Web Tekno Haber

Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin Ücretsiz İnternet Müjdesi

09.10.2020
335
Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin Ücretsiz İnternet Müjdesi

Tüm operatörlerden uzaktan eğitim adına bedava internet kampanyası! Türkiye üzerindeki milyonlarca öğrenci daha rahat eğitim görebilsin diye tüm operatörler bir araya geldi ve uzaktan eğitim için öğrencilere ücretsiz internet kampanyası hazırladı. Pandemi dolayısı ile okullarına gidemeyen bütün öğrenciler bilindiği üzere uzaktan eğitim üzerinden eğitimlerine devam etmektedir. Bu bağlamda operatörler de bir araya gelerek öğrencilerin uzaktan eğitim sistemlerine bir katkı payı yarattı. Bu internet kampanyası kapsamında öğrencilere uzaktan eğitim platformları için geçerli olacak bedava internet verilecek.

Operatörler Uzaktan Eğitim İçin Ne Kadar İnternet Verecek?

uzaktan egitim bedava internet

Operatörlerin uzaktan eğitim için verecek olduğu internet bütün öğrenciler için aynı olmak üzere 6 GB şeklindedir. Bu kampanya kapsamında milyonlarca öğrenci internet hediyesi sayesinde canlı derslerine sorunsuz girmeyi başaracak ve internet sıkıntısı yaşamayacak. Yeni eğitim öğretim yılında uzaktan eğitime devam edilmeye karar verilmesinin ardından Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone harekete geçmeye karar verdi. Üç operatör, abonelerinin uzaktan eğitimlerinde  kullanabilmeleri için ücretsiz internet vereceğini açıkladı. Bu internet sadece uzaktan eğitim platformu olan EBA sisteminde geçerli olacak. Verilecek olan internetim miktarı ise Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından belirlenmiştir ve 6 GB şeklindedir.

Vodafone Devreden Uyumlu Tarifeler Yenilendi! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Pepsi Pet 1 Litre Alana Bedava İnternet Hediyesi Nedir?

Pepsi pet 1 litreden alan hat sahiplerine internet hediyesi, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine ortak olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan bütün operatörlerin müşterileri yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Pepsi colanın belirlenmiş çeşitlerinden 1 litre pet şişe şeklinde alan aboneler kapaktaki kodu göndererek hediye internet kazanma şansına erişir. Kampanyada geçerli Pepsi çeşitleri, Pepsi şirketi tarafından belirlenmiştir. Sadece belirli içeceklerde kod bulunmaktadır. Aboneler hangi operatörde olduğuna bakılmaksızın belirli Pepsilerden 1 litre aldıklarında hediye internetin sahibi olabilirler.

Pepsi Pet 1 Litre Alana Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Pepsi pet şişeden 1 litre alana bedava internet hediyesinden yararlanmak için Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell abonelerinin öncelikle KazandıRio uygulamasını yüklemeleri gerekir. Uygulamayı yükleyen aboneler kampanyada geçerli Pepsi çeşitlerinden birini almalıdır. Ardından Pepsi kapaklarındaki on haneli kod uygulama içerisinde uygun yere yazılarak gönderilir. İşlemleri doğru bir şekilde uygulayan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri 24 saat için geçerli olacak internet faydasının sahibi olurlar. Abonelerin hepsine aynı internet hakkı verilmez. Abonelere 24 saat geçerli olmak üzere farklı sayıda hediye internet hakkı verilebilmektedir. Verilecek olan internet faydaları ise Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri tarafından belirlenmiştir. Belirlenen internet faydaları 2 GB’a kadar çıkabilmektedir.

Pepsi 1 Litre Alan Bedava İnternet Kampanyasının Geçerli Olduğu Pepsi Çeşitleri

Pepsi pet şişeden 1 litre alana hediye internet kampanyasının geçerli olacağı Pepsi çeşitleri Pepsi tarafından belirlenmiştir. Bu, internet kampanyasından sadece belirli pepsi çeşitlerini alanlar yararlanabilir. Bu çeşitler şu şekildedir:

 • Pepsi pet şişe 1 litre;
 • Pepsi Regular 1 litre;
 • Pepsi Max pet şişe 1 litre;
 • Pepsi Twist pet şişe 1 litre;
 • Fruko Cool Lime 1 litre;
 • Yedigün beyaz üstü mavi KazandıRio logolu şişeler;
 • Yedigün beyaz üstü siyah KazandıRio logolu şişeler;
 • Yedigün beyaz üstü yeşil KazandıRio logolu şişelerdir.

Pepsi Pet 1 Litre Alana Bedava İnternet Hediyesinde Verilecek Olan İnternetler

Pepsi pet 1 litre alana bedava internet kampanyasından verilecek olan internet hakkı Vodafone Türk telekom ve Turkcell tarafından belirlenmiştir. Kampanya kapsamında 100 MB’tan başlayarak 2 GB’a kadar internet hakkı abonelere verilmektedir. Her aboneye farklı miktarlarda internet faydası verilir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri, hediye interneti verirken aboneler arasında herhangi bir seçim yapmaz. Kazanılacak olan internet tamamen abonelerin şansına kalmıştır. Bu üç operatör tarafından belirlenen internet hakları aşağıdaki gibidir:

 • Günlük 100 MB cepten internet;
 • Günlük 250 MB cepten internet;
 • Günlük 500 MB cepten internet;
 • Günlük 1 GB cepten internet;
 • Günlük 2 GB cepten internettir.

Pepsi Pet 1 Litre Alana Bedava İnternet Hediyesinin Detayları

Pepsi pet şişeden 1 litre alana bedava internet kampanyasının esasları şu şekildedir:

 • Pepsi’den 1 litre alana bedava internet hediyesi Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için özel olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmeleri için belirli Pepsi pet şişelerden 1 litreyi satın almaları gerekir.
 • Aynı zamanda aboneler kampanyadan yararlanmak istiyor iseler KazandıRio uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden indirmelidirler.
 • Pepsi pet 1 litre alana bedava internet kampanyası kapsamında belirli şişeleri alan ve uygulamayı indiren aboneler Pepsi kapaklarındaki on haneli kodu eksiksiz bir şekilde uygulamaya girmelidir.
 • Pepsi pet 1 litre alana bedava internet hediyesi sadece 24 saat yani bir gün için geçerli olacaktır.
 • Pepsi pet 1 litre alana internet hediyesi kampanyasındaki internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Pepsi internet kampanyasından kazanılan hediye internet faydasının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri istedikleri taktirde her gün kampanyaya katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılmada herhangi bir sınır bulunmamaktadır.
 • Aboneler, Pepsi pet 1 litre internet hediyesinden 24 saat içerisinde yalnızca bir kere faydalanabilirler.
 • Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptirler.

Türk Telekom Selfy Sosyal Medium Kampanyası

turk telekom selfy sosyal medium

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası, Türk Telekom Selfy faturalı aboneler için geçerli bir kampanyadır. Türk Telekom Selfy ise 25 yaş ve altı için kurulmuş olan gençlik kulübüdür. Kampanya kapsamında tarifeye gelen Selfy abonelerine,  her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS kullanımı, 3 GB sosyal medya da geçerli ve 5 GB normal internet yani toplamda 8 GB cepten internet verilir. Tarife taahhütlü bir tarifedir. 12 ay boyunca tarifede kalma sözü veren Selfy abonelerine paketin fiyatı aylık olarak 49 TL olacaktır.

Kampanyaya SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilir. SMS ile kampanyaya katılmak için SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra abonelerin ekstradan taahhüt mesajı göndermeleri gerekir. Taahhüt için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir.

Taahhütlü bir tarife olsa da aboneler istedikleri zaman tarifelerini iptal edebilirler. Bunun için de müşteri hizmetleri aranabilir veya SMS yolu ile tarife iptal edilebilir. Taahhüt süresi dolmadan iptal edilirse abonelerden erken iptal bedeli alınacaktır. Kampanyayı iptal etmek için IPTAL SOSYAL MEDIUM yazarak 4545’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet kampanyası Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Söz konusu internet kampanyası kapsamında ArayanıBil Plus servisinden yaya yararlanan abonelere hediye 1 GB internet faydası verilecektir. Türk Telekom’un ArayanıBil  Plus servisi aboneliği aylık veya altı aylık şeklinde olmaktadır. ArayanıBil Plus servisinin aboneliğini aylık olarak almak isteyen Türk Telekom bireysel faturalı hat sahipleri bir hafta geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olur. Altı aylık abonelik almak isteyen Türk Telekom müşterileri ise bir ay boyunca geçerli 1 GB internetin sahibi olacaktır.

Türk Telekom bireysel faturalı hat sahipleri ArayanıBil Plus servisinden yararlanmak için müşteri hizmetlerini arayabilir veya mesaj yoluyla aboneliklerini başlatabilirler. ArayanıBil Plus aylık aboneliğini başlatmak için abonelerin, PLUS yazıp 7065’e Ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Bu aboneliği başlatan Türk Telekom müşterileri bir hafta geçerli 1 GB hediye internet kazanırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.