Web Tekno Haber

Öğrenciler İçin En Uygun Turkcell Faturasız Hat Tarifeleri 2020

Öğrenciler İçin En Uygun Turkcell Faturasız Hat Tarifeleri 2020

Öğrenciler için Turkcell faturasız hat tarifleri öğrencilerin desteklenmesi için sunulan paketlerdir. Öğrenciler için uygun Turkcell faturasız hat tarifeleri sayesinde öğrenci veya 26 yaş altında yer alan kullanıcıların faydalanabilecekleri paketlerdir.

Öğrenciler İçin En Uygun Turkcell Faturasız Hat Tarifeleri

Öğrencilere en uygun Turkcell faturasız hat tarifeleri kapsamında daha uygun fiyatlı ve daha fazla internetli paketler sunulmaktadır. Kullanıcılarına her zaman destek olan ve farklı kampanyalar ile kullanıcılarına dakika, SMS ve internet hediye paketi sunan Turkcell, öğrencilere, emeklilere, askerlere ve engellilere özel paketler sunmaktadır. Bu gruplardan birinde yer alan kullanıcılarının ayrıcalıklardan faydalanmalarını sağlayan Turkcell, bireylerin konuşma, SMS kullanımı ve internet kullanımına bağlı olarak değişen paket içerikleri sunmaktadır. Öğrenciler için daha fazla internet paketi desteği sunan Turkcell GNÇ Turkcell kapsamında kullanıcılarına uygun fiyat seçenekleri ile bol internet içeren paketler sunmaktadır.

Yeni Turkcell’li Olanlara 10 GB Bedava İnternet! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Öğrenciler İçin En Uygun Turkcell Faturasız Hat Tarifelerinden Kimler Faydalanabilir?

ogrenci turkcell hat

ogrenci turkcell hat firsatlari

Öğrenciler için en uygun Turkcell faturasız hat tariflerinden faydalanmak için bireylerin öğrenci olması veya 25 yaşından küçük olması gerekmektedir. Hat alım esnasında verilen kimlik bilgilerine bağlı olarak bireylerin belirlenen paketlerden faydalanmaları sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra hattı kullanan bireyin T.C. kimlik numarasına bağlı olarak paket içeriklerinden faydalanmaları da mümkündür. Bunun için bireylerin Turkcell müşteri temsilciliklerine bağlanarak öğrenci paketlerinden faydalanmak istediklerini belirtmeleri ve bu kapsamda yer alan paketlerden birini seçerek hatlarına tanımlanmasını sağlamaları gerekmektedir. Hattın öğrenci kullanımına tanımlanması ile bireylerin öğrenci paketlerinden faydalanma hakları bulunmaktadır. Bu kapsamda yer alan birbirinden farklı paketler bulunmaktadır.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi

Öğrenciler için faturasız hatta tanımlı GNÇ hoş geldin 5 GB paketi içeriğinden yararlanmak için bireylerin öğrenci olması ve 25 yaşından küçük olmaları gerekmektedir. Ayrıca bireylerin bu paketten yararlanabilmeleri için yeni hat almaları gerekmektedir. Yeni hat alarak Turkcell’li olan bireyler için sunulan paketin içeriğinde 500 dakika, genel kullanımlarda geçerli 2 GB internet, Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram sosyal ağlarında geçerli 3 GB olmak üzere bireylere ilk defa Turkcell müşterisi olunmasına özel olarak 5 GB hoş geldin internet hediyesi sunulmaktadır. Paket kapsamında bireylere toplam 2 GB genel, 3 GB sosyal medyada geçerli 5 GB internet ve 500 dakika verilmektedir.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Avantaj Paketi

Öğrenciler için faturasız hatta tanımlı GNÇ avantaj paketi kapsamında bireylere 6 GB internet sunulmaktadır. 25 yaşından küçük ve öğrenci olan kullanıcılara 6 GB genel internet kullanım hakkı sunan paket ayrıca 3 GB sosyal medya hediyesine sahiptir. Youtube, Instagram, Twitter ve Facebook uygulamalarında geçerli 3 GB internet hediyesi ile bireylere toplam 9 GB internet sunan GNÇ avantaj paketi bunun yanı sıra bireylere 750 dakika konuşma paketi de sunmaktadır. Öğrenciler için uygun Turkcell faturasız hat tarifeleri arasında en çok tercih edilen paketlerden biri olan GNÇ avantaj paketi, uygun fiyat seçeneği ve 9 GB interneti ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi

Öğrenciler için faturasız hat GNÇ hoş geldin 15 GB paketi kapsamında öğrencilere 10 GB genel kullanım, 5 GB sosyal medya kullanımı için internet sunulmaktadır. Paket kapsamında yer alan internet kullanımından faydalanmak için bireylerin 25 yaşından küçük olmaları veya öğrenci olmaları gerekmektedir. Öğrenci paketinden faydalanma hakkı bulunan ve ilk defa Turkcell operatörüne geçiş yapan kullanıcılara sunulan hoş geldin paketi kapsamında verilen 15 GB internet kullanıcılara 1 yıl boyunca verilmektedir ve belirlenen tutar karşılığında aylık olarak yenilenmektedir.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Süper 6 GB Tarifesi

Öğrenciler için Turkcell faturasızda GNÇ süper 6 GB paketi ile 1000 SMS, 500 dakika ve 6 GB internet kullanımı sunulmaktadır. Paketten faydalanmak için Turkcell GNÇ üyeliğinin bulunulması gerekmektedir. Bireylerin Turkcell GNÇ üyesi olmaları halinde GNC 6GB yazarak 2200’a göndermeleri halinde paketten faydalanmaları mümkündür. Paket kapsamında yer alan 6 GB internet genel kullanımı kapsamaktadır ve internetin yanı sıra 500 dakika ve 1000 SMS de paket içinde öğrencilere sunulmaktadır.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Süper 8 GB Paketi

Öğrencilere Turkcell faturasız hattan GNÇ süper 8 GB paketi ile 8 GB genel kullanım interneti ve ek 1 GB sosyal medya interneti sunulmaktadır. Paket kapsamında ayrıca 1000 SMS, 500 dakika ve Turkcell platformlarında geçerli 5 GB internet sunulmaktadır. Dergilik, Bip, Lifebox ve TV+ uygulamalarında geçerli olmak üzere 5 GB internet paketi sunan Turkcell ayrıca Youtube, Twitter, Facebook ve Instagram sosyal medya uygulamalarında geçerli 1 GB interneti pakette yer alan 8 GB genel kullanıma dahil olarak sunmaktadır.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Süper 10 GB Paketi

turkcell gnc 10 gb

turkcell gnc 10 gb kampanyasi

Öğrencilere Turkcell faturalı hat kapsamında GNÇ süper 10 GB paketi sunulmaktadır. 26 yaşından küçük kullanıcılar için geçerli olan paket kapsamında 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet bulunmaktadır. 10 GB genel kullanım için geçerli internetin yanı sıra bireylere 1 GB sosyal medya kullanımları için internet hediye edilmektedir. Sosyal medya paketi kapsamında Youtube, Instagram, Twitter ve Facebook platformlarında kullanım yapma imkânı sunan Turkcell, ayrıca Turkcell tarafından geliştirilen Bip mesajlaşma uygulamasında geçerli 5 GB internet hediyesi de sunmaktadır. Bu sayede GNÇ süper 10 GB paketi almış olan kullanıcılara toplamda 16 GB internet kullanım imkânı sunulmaktadır.

1 Milyon Yazılımcı Programına Katılanlara Aylık 6 GB İnternet hakkında detaylar yazımızdadır.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Süper 12 GB Paketi

Öğrencilere faturasız hatlarda geçerli GNÇ süper 12 GB paketi sunan Turkcell, paket içeriğinde 12 GB genel kullanım için internet sunmasının yanı sıra Bip mesajlaşma uygulaması kullanımlarında geçerli 5 GB ekstra internet de sunmaktadır. Bunun yanı sıra 1000 dakika ve 1000 SMS kullanımı içeren pakette ayrıca popüler video uygulaması Youtube ve Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında geçerli 1 GB ekstra internet desteği sunulmaktadır. Bireylerin paket kapsamında yer alan internet, dakika ve SMS içeriğinden faydalanabilmeleri için öğrenci veya 26 yaşından küçük bireyler olmaları gerekmektedir.

Öğrenciler İçin Turkcell Faturasız Hat GNÇ Süper 14 GB Paketi

Öğrencilere faturasız hatlarda geçerli GNÇ süper 14 GB paketi sunan Turkcell, öğrencilerin istedikleri gibi doya doya internete girebilmeleri için paket içeriğinde toplam 20 GB internet erişimi sağlamaktadır. Öğrencilerin ve 26 yaş altı kullanıcıların yararlanabileceği pakette 14 GB genel kullanımlar için geçerli internet sunulurken ayrıca Turkcell tarafından geliştirilmiş olan Bip mesajlaşma uygulamasında geçerli 5 GB ekstra internet desteği sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bireylere Youtube üzerinden video izlemeleri veya Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya ağlarını kullanmaları için 1 GB internet sunulmaktadır. Toplam 20 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS sunan paket öğrenciler için uygun Turkcell faturasız hat tarifeleri arasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.