Web Tekno Haber

PayCell’le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye

PayCell’le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye

PayCell’e hediye internet kazanmak ister misiniz? Turkcell hattına yansıtarak yapılan Spotify harcamalarınız için PayCell ile bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Her kullanıcının en fazla 1 kere kampanyadan faydalanması mümkündür. Kampanyaya katılım için SMS gönderilmesi yeterlidir. SMS gönderilen telefon hattının Turkcell abonesi olması gerekir. Ödül kazandıktan sonra kazanılan ödülün üçüncü kişilere devredilmesi söz konusu değildir. Turkcell kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir.

PayCell’le Evdenyap Spotify Harcamanıza Haftalık 1 GB Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

paycell evdenyap

paycell evdenyap spotify

PayCell’e hediye internet kampanyasına katılmak isteyen kişilerin telefonlarının mesaj kısmına gelmeleri gerekir. Burada Spotify yazdıktan sonra mesajlarını 5935 gönderdikleri zaman hatlarına anında bedava internet tanımlanır. Kampanyaya katılmak için kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında mesaj göndermek gerekir. 13 Ocak 31 Ocak arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi her sene abonelerini mutlu etmektedir. Geçen sene de yapılan bu kampanya ile 10 GB bedava internet paketi hediye edilmişti. Bu sene de 1 Mayıs’a özel hediye internet verilmektedir. Hediye internet ile 1 Mayıs paylaşımlarını yapabilir, doyasıya internette sörf yapabilirsiniz. Kampanyaya katılarak 1 Mayıs hediyenizi almanız için, Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanmanız gerekir. Henüz uygulamayı kullanmaya başlamadıysanız yapacağınız şey çok basit. App Store ya da Google Play’e Dijital Operatör yazın ve uygulamayı indirin. Uygulama üzerinden hem bedava internet paketini satın alabilir hem de uygulamayı kullanarak kalan kullanım dakikası, SMS ve internet hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Devletin Dağıttığı 1 GB Ücretsiz İnternet Nereden Nasıl Alınır? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi Nasıl Alınır?

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi almak için Turkcell Dijital Operatör uygulamasına sanal mağazalar üzerinden ulaşmanız gerekmektedir. Ardından size ait GSM numarası ve şifrenizi kullanarak giriş yapın. Karşınıza Turkcell 1 Mayıs hediyesi çıkacak. Buradan bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Eğer ilk defa sisteme giriş yapacaksanız şifre almak için telefonunuzun mesaj kısmına gelin. Mesaj kısmına büyük harfler ile şifre yazın. Daha sonra mesajı 2222’ye gönderin. Mesaj göndermek tamamen ücretsizdir. 10 Gb bedava internet hattınıza yüklendiği anda tarafınıza bilgilendirme mesajı iletilir. Mesaj iletildiği andan itibaren bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi Kampanyasına Katılım Nasıl İptal Edilir?

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi kampanyası iptali yapılması mümkün değildir. Çünkü kampanya zaten bedava internet paketleri kapsamındadır. Konu ile ilgili bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Turkcell 1 Mayıs hediyesi sorgulaması da yapabilirsiniz. Sorgulama yapmak için dijital operatör uygulamasını kullanabilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra TL yükleme ve fatura ödeme gibi diğer işlemler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Hatta Dijital Operatör sayesinde tarife değişikliği bile yapılabilir.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları kullanarak para ödemeden internet sahibi olabilirsiniz. Her geçen gün teknoloji gelişmektedir. Hemen herkesin akıllı telefon sahibi olduğu bilinmektedir. Turkcell mobil hat kullanıcıları için internet paketleri kampanyaları düzenlenmektedir. Turkcell tarafından geliştirilen çok sayıda uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Turkcell Toplantıdayım uygulaması,
  • Turkcell dijital operatör uygulaması,
  • Turkcell BİP uygulaması,
  • Turkcell GNÇ uygulaması,
  • Turkcell YAANİ arama motoru uygulaması sayesinde siz de bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları ile bedava internet kazanmak hangi uygulamayı kullanmak istediğinize göre değişiklik göstermektedir. Uygulamayı telefonunuza indirerek bedava internet kazanmak için gereken ilk adımı atabilirsiniz. Bazı uygulamalara katılmak için yalnızca SMS göndermek yeterli olur. PayCell ve buna benzer uygulamalara katılmak isteyen kişilerin Google Play ya da Apple Store üzerinden istedikleri uygulamaları telefonlarına indirmeleri mümkündür. Turkcell uygulamaları ücretli değildir. Bütün uygulamalar ücretsiz olarak indirilebilir. Bu uygulamaları kullanmak da tamamen ücretsizdir. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olduğunu fark etmeksizin uygulamaların indirilmesi mümkündür.

Turkcell Bip ile Bedava İnternet

turkcell bip

turkcell bip bedava internet

Turkcell Bip ile Bedava İnternet sahibi olmak ister misiniz? Diğer GSM opertörlerine kıyasla daha çok kampanya sunan Turkcell, abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 1 GB hediye eden Turkcell sayesinde bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu hediye interneti kazanmak için telefonlardan 2222’ye SMS atılması gerekmektedir. Tek bir SMS atarak siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, SMS attığınız telefon numarasının Turkcell abonesi olmasıdır. Turkcell’e göndereceğiniz SMS’ler için ücret ödemezsiniz. Mesajların tümü ücretsizdir.

Turkcell Bip ile Bedava 1 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bip ile Bedava İnternet yapmak isteyen kişilerin telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra hediye yazıp boşluk bıraktıkta sonra haftalık yazıp 1 GB ekledikten sonra boşluk bırakıp telefon numaralarını yazmaları gerekmektedir. Telefon numaralarının başında 0 olmamalıdır. SMS’i gönderdiğiniz anda, başvurunuz değerlendirmeye alınır. Bir iki dakika içinde bedava internet hattınıza tanımlanır. Hatta internet tanımlandığı andan itibaren bedava internetinizden kullanmaya başlarsınız. Bedava internet 1 hafta geçerlidir. 1 hafta geçtikten sonra bedava internet kullanımı yapmamış olsanız bile kedi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket kapsamında ne kadar internet kullanımı kaldığını öğrenmek için yine SMS atabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmından kalan yazın mesajı 2222’ye gönderin, ne kadar internetinizin kaldığını öğrenin.

2020 Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bip’e Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bip ile Bedava İnternet kazanmak herkesin hayalidir. Bip uygulaması Turkcell’in yoğun ilgi gören dijital platformlarından bir tanesidir. Bu kampanya dahilinde bedava internet kazanmak isteyen kişilerin arkadaşları ile birlikte Bip’e giriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya en az iki tane arkadaşı ile birlikte gelen Bip kullanıcılarına bedava internet verir. Arkadaşınızı davet edip, Bip’i kullandırmaya başladığınız anda bedava internetiniz hattınıza yüklenmez. Hattınıza hediye internetin yüklenmesi için arkadaşlarınız ile Bip üzerinden sohbet etmeniz gerekmektedir. Mesaj sayısı bine ulaştığı anda hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanyada her Bip üyesi en fazla bir kere faydalanabilir. Eğer kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz iptal bip mesaj 1 gb yazıp mesajı 2222’ye gönderin. İptal SMS’inden sonra iptal işleminiz hakkında bilgi veren SMS tarafınıza iletilir.

Turkcell Web 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Web 1 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell abonelerinin yüzü gülüyor. Bu kampanya kapsamında kişilerin aylık kullanabilecekleri 1 GB internet hatlarına yükleniyor. Bu kampanyadan faydalanamak isteyen kişilerin Uçan paketlere abone olmaları gerekiyor. Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB plus, 10 GB gibi paketlerden herhangi birine abone olmanız yeterli oluyor. Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan hediye internet yalnızca yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Kampanyadan kazanılan 1 GB internet paketinden ticari amaçla satış yapmak yasaktır. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde hediye internet kullanımı tek taraflı olarak iptal edilir. Bu kampanyaya katılmak için PayCell abonesi olmanız gerekmiyor. En az 1 seneden beri Turkcell kullanıcısı olanlar hediye interneti kapıyor. Hediye internet kullanımı 1 ay boyunca geçerlidir. 1 ay sonunda hediye internetinizi kullanmamış olsanız bile, hattınızdan silinir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.