Web Tekno Haber

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet (Boş Yok)

06.09.2020
602
Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet (Boş Yok)

Pepsi kampanyaları sayesinde hediyeleri kazanın! 2,5 litre Pepsi, Yedigün ve Fruko kapaklarının altında boş yok! Siz de milyonlarca hediyeden bir tanesini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Kampanya sayesinde 5 TL’ye kadar Fruko para kazanma, 25 bin çip, 2 GB’a kadar internet hediyeleri sizleri bekliyor. Pepsi kampanyasına katılmak için kapaktaki şifreyi uygulamaya okutmanız yeterli oluyor. Uygulamayı hem Google Play hem de App Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz. KAZANDIRİO uygulamasını indirmek ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için satın aldığınız 2,5 litrelerin üzerinde turuncu logoları olduğundan emin olun. Kampanyaya katılım süreyle sınırlandırılmıştır.

Pepsi Kampanyasından Fruko Para Kazanma Koşulları Nelerdir?

pepsi para kazanma kampanyasi

Pepsi’den Fruko Para kazanmak ister misiniz? O halde önce akıllı telefonlarınıza Kazandırip iş uygulamasını indirin. Perakende satış noktasına gidin ve 1.5 L Fruko alımı yapın. Hediye paranızı bu alımlarda kullanabilirsiniz. Satış noktalarının hepsi, kampanyaya katılacaktır. Size en yakın Fruko satan bir satış noktasından kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer kampanyadan internet hediyesi kazanırsanız, kazanılan günlük data paketi ödüllerini aboneler arasında transfer edemezsiniz. Hediye yalnızca kampanyaya katılan telefon numarası için geçerlidir. Kampanyaya katılacak olan günlük data paketi promosyonu bir gün ile sınırlıdır. Paket kullanım hakkının başlaması, gelecek olan bilgilendirme mesajıyla başlar ve 24 saat boyunca geçerliliğini sürdürecektir. 24 saat sonrasında kullanım hakkı tamamlanmamış bile olsa, önceden yüklenen haklar silinecektir.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Pepsi Kampanyasından Bedava İnternet Kazanma Koşulları Nelerdir?

Pepsi’den bedava internet kazanmak isteyen kişilerin kampanyaya katıldıkları sırada telefon bilgilerini doğru ve eksiksiz şekilde vermesi gerekir. Kullanıcıların hatasıyla telefon bilgisinin yanlış ya da eksik olması halinde, Pepsi sorumlu tutulamayacaktır. İnternet paketlerini yurt içinde operatör kapsama alanı içinde kullanmak mümkündür. İnternet hediye faydaları yurt dışında kullanılamaz. Yurt dışında data kullanmanız halinde bu datalar, uluslar arası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Günlük data paketi sona erdikten sonra kullanıcının data kullanımları kademeli olarak düşer. Kampanyaya katılan kişi eğer hattını devir eder ya da iptal ederse, internet paketi iptal edilecektir.

Pepsi Kampanyasından 101 Plus’ta Geçerli 25.000 Çip Kazanma Koşulları Nelerdir?

Pepsi’den 25.000 çip kazanmak kulağa harika geliyor! Bu faydadan yararlanmak isteyenlerin telefonda ilgili uygulamaları edinmiş olmaları ve uygulamada aktif bir hesap kullanmaları gerekiyor. Kazandırio isimli uygulamayı hem IOS hem de Android işletimcisiyle çalışan telefonlar için indirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz hediyeleri dilerseniz Synga hesabınız üzerinden kullanabilirsiniz. En çok ayda 5 defa kullanım yapılabilir. Kullanımdan sonra para üstü ya da nakit para vb. ödemesi yapılmaz, ödeme yapılması talep edilemez. Kampanya süresinden sonra şifreler hediye kazandırmaz ve uygulama üzerinden yüklenen hediyeler karşılığını kayıp etmiş olur.

Pepsi Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Pepsi kampanyasından faydalanabilecek kişiler başında 18 yaşından büyük her T.C. vatandaşı yer alır. Pepsi CO çalışanlarının, Pepsi CO’nun bağlı bulunduğu grup şirketi, tüzel kişiliği, iştirakinde vb. çalışan kişilerin de kampanyaya katılması söz konusu değildir. Bunun dışında kişiler kampanyaya gerekli koşulları sağladıkları takdirde katılım gösterebilirler. Pepsi Cola ile Fruko, kampanyayı diledikleri zaman sona erdirebilirler ve kampanyada değişiklik yapabilirler. Her tüketiciye, ürünün hangi noktadan alındığına dair soru sorulabilir. Tüketicinin şüpheli bulunması ya da kendine yöneltilen sorulara yanıt vermemesi durumlarında, kampanyadan hediye alamayabilir.

Pepsi Kampanyasından Faydalanmak için Hangi Uygulamayı İndirmeliyim?

Pepsi kampanyasından faydalanmak için uygulama indirmek zorunludur. Kampanyaya katılmak için dilerseniz önce Kazandirio resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kazandirio ALO tüketici hattı numarası olan 0 850 220 70 62 hatlı telefondan sorularınızı yöneltebilirsiniz. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde katılmak mümkündür. Kampanyaya katılan kişiler otomatik olarak tamamı uygulama üzerinde yazan belirtilmiş şartları kabul etmiş olurlar. Bir kişi Kazandirio üzerinden en çok 30 kere kampanyaya katılabilirler. Kampanyanın kötüye kullanılması ve uygulamanın kötü amaçla kullanılması durumları yasaktır. Ayrıca kampanya kapsamında şifreler karşılığında hediye olarak verilen faydaların ticaretinin yapılması yasaklanmıştır.

Pepsi Kafa Topu 2 Kampanyasına Katılım Koşulları Nelerdir?

Pepsi Kafa Topu 2 Kampanyası katılımcıları her şifre başına 20 elmas kazanmış olurlar. Hediyesini almak isteyen kişilerin ilk önce Kafa Topu 2 oyununa girmesi gerekir. Kampanyaya katılmak için gerekli olan şifreler siyah açma halkalı Pepsi Max ve Pepsi Twistlerdir. Kampanyaya katılan kişiler en çok bir ay içinde 5 farklı şifre kullanabilirler. Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her bir tanesi, bir tane kampanyaya katılım hakkı anlamına gelir. Kampanya şartlarının ve hediyelerinin kötüye kullanılması, faydaların ticaretinin yapılması yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde kampanya faydaları iptal edilecektir. Şifre ekranında herhangi bir problem olması halinde Pepsi durumdan sorumlu tutulamayacaktır. Kampanyaya katılmak için başvuru yapan herkes, kampanya koşullarını otomatik olarak kabul etmiş olur.

Pepsi 101 Plus Kampanyasına Katılım Koşulları Nelerdir?

pepsi a101 plus kampanyasi

Pepsi 101 Plus Kampanyası ile verilen hediye miktarı 25 bin chip olarak belirlenmiştir. Pepsi ürünlerinden çıkan bir şifre, kampanyaya bir kere katılım hakkı olduğu anlamına gelir. Pepsi kampanyayı durdurma ve kampanyanın koşullarını değiştirme hakkında sahiptir. Kampanya tüketicilere yönelik hazırlanmıştır. Kampanya koşulları kötüye kullanılamaz. Yedigün ürünleri için yalnızca oyunun mobil versiyonunda 7 şifre kullanma limiri bulunuyor. Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır. Oyunun web versiyonu için aylık hesap başı 15 şifre kullanımı limiti vardır.

Pepsi Zula Kampanyasına Katılım Koşulları Nelerdir?

Pepsi Zula Kampanyası için siyah açma halkalı pepsi MAx ve Pepsi Twist ürünlerini satın alabilirsiniz. Bir ay içinde kampanyaya en çok 30 tane şifre ile katılmanız mümkündür. Pepsi PET ürün şifreleri kampanya kapsamına dahil edilmemiştir. Bir tane şifre ile kampanyaya en çok bir kere katılabilirsiniz. Kampanyaya ait fayda başvuru yapılan şifre için geçerlidir. Eğer satın alınan ürün ya da hizmet iade edilirse, kullanılmış şifrelerin iade edilmesi mümkün değildir. Bu kampanya sayesinde her Pepsi kasasından toplam 10 ZA ile bin ZA arasında hediye kazanmanız mümkündür. Kampanya kapsamında, Pepsi Kasasından farklı miktarlarda ZA çıkabilir.

Vodafone Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir? Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Pepsi Mynet Oyun Kampanyasına Katılım Koşulları Nelerdir?

Pepsi Mynet Oyun Kampanyası kapsamında 2.500 ML hediyesinden faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamına gümüş ve siyah açma halkalı Pepsi ürünleri dahildir. Kampanyaya 1,5 L PET şifreler dahil edilmiştir. Kampanyaya 1L PET’lerdeki şifreleriyle yalnızca oyunun mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan ürünleri satın alan her tüketici Pepsi kampanyasına katılabilir. Kampanya faydalarının kesinlikle ticareti yapılamaz, faydalar üçüncü kişilere transfer edilemez. Edildiğinin fark edilmesi halinde, kampanya faydaları iptal edilecektir.  Yalnızca kampanyaya katılan numaralar  kampanya faydalarından yararlanabilir. Pepsi kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkında sahiptir. Kampanyaya katılarak kampanya koşullarına katıldığınızı otomatik olarak beyan etmiş olursunuz. Kampanya koşullarına daha detaylı ulaşmak için Pepsi resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.