Web Tekno Haber

Nisan 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Nisan Vodafone hediye internet kampanyaları ile günlük, haftalık veya aylık ücretsiz olarak kullanılabilecek internetler hatlara tanımlanmaktadır. Nisan Vodafone bedava internet paketleri Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri için sunulmaktadır.

Nisan Vodafone İnternet Kampanyaları

Aşağıda Nisan Vodafone internet kampanyaları hakkında detaylar yer alır:

 • Vodafone Yeni Gelenlere Aylık 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası Nisan ayında Vodafone müşterilerine sunulan fırsatlardan birisidir.
 • FreeZone’lu Olana 4 GB Bedava İnternet kampanyası ile de Vodafonlular hediye internet kazanmaktadır.
 • Vodafone TV Yönüne 2 GB Bedava İnternet kampanyasından da Nisan ayında Vodafonlular yararlanabilir.
 • Supernet 4.5G Kullan 10 GB Bedava İnternet kampanyasından SİM kartlarını 3G uyumdan 4.5G uyumlu yapan müşteriler yararlanabilir.
 • Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB Bedava İnternet kampanyasından da Nisan ayında Vodafone müşterileri faydalanabilir.
 • Mobil Ödeme Kullan 1 GB Bedava Kazan kampanyasından faturalı veya faturasız hat sahipleri Nisan ayında yararlanabilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Nisan Vodafone 2 GB Hediye İnternet Kazanma

Aşağıda Nisan Vodafone 2 GB hediye internet imkanını sunan kampanyalar en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • Vodafone Yanımda uygulamasının cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilmesi sonucunda Vodafonlular 2 GB hediye internet kazanabilme şansını elde eder. Uygulamayı indiren müşteriler sayfaya erişim sağladıktan sonra ekranda yer alan “internet paketleri” sekmesine tıklamalıdır. Bu sekme üzerinden “hediye haftalık internet paketini al” kısmına basmalıdır. İşlemlerin tamamlanmasından sonra Vodafonluların hatlarına haftalık kullanabilecekleri 2 GB hediye internet gelecektir.
 • Bu kampanyanın dışında SMS yöntemi ile de 2 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bunun için müşterilerin öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “SUPER2GB” yazarak 3636’ya SMS göndermeleri gerekir. Bu avantajdan müşteriler sadece 1 ay boyunca faydalanabilecektir.

Vodafone Yükle Harca Kazan İle Bedava İnternet Kazanma

vodafone yukle harca kazan

vodafone yukle kazan kampanyasi

Vodafone faturasız hat sahipleri hatlarına TL yükledikleri zaman 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Bununla birlikte 500 dakika konuşma hakkını da elde edebilirler. Vodafonlular 1 gece boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet kazanabilmektedir. TL yükledikten sonra Vodafone müşterileri cep telefonlarından “INTERNET” yazarak 4455’e kısa mesaj göndermelidir. Mesajın gönderilmesinden hemen sonra Vodafone hat sahipleri akşam 18:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında 1 GB hediye interneti kullanabilecektir.

Vodafone Perşembe Günleri Hediye İnternet Kazanma

Perşembe günleri Vodafone faturasız hat sahipleri TL yükledikleri zaman hediye internet kazanabilmektedir. Kazanılan hediye internet sadece 1 gün boyunca kullanılabilecektir. Vodafone faturasız hat sahipleri bir günde 10 TL yükledikleri zaman 100 MB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır. TL yükleme miktarı arttığında hediye gelen internetin miktarı da 100 kat daha artacaktır. Bu kampanyadan Vodafone faturalı hat sahipleri kesinlikle faydalanamaz.

Vodafone Tanışma Paketi İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafon operatörüne yeni geçmiş olan müşterilerin 1 ay süre zarfında ücretsiz olarak kullanabilecekleri 500 MB hediye internet imkanı sunulmaktadır. Vodafone tanışma kampanyasından yararlanmak isteyenler öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “NET 500MB” yazarak 3636’ya SMS göndermelidir. SMS iletildikten hemen sonra hediye 500 MB hediye internet hatlara tanımlanacaktır.

Vodafone TV Yönüne 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı hat sahiplerine operatörde kalma süresi boyunca aylık 2 GB hediye internet verilmektedir. Bu fırsattan yararlanmak için öncelikle Vodafone TV Eğlence veya Red Paketi üyesi olmak gerekir. Üye olma işlemi tamamlandıktan sonra her ay Vodafonlular’a 2 GB hediye internet verilecektir. Bu internetin limiti aşıldığı zaman faturalı hat sahiplerinin internet kullanım ücreti kendi faturalarına yansıyacaktır.

Vodafone Aylık 10 GB Ve 20 GB Bedava İnternet Kazanma

Aşağıda Vodafone müşterilerin aylık 10 veya 20 GB hediye kazanmalarını sağlayan kampanyalar hakkında bilgiler en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan kampanyası ile aylık 10 GB kullanılabilecek hediye internet kazanmak mümkündür. Bunun için Vodafone müşterilerinin 3G uyumlu SİM kartlarını 4.5G uyumlu yapmaları gerekir. SIM kartlarını 4.5G uyumlu yapan Vodafonlular’ın hatlarına 10 GB hediye internet hemen aktarılacaktır.
 • Bunun dışında Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar 20 GB hediye internet kampanyası ile müşteriler aylık 20 GB kullanabilecekleri hediye interneti elde edebilme hakkına sahip olur. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle cep telefonlarına ücretsiz olarak Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulama indirildikten sonra giriş yapılarak sayfada yer alan Hediye Çarkı’nın çevrilmesi gerekir. Her hafta Hediye Çarkı’nın çevrilmesi durumunda aylık 20 GB hediye internet kazanmak mümkündür.

Vodafone EBA İçin Hediye İnternet Kampanyası

vodafone eba bedava internet

vodafone eba hediye internet

Vodafone EBA hediye internet kampanyası ile uzaktan eğitim alan öğrenciler 6 GB hediye internet ile eğitimlerini tamamlama şansına sahip olur. Bu kampanyadan Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanacak öğrencilerin “eba.gov.tr” adresine veya EBA uygulamasına ücretsiz bir şekilde giriş yapması gerekir. Mobil uygulamaya ya da internet adresine giriş yapıldıktan sonra öğrencilerin hatlarına 6 GB hediye internet tanımlanacaktır. Bu internet Nisan ayının sonuna kadar kullanılabilmektedir. Bununla birlikte Vodafone TV üyesi olanlar TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını mobil uygulama üzerinden ücretsiz olarak izleyebilme hakkına sahiptir.

Vodafone 7 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri haftalık 7 GB internet kazanabilmektedir. Bunun için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinden sonra Vodafone faturasız hat sahipleri uygulama üzerinden hatlarına 60 TL yükleme yapmalıdır. TL yüklemesi yapıldıktan hemen sonra müşterilerin hatlarına haftalık kullanabilecekleri 7 GB hediye internet aktarılacaktır. İnternet kullanım limitini görmek isteyenler cep telefonlarından “OZET” yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilir. Bu kampanyadan sadece Vodafone faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir.

Ayrıca Vodafone’dan Uzaktan Eğitim için 6 GB Hediye İnternet fırsatlarına bakabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı’ndan Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı uygulaması üzerinden 20 GB internet kazanmak mümkündür. Bunun için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılarak uygulama üzerinde yer alan Hediye Çarkı’nın çevrilmesi gerekir. Her hafta çarkın çevrilmesi ile 20 GB hediye internet hatlara tanımlanmaktadır. Bu kampanyadan Vodafone faturalı hat sahipleri yararlanacaksa, öncelikle SİM kartlarını 4.5G uyumlu yapmalıdır. Vodafone faturasız hat sahiplerinin ise kampanyadan yararlanabilmesi için 30 gün içerisinde hatlarına TL yüklemesi gerekir.

Hediye Çarkı haftada bir defa çevrilerek hediye kazanılabilir. Hediye Çarkı’ından kazanılan 20 GB hediye internet kullanımları Pazar günü saat 23:59’a kadar geçerli olmaktadır. Aşağıda Vodaafone Hediye Çarkı’nda verilen diğer hediyelerin neler olduğu detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • Vodafone’lulara 1 hafta boyunca sınırsız konuşma hakkı da tanınmaktadır.
 • Hediye Çarkı’nı çevirenler, 1 hafta boyunca 3,4,5 GB hediye internet kullanma şansını da elde eder.
 • Bunun dışında aylık Vodafone’lularla sınırsız konuşma ve aylık 4 GB hediye internet kullanma hakkı da bulunmaktadır.
 • Hediye Çarkı’nın çevrilmesi sonucunda Vodafone faturalı veya faturasız hat sahipleri 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1,2,3,5 GB hediye internet kazanma imkanını elde eder.
 • Günlük İletişim Pass, Günlük Video Pass, Günlük Sosyal Pass uygulamaları 1 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Hatlara tanımlanan Nisan Vodafone bedava internet paketleri kullanılmadığında bir sonraki aya kalan internet kesinlikle aktarılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. orpen dedi ki:

  Nasıl

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.