Web Tekno Haber

Tık Diye Turkcell’li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun!

Tık Diye Turkcell’li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun!

Tık diye Turkcell’li olanlara 8 GB hediye internet veriyor. Turkcell, numarasını Turkcell operatörüne taşıyan veya Turkcell’den yeni hat alacak olan müşterilerine hediyeler dağıtmaya ve teşvik etmeye devam ediyor. Yapmış olduğu kampanyalarda Turkcell, daha çok internet faydası dağıtıyor. Turkcell internet kampanyaları hız kesmeden devam ederken bu son kampanyasında ise tık diye Turkcell’li olan müşterilerine 8 GB cepten interneti hediye ediyor.

Tık Diye Turkcell’li Olun, 8 GB İnternet Hediyesi Sizin Olsun Kampanyası Nedir?

turkcell internet firsatlari

Tık diye Turkcell’li olanlar için 8 GB hediye internet kampanyası, hattını Turkcell’e taşıyacak veya Turkcell’den yeni hat alacak bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya 2018’de başlamış ve bu tarihten itibaren günümüze kadar devam etmektedir. Söz konusu kampanya kapsamında numarasını Turkcell’e taşıyan veya Turkcell’den yeni hat alan bireysel faturalı hat sahiplerine 4 ay boyunca her ay 2 GB olmak üzere toplamda 8 GB cepten internet hediye edilecektir.

Turkcell Sarı Günler Kampanyası Başladı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Yeni müşteriye hediye internet kampanyasından yararlanmak için müşterilerin numaralarını Turkcell’in internet sitesi üzerinden Turkcell’e taşıması gerekmektedir. İnternet üzerinden bir tık ile kişi kendine uygun paket veya tarifeyi seçer; ardından başvuru formunu doldurur ve gönder butonuna basarak gönderir. Kişinin hattı bizzat kapısına gelecektir ve bireysel faturalı müşteriler için hatları açıldıktan hemen sonra hediye interneti otomatik olarak tanımlanır. Bu aboneler için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Faturalı hatlar için ise abonelerin hatları açıldıktan sonra 120 gün boyunca hatlarına 30 TL yükleme yaptığında hediye interneti 4 kez olmak üzere 2 GB şeklinde kişinin hattına tanımlanır.

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Detayları

Tık diye Turkcell’e gelen yeni müşterilere hediye internet kampanyası detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Tık diye Turkcell’li olanlara 8 GB hediye cepten internet kampanyası Turkcell’e yeni gelen müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında, Turkcell resmi web sitesi üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin Turkcell resmi web sitesi üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.
 • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • 2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
 • 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
 • 23 Kasım’dan önce Turkcell resmi web sitesi üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1 GB hediyesi geçerlidir.
 • Tık diye Turkcell’li olanlara 8 GB hediye internet kampanyasına katılım sınırı yoktur. Yani, Turkcell’e numara taşıma veya yeni numara alma yolu ile gelen herkes kampanyadan yararlanmak hakkına sahiptir.
 • Turkcell, tık diye Turkcell’li olanlara 8 GB hediye internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, Turkcell internet kampanyalarını durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Turkcell Turbo Süper Fırsat

Turkcell Turbo Süper Fırsat kampanyası Turkcell’in yeni faturalı aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Turbo Süper Fırsat paketinden Yıllık Katlama Kampanyası aracılığı ile yararlanan Turkcell’in faturalı bireysel hat sahipleri, internetlerini ikiye katlar ve Turkcell’in uygulamalarında geçerli hediye internetlerin sahibi olur. Kampanya kapsamında ayda 44 TL karşılığında 8 GB cepten internet ve 750 dakika konuşmanın sahibi olunur. Bu fiyat yıllı abonelik için geçerlidir. Yıllık abonelik istemeyen müşteriler için internet faydası 4 GB olacak ve paket fiyatı ise 54,90 TL’ye yükselecektir.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Turbo Süper Fırsat kampanyasından yararlanmak için üç yol bulunmaktadır. Dileyen müşteriler, Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell bayilerine giderek kampanaya kayıt olabilir. dileyen müşteriler ise SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. SMS ile kampanyaya katılmak için TURBOSUPERSIRSAT yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Onay mesajının ardından kampanya başlamış olur.

Yıllık abonelik başlatan müşteriler de diledikleri zaman kampanyayı iptal etme hakkına sahiptirler fakat bu müşterilerden erken iptal bedeli, adı verilen bir ücret tahsis edilir. Kampanyayı iptal etmek için ise aboneler Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya SMS ile iptal işlemini sağlayabilirler. SMS ile Turbo Süper Fırsat kampanyasını iptal için IPTAL YILLIKTURBO yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyası Detayları

turkcell super firsat nedir

Turkcell Turbo Süper Fırsat kampanya esasları aşağıdaki gibidir:

 • Turbo Super Fırsat Kampanyası ile paketteki internet ikiye katlanır ve 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet kullanılabilir; her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet içerir.
 • Turbo Super Fırsat Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 44 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
 • 11.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Süper Fırsat Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 30 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

Ayrıca Turkcell Platinum 25. Yıla Özel 25 GB İnternet detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasındaki Diğer Faydalar

Turbo Süper Fırsat kampanyası dahilindeki faydalar Turkcell uygulamaları için geçerli faydalardır. Turkcell internet kampanyaları kapsamında kendi uygulamalarına ek olarak internet kullanım hakları verir ve aboneler internetlerinden ekstra yemeden uygulamaları rahatlıkla kullanabilir. Turbo Süper Fırsat kampanyasındaki diğer faydalar ise şu şekildedir:

 • BiP uygulamasına özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşma imkânı.
 • Dergilik ve Dergilik uygulamasına özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini okumak.
 • Fizy müzik uygulamasına özel ek 5 GB ile müzik dinlerken abonenin cepten internet hakkı gitmez.
 • lifebox’a özel ek 5 GB internet ile tüm fotoğraf ve videoları internetten yemeden yedekleme imkânı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.