Web Tekno Haber

Selfy’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye

Selfy’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye

Türk Telekom Selfy’nin gençlere sunduğu 1919 MB internet, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlanmıştır. Bu kampanya Selfy kullanıcısı olan gençlere 19 Mayıs Pazar günü Sil Süpür bölümünden verilecektir. Selfy yalnızca gençlere sunulan bir Türk Telekom hizmeti olması sebebi ile Selfy kullanıcıları arasında herhangi bir ayrım yapılmaksızın bu hediye Türk Telekom Tarafından verilmektedir. İnternet hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Selfy kullanıcıları Türk Telekom Mobil uygulaması içerisinde yer alan Sil Süpür özelliğini kullanarak hediyelerini alabilmektedir. 19 Mayıs’ın 100. Yılı şerefine hazırlanan bu kampanyadan faydalanan Selfy kullanıcıları Pazar gününü takip eden iki gün boyunca interneti kullanabilecek ve daha sonrasında silinecektir.

Türk Telekom’un daha birçok kampanyası sayesinde, Türk Telekom müşterisi olan faturalı veya faturasız hat sahipleri avantajlı tekliflerden yararlanmaktadır. Bu sebeple Türk Telekom diğer bazı kampanya ve fırsatları şu şekilde sıralanabilir:

  • Apple Mobil Ödeme Kampanyası,
  • Tivibu Mobil İndirim Kampanyası,
  • 5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası,
  • Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası,
  • ArayanıBil Plus Deneme Kampanyası,
  • İnternetliye Özel İndirim Kampanyası,
  • Ailece Kampanyası olarak sıralanabilir.

Apple Mobil Ödeme Kampanyası

apple mobil odeme kampanya

apple mobil odeme firsatlari

Apple mobil ödeme kampanyası, iOS işletim sistemli telefonlarında bulunan App Store’da yer alan uygulamalara harcama yaparken Türk Telekom’un kullanılması halinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Apple kullanıcılarının yapması gereken tek şey, App Store’da harcama yaparken ödeme yöntemi olarak Türk Telekom hattını seçmeleridir. Faturalı hatta sahip kişilerin yaptıkları App Store harcamaları faturalarına eklenmektedir. Faturasız yani ön ödemeli hat kullanan Türk Telekom müşterileri ise hattın içinde bulunan mevcut bakiyeden ödeme yapacaktır. App Store’da ilk kez Türk Telekom ile harcama yapan kullanıcılar, yine App Store’da geçerli 5 TL’yi kazanmaktadır. Hat sahibi kişiler mobil ödeme hizmetini daha önce açmadıysa, bu hizmeti kullanabilmek için MOBILODEME KAYIT yazarak 5555’e SMS göndermelidir.

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom’un hazırladığı Tivibu indirim kampanyası, Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinden birine yeni gelen kişiler için sunulmaktadır. Bu kişiler Tivibu Uydu Süper Paket için aylık yalnızca 15,9 TL ödeyecektir. Kişilerin bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle Türk Telekom şubelerini kullanarak kampanyadan faydalanabilmek için Faturalı hatta geçiş yapması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra Türk Telekom’un faturalı hat abonesi müşterileri için belirlediği fiyatlar bazı farklı koşullara göre de değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kişilerin mutlaka kendilerine özel belirlenen fiyatlar için şubeler ile ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekecektir.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

30 gb hediye internet

30 gb bedava internet

4.5G’ye geçenlere 30 GB Hediye İnternet kampanyası, hattını henüz değiştirmemiş kişilere sunulan bir hizmettir. Kampanya süresi öncesinde 3G hattını 4.5G hatta taşıyan kişilerin bu kampanyadan faydalanması ne yazık ki mümkün değildir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle 3G hattını 4.5G’ye taşıması gerekmektedir. Bu işlemin tamamlanmasından sonra Türk Telekom kullanıcıları 5555’e 4.5G 30GB yazarak SMS göndermelidir. Kampanyadan kişilere gelen 30 GB internet hizmeti 30 gün boyunca geçerlidir ve hat sahiplerinin interneti bitirmemesi halinde bir sonraki aya transfer edilmemektedir. Kalıcı olarak silinmektedir ve bir daha aynı kampanya geçerli olmayacaktır. Bunun yanı sıra hat sahiplerine verilen 30 GB internet hediye başka bir hat sahibine de gönderilememektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Temmuz 2019 tarihinden sonra 3G hattını 4.5G hatta taşımış olması gerekmektedir. Öncesinde yapılan hat değişikliklerinde bu kampanya geçerli değildir.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Hazırlanan EBA Kampanyası, tüm Dünya’yı etkisi altına alan Coronavirüs salgını sonucunda eğitime ara verilmesi üzerine herkese verilmiştir. Milli Eğitim Bakanlığının herkese sunduğu bu kampanyadan gelen 8 GB internet kişilerin yalnızca EBA sistemi üzerinde kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir. Kampanyadan faydalanmak için kişilerin herhangi bir başvuru yapması gerekmemektedir. Bu kampanya herkese birer defa tanımlanmaktadır. Bunun yanı sıra kampanyadan kazanılan 8 GB internetin belirtilen ve geçerli olan son kullanma tarihine kadar tüketilmemesi halinde bir sonraki aya devredilmeden kalıcı olarak silinmektedir.

ArayanıBil Plus Deneme Kampanyası

ArayanıBil Plus Deneme Kampanyası, ArayanıBil Plus servisine aktif aboneliği bulunmayan faturalı ya da faturasız tüm Türk Telekom müşterilerinin faydalanabileceği biçimde hazırlanmıştır. Bu kampanyadan faydalanan kişiler ArayanıBil Plus servisini ilk ay ücretsiz bir şekilde kullanacak ve değerlendirecektir. Bunun için kişilerin 7067’ye EVET yazarak SMS göndermesi yeterli olacaktır. Bir ayın sonunda aboneliğini iptal etmeyen hat sahipleri ArayanıBil Plus hizmetinin mevcut ücretlendirmesine göre değerlendirilecek ve ödemeler tahsil edilecektir. Bu kampanyadan her Türk Telekom kullanıcısı yalnızca bir defa yararlanabilmektedir. Kampanyadan faydalanan kişilere göre belirlenen son geçerlilik tarihinin geçmesi sonucunda Türk Telekom kişilerden aylık 3,49 TL ücret tahsil etmektedir. Faturalı hat sahiplerinden tahsil edilecek olan bu ücret faturalarına yansımaktadır. Ön ödemeli (faturasız) hat sahiplerinin aylık ödemesi de hattın içerisinde bulunan mevcut bakiyeden tahsil edilecektir. Kişilerin aboneliği iptal etmemesi halinde bu ödeme ve hizmet her ay yenilenmektedir.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet fırsatlarına da bakabilirsiniz.

İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

İnternetliye özel İndirim kampanyası, Türk Telekom tarafından evde internet müşterilerinin yapacağı numara taşıma ya da yeni hat alma işlemi sonucunda, İnternetliye Özel Tarifelere geldiklerinde 7 TL’lik indirim sunulmaktadır. Tüm Bunların yanı sıra kişilerin bu kampanyadan faydalanabilmesi için Türk Telekom’a 12+12 fatura dönemi taahhüt vermesi gerekmektedir. Bu sebeple de kişilerin herhangi bir iptal durumunda ücret ödemesi gerekecektir. Bu kampanyanın içeriğine göre 4 farklı paket bulunmaktadır ve kişilerin aylık almak istedikleri hizmetlere göre şekillenmektedir. Türk Telekom’un sunduğu ilk paket olan İnternetliye Özel 3 GB paketi içerisinde 1000 DK, 1000 SMS ve 3 GB internet bulunmaktadır. Bu paketin ücreti 25 TL’dir. İnternetliye Özel 5 GB paketinde ise Türk Telekom müşterileri 1000 DK, 1000 SMS ve 5 GB internetten yararlanabilmektedir. Bu paketin Türk Telekom tarafından belirlenen fiyatı ise 30 TL’dir. Prime İnternetliye Özel 10 GB paketinde 1000 DK, 1000 SMS ve 10 GB internet yer almaktadır. Ayrıca bu paketin Türk Telekom müşterileri için belirlenen fiyatı da aylık 42 TL’dir. Son olarak müşteriye sunulan Prime Özel İnternetliye Özel 15 GB paketinde ise 1000 DK, 1000 SMS ve 15 GB internet yer almaktadır. Bu paketin fiyatı da 52 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Ailece Kampanyası

Ailece Kampanyası, Türk Telekom müşterilerine faturalı mobil tarifeden geçiş yapıp Ailece 15 GB Tarifesine gelmesi halinde 10 TL indirim de sunmaktadır. Ailece kampanyasının içeriğinde 15 GB internet, yer yöne 5000 DK ve her yöne sınırsız SMS bulunmaktadır. Bu Ailece paketinin 12 ay taahhütlü aylık ücreti 89 Türk Lirasıdır. Fakat kişilerin Türk Telekom’a sunduğu taahhüttün 24 aya yükseltilmesi halinde aylık ödenecek tutar 79 TL olarak değişiklik göstermektedir. Kişilerin bu kampanyadan faydalanabilmesi için AILECE 15GB KAMP yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numarasını yazması ve 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu internet hediye paketlerinden bir tanesi de Ailece kampanyasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.