WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet


Millenicom 30 Gün Bedava Evde İnternet Kampanyası

29.09.2019
721
Millenicom 30 Gün Bedava Evde İnternet Kampanyası

Millenicom internet sağlayıcısı ile 30 gün bedava evde internet kampanyasına katılarak evde sınırsız bedava internetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında profesyonel alt yapısı ile hizmet veren Millenicom, her eve uygun fiyatlı fiber hızında internet getirmeye kararlı! Eğer siz de 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden evinizde gerçek fiber hızında internetin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Millenicom evde bedava internet kampanyasına hemen başvurabilirsiniz.

Limite takılmayan, “hız düştü” sorunu yaşatmayan %100 gerçek sınırsız keyfi, sadece Millenicom internet alt yapılarında müşterilere sunulmaya devam ediliyor. Gerçek Sınırsız kampanyasına katılarak Millenicom ile evinizde fiber internetinizi hiçbir hız problemi yaşamadan ve kota derdi olmadan doyasıya kullanabilirsiniz. Sektörün en çok dikkat çeken şirketlerinden biri olan Millenicom kısa zamanda geniş müşteri kitlesine ulaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Millenicom 30 gün boyunca koşulsuz şartsız bedava internet kampanyası hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Millenicom 30 Gün Ücretsiz İnternet Kampanyası

Millenicom 30 Gün boyunca ücretsiz evde fiber internet kampanyası özellikle evde sınırsız bir şekilde gerçek fiber internet kullanmak isteyen müşterilerin dikkatini çekmeye devam etmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında kaliteli hizmet sunan Millenicom müşteri memnuniyeti odaklı düzenlediği kampanya ile evde fiber internet başvurusu yapan tüm müşterilerine 30 gün boyunca ücretsiz olarak internet sağlamaktadır. Kampanyanın detayları şu şekilde belirlenmiştir:

  • Millenicom 30 gün ücretsiz fiber evde internet kampanyası 26 Temmuz 2019 ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir.
  • 30 gün bedava internet kampanyasından yalnızca bu tarihler arasında belirtilen sürelerde abonelik sözü veren, başvurusunu yeni yapmış bireysel müşteriler yararlanabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında internet bağlantı ücreti ve evde kurulum hizmeti hediye olarak sunulmaktadır. (Bu işlemler için ücret alınmamaktadır.)
  • Kampanya herkesin kullanımına açıktır. Yalnız mevcut durumda Millenicom müşterisi olanlar güncel paketlerini bu kampanya ile değiştiremezler, ancak yeni başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanabilirler.
  • Kampanyaya başvuru yapmak isteyenler, Millenicom ana sayfasında bulunan formu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.
  • Başvuru formunun doğru ve eksiksiz olarak doldurulmasının ardından Millenicom Bireysel Müşteri Hizmetleri’nden tarife danışmanı size 24 saat içinde geri dönüş yaparak, abonelik süreciniz ile ilgili onay sürecini başlatacaktır.
  • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle Millenicom tarafından feshedilmesi halinde, fesih tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri müşterinin son faturasına eklenecektir.

Millenicom Bir Ay Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Millenicom bir ay ücretsiz fiber internet kampanyası detayları birbirinden farklı kampanya kullanmak isteyen müşterilerin yakından ilgilendiği konular arasında yer almaktadır. Millenicom altyapısı ile hiçbir hız düştü problemi yaşamadan bir ay boyunca bedava olarak yararlanabileceğiniz evde fiber internet kampanyaları şunlardan oluşmaktadır:

27 ay taahhüt sözünüze özel 8 Mbps’ekadar gerçek sınırsız fiber internet paketinde ücretsiz kurulum ve ücretsiz aktivasyon hizmetleri sunulmaktadır. Aylık ücret 69.90 TL’dir. 12 Mbps’e kadar gerçek sınırsız internet paketinin tutarı 79.90 TL’dir. Gerçek fiber hızından interneti 16 Mpbs hızında kullanmak isterseniz 1 ay ücretsiz kullanımdan sonra 27 ay boyunca ödemeniz gereken aylık tutar 84.90 TL’dir. Yüksek hızda sınırsız evde internet kullanmak için ayda 94.90 TL’ye tam 50 Mbps hızında internetinizi ücretsiz kurulum ve ücretsiz aktivasyonla temin edebilirsiniz. Millenicom evde bedava internet kampanyasında 1 ay boyunca ücretsiz hizmet aldıktan sonra 100 Mbps’e varan gerçek fiber hızını ayda 129.90 TL’ye alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.