Web Tekno Haber

Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40’a Varan İndirim!

27.07.2020
263
Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40’a Varan İndirim!

Vodafone’a özel yüzde %40 indirim Trendyol butikte geçerli. Vodafone müşterileri, Vodafone’un seçmiş olduğu Trendyol Milla ve Trendyol Man butiklerindeki ürünleri %40 indirim ile alabiliyor. Vodafone kampanyaları dur durak bilmeden ilerlerken, en son yapmış olduğu bu alışveriş indirimi ile müşterilerine %40’a varan indirim sunuyor.

Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40 İndirim Kampanyası Nedir?

trendyol vodafone

Trendyol’da geçerli Vodafone’lulara özel %40 indirim kampanyası tüm Vodafone aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yapılacak olan indirimler sadece Vodafone’un seçmiş olduğu ürünlerde geçerli olacaktır. Vodafone aboneleri, Vodafone’un uygulaması veya Vodafone resmi web sitesi üzerinden Trendyol için vermiş olduğu linke tıklayarak indirimli ürünlere ulaşabilir.

Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kolay Paketlerde Bol GB! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40 İndirim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone’lulara özel Trenyol’da yüzde 40 indirim kampanyasından yararlanmak için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Hali hazırda Vodafone abonesi olan herkes kampanyadan yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone’un cep uygulamasından veya Vodafone’un resmi web sitesinden Trendyol için verilmiş olan linke tıklayıp indirimli ürünlere ulaşılabilir. Ardından aboneler, seçili ürünlerden istediklerini sepete eklediklerinde %40 indirime ulaşacaklardır.

Trendyol’da Vodafone’a Özel Yüzde 40’a Varan İndirimin Detayları

Trendyol’da Vodafone’lulara özel yüzde 40 indirim kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Trendyol’da Vodafone’a özel %40 indirim kampanyası, bütün Vodafone aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Vodafone abonelerinin sadece Vodafone tarafından Trendyol butik sitesinden seçilen mağaza üzerinden alışveriş yapmaları gerekir.
 • Trendyol’da Vodafone’a özel %40 indirim kampanyası kapsamında belirlenen ürünlerden satın alan Vodafone aboneleri, %40’ a varan indirim imkânından yararlanabileceklerdir.
 • Trendyol’da Vodafone’a özel %40 indirim kampanyasından yararlanan Vodafone aboneleri sadece Trendyol sitesinde yer alan Trendyol Milla ve Trendyol Man marka ürünlerden alışveriş yapma ve indirim alma hakkına sahiptir.
 • Vodafone tarafından seçilen ürünler dışındaki ürünlerde herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Aboneler sadece seçili ürünlerde %40 indirim alabilirler.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için abonelerin cep telefonlarına Trendyol mobil uygulamasını Google Play Store veya App Store mağazalarından indirmeleri gerekir.
 • Uygulamayı kullanmayan Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış numaralar statü dışındaki aboneliklerdir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Trendyol ve Vodafone’da saklıdır.

Vodafone 10 GB Yaz Paketi Kampanyası

Vodafone’dan 10 GB Yaz Paketi kampanyası yaz aylarında kimse internetsiz kalmasın diye Vodafone’un faturasız hat abonelerine hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sadece 19 TL karşılığında on gün geçerli olan 10 GB internet verilecektir. Bu Vodafone kampanyasından sadece Vodafone’un faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir.

Vodafone 10 GB Yaz Paketi Kampanyası Detayları

10 GB Yaz Paketi kampanyasının esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Yaz Paketi 10 GB ek paketinden bütün bireysel faturasız Vodafone müşterileri yararlanabilirler.
 • Paket ücreti vergiler dâhil olmak üzere 19TL’dir. Kampanyadan üst üste en çok 10 kez alınabilir ve tekrar etmez.
 • Paketi alan abonelere 10 gün boyunca kullanabilecekleri 10 GB internet yüklenecektir.
 • Paket kapsamında kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışındaki internet kullanımı, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketin geçerlilik süresi gelen onay SMS’inin ardından başlar.
 • İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download + upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Paketin bittikten sonraki kullanımları tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Paketin geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmayan faydalar silinir yani bir sonraki döneme devretmez. Akıllı devretme özelliği yoktur.
 • İlgili paketi alan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılamaz.
 • Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonlarındaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekir.
 • Paket, cihazın ve sim kartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisi açık ve 4.5G kapsama alanındaysa, 4.5G hızında kullanabilir.
 • Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G / Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonenin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G / edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G / 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dâhil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu paketten yararlanamazlar.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Vodafone paketin şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek paketleri sonlandırma hakkını saklı tutar.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması

vodafone dmags

Vodafone’un dMags dergilik uygulaması spordan, sağlığa, seyahatten, iş dünyasına kadar popüler olan yüzlerce dergiyi abonelerin ceplerine getiren dijital dergi okuma platformudur. Vodafone dMags Dergi Paket’i uygulamada geçerli sınırsız internet ve 10 dergi indirme hakkı sunmaktadır. Vodafone dMags Dergi Plus Paket’i uygulamada geçerli sınırsız internet ve sınırsız dergi indirme hakkı sunmaktadır. Kampanya kapsamında aboneler dMags dergi uygulamasından internetsiz bir şekilde çevrimdışı da kullanabilir. Uygulamadan yararlanmak için aboneler dMags dergi uygulamasını Google Play Store veya App Store mağazaları üzerinden indirebilirler. Ardından giriş yaparak kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın! Bilgileri yazımızdadır.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasının Detayları

Vodafone’un dMags dergilik uygulamasının kullanım esasları aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone dMags Dergi Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte 10 dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır. Vodafone dMags Dergi Plus Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte sınırsız dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar, faturalı bireysel hatlar için fatura kesim tarihine kadar geçerlidir. Paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Fatura kesim tarihinden sonra iptal edilmediği takdirde bir sonraki fatura kesim tarihine kadar vergiler dâhil Vodafone dMags Dergi Paketi için 5 TL, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için 9 TL karşılığında paket yenilenecektir.
 • Paket tüm bireysel faturalı / faturasız tarife ve paketlerle birlikte alınabilir.
 • Paket dâhilinde verilen haklar faturasız bireysel hatlar için 30 gün boyunca geçerlidir, 30 gün sonunda paket yenilenme tarihi geldiğinde ve müşterinin hattında yeterli bakiye olduğu takdirde vergiler dâhil Vodafone dMags Dergi Paketi için 5 TL, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için 9 TL karşılığında paket yenilenecektir. Paketin ücreti satın alındığı anda tahsil edilir.
 • Paket geçerli olduğu süre boyunca sadece bir kez alınabilir.
 • Faturalı bireysel hatlar için, paket iptalinde, kalan kullanım hakkı iptal edildiği anda silinir. İptal halinde paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Sonraki fatura döneminde paket yenilenmez.
 • Faturasız bireysel hatlar için, paket iptalinde paketin satın alındığı/yenilendiği tarihten itibaren 30 gün boyunca paket kapsamında sunulan kullanım hakkı geçerli olacak ancak abonenin tarifesinin kullanım dönemi bittiğinde paket yenilenmeyecektir.
 • Paket iptalinden sonra faturalı hatlar için aynı fatura dönemi içinde paket tekrar alınabilir, faturasız hatlar için paketin yenilendiği/satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde tekrar paket satın alınamaz, sonrasında alınabilir.
 • Paketlerden yalnızca aktif ve bireysel Vodafone aboneleri faydalanabilir. Aktif aboneler; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki abonelerdir.
 • Paketlere abonelikler kısa mesaj servisi üzerinden, Vodafone Yanımda ve Online Self Servis üzerinden yapılabilir, kısa mesaj servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir.
 • Şebeke içi geçiş (faturalı hattan faturasız hatta geçiş), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında paketler iptal edilir.
 • Paketler dâhilindeki kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Vodafone kampanyalarını yakından takip etmek için aboneler Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir veya Vodafone resmi web sitesininin duyurular kısmından takip edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.