebilirsiniz.
 • Migros mobil uygulaması üzerinden Migros kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyasının katılım şifresini oluşturma şansınız vardır.

Vodafone herkes bağlantıda fırsat kampanyası detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası Nedir?

Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası kapsamında Vodafone, Türk Telekom, Turkcell operatörlerinin faturalı ve faturasız tüm aboneleri için geçerli cepten bedava internet hediye edilir.

Bu internet kampanyasına dâhil olmak için Money kart alışverişleri ile kazanılan Money puanlar operatör kullanıcılarının hatlarında dataya çevrilir. Kampanyaya katılım için Money karta sahip olmak ve Migros marketlerinden Money kart ile alışveriş yaparak Money puan kazanmış olmak gerekir. Migros kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası, kazanılan Money puanların internete çevrilmesi ile çalışır.

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası Kimler İçindir?

Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmak için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Kampanya haklarından yararlanmak için Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörlerinden herhangi birinin müşterisi olmanız gerekir.
 • İkinci adım olarak Migros Money kart sahibi olmalısınız.
 • Daha sonrasında; herhangi bir operatör kullanıcısı olarak Money kartınız ile Migros marketlerden alışverişler yaparak Money puan biriktirmeniz gerekir.
 • Migros Money kartınızda biriken bonus puanları internete çevirmek için Migros mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekir.
 • Migros mobil uygulamasını uygulama mağazaları üzerinden cihazınıza indirip hesap oluşturmanızın ardından “profil” menüsünü seçiniz.
 • Karşınıza çıkan listede “diğer kazançlarım” bölümü üzerinden “Moneynet” bölümünü seçiniz.
 • Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyasının aktif olması için Moneynet bölümü üzerinden şifre oluşturmanız gerekir. Bu alandan şifrenizi oluşturunuz.
 • Money puanlarınızın internete çevrilmesi için; cep telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harfler ile MONEY yazıp bir boşluk bırakıp oluşturulan şifreyi yazıp 3172’ye SMS olarak gönderiniz.
 • SMS gönderimleriniz sonucu Money kartınızda yer alan Money puanlar kadar hattınıza cepten internet hediye edilir.
 • Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası kapsamında size sunulan data hakları hattınıza otomatik olarak tanımlanır ve kullanım süreniz başladığında operatörünüz tarafından SMS aracılığı ile bilgilendirilirsiniz.

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

migros money bedava internet

Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanya kapsamında Turkcell, Vodafone, Türk Telekom kullanıcılarına sunulan haklar şu şekildedir:

 • Operatörlerin faturalı veya faturasız tüm müşterileri bu kampanyadan yararlanmaya hak kazanır.
 • Kampanyaya katılım sağlayan her operatör müşterisine eşit GB dağıtılmaz. Müşterilerin Money kartlarında yer alan Money puanlara göre GB kazanma hakları vardır.
 • Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası kapsamında Turkcell, Vodafone, Türk Telekom müşterilerine 2 GB, 3 GB, 4 GB cepten hediye internet kazanma hakkı verilir.
 • Kampanya kapsamında Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörlerine verilecek olan cepten hediye internet hakları sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data kullanımları belirli süreler için geçerlidir. Data haklarının süresi dolması sonucunda kullanılmayan datalar bir sonraki güne devretmez. Hattınızdan kalıcı olarak silinir.
 • Money puan biriktirmiş olsanız bile kampanya şifreniz yok ise kampanya hakları hattınıza tanımlanmaz. Migros mobil uygulaması üzerinden şifre oluşturup SMS ile kampanya başvurunuzu yapmanız gerekir.
 • Kampanya katılımları için 3172’ye gönderilen SMS’ler ücretsizdir.
 • Turkcell, Vodafone, Türk Telekom müşterilerinin Migros, kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyası kapsamında sunulan internet haklarını üçüncü kişilere devredemez, para karşılığı satamaz.
 • Migros kazan Money’leri bedavaya getir interneti kampanyasını oluşturan kuruluşların kampanya şartlarında her türlü değişikliği yapma hakları vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.