Web Tekno Haber

Tüm Operatörlerden 19 Mayıs’a Özel Bedava İnternet Kampanyaları! Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Fırsatı

18.05.2022
157
Tüm Operatörlerden 19 Mayıs’a Özel Bedava İnternet Kampanyaları! Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 19 Mayıs Bedava İnternet Fırsatı

Her yıl olduğu gibi bu yılda tüm operatörlerden 19 Mayıs’a özel bedava internet kampanyaları düzenleniyor. Bu kampanyalar arasında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerinin kampanyaları yer alıyor.

19 Mayıs günü itibariyle verilecek bedava internetin 2022 yılında da verilmesi bekleniyor. Operatörlerin her biri farklı şartlar karşılandığında 19 Mayıs’a özel kampanyasını kullanıcıya sunuyor. Faturalı ve faturasız tarife farketmeksizin sunulan bedava internetten yararlanmak için;

 • Vodafone aboneleri “Yanımda” uygulamasını cep telefonuna indirmelidir.
 • Turkcell aboneleri “ Dijital Operatörüm” uygulamasını cep telefonuna indirmelidir.
 • Türk Telekom aboneleri “Online İşlemler” uygulamasını cep telefonuna indirmelidir.

Turkcell 19 Mayıs’a Özel Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs'a Özel Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramının 100. yılına özel internet hediye ediyor. Kampanya kapsamında sunulan bedava internetten yararlanabilmek için GNC üyesi olması gerekiyor. GNÇ uygulamasına giren Turkcell aboneleri uygulamaya kayıt işlemini başlatarak 2 GB internet hediyesini kazanmak mümkün hale geliyor. Yalnızca Turkcell aboneleri sunulan fırsattan yararlanabilir.

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden tüm abonelerine 2 GB internet hediye fırsatında sunuyor. Sunulan fırsattan yararlanabilmek için öncelikle online olarak ya da Turkcell merkezlerine giderek Turkcell abonesi olmak gerekiyor. Ardından cep telefonuna Dijital Operatör uygulaması indirilmelidir. Açılan uygulama içerisinde 2 GB internet hediyesi aktif hale getirilerek kullanılmaya başlanabilir.

Türk Telekom 19 Mayıs’a Özel Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom her yıl özel günlerde bedava internet fırsatını tüm abonelerine tanımlıyor. Özel bir işlem yapmaya gerek kalmadan aboneler özel tekliflerden bedava yararlanabiliyor. Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden bedava internet kullanılmaya başlanabilir. Özel teklif yalnızca Türk Telekom abonelerine özel veriliyor.

Türk Telekom Selfy uygulaması ile gençler 19 Mayısı tüm coşkusuyla yaşıyor. Operatöre özel kampanya yalnızca Türk Telekom müşterileri için sunuluyor.  Gençler 19 Mayıs coşkusunu en coşkulu şekilde yaşasınlar diye sunulan kampanya sayesinde 19 Mayıs’a özel 1919 MB hediye ediliyor.

Bedava internet kazanabilmek için Türk Telekom online işlemler uygulamasını cep telefonuna indirip uygulama içerisindeyken Sil Süpür oyununu oynamak gerekiyor. Oyunu oynayarak 1919 MB internet kazanmak mümkün oluyor. Kampanya kapsamında sunulan internet içeriği tüm gün boyunca kullanılabiliyor.

Vodafone 19 Mayıs’a Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 19 Mayıs'a Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone’lular 19 Mayıs’a özel 2 GB internet kazanıyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden uygulamaya giriş yapılarak bedava 2 GB internet şansına sahip olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde sunulan bedava internet fırsatından yararlanabilmek için Vodafone abonesi olmak yeterlidir.

19 Mayıs’a Özel Freezone Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Vodafone 19 Mayıs gününe özel sunduğu tüm abonelerine tanıdığı bedava internet fırsatını bu yılda tanımlaması bekleniyor. Özellikle Freezone aboneleri için farklı ve bedava internet fırsatı sağlıyor. 26 yaş altı Vodafone Freezone müşterilerinin yararlandıkları Freezone’lu tarifeler kapsamında 19 Mayıs günü bedava internetten yararlanabilecek. Her yıl olduğu gibi bu yılda FreeZone Kampanyası kapsamında 19 Mayıs’a özel 2 GB bedava internet hediye etmesi bekleniyor. 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Yanımda uygulaması içerisine girilerek 2 GB bedava internet Vodafone Freezone kullanıcıları tarafından hatta anında yükleniyor.

Ayrıca Turkcell’lilere Özel Kaçırılmayacak Fırsat Paketleri! GNC Paketleri ile 8 GB İnternet Kazan! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Operatörlerin 19 Mayıs’a Özel Bedava İnternet Kazanma Şartları

Tüm operatörler için cepten faturalı ve faturasız tarifesi bulunanlara 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına özel bedava internet fırsatı belirli şartlara göre sunuluyor. Her yıl operatörlere tanımlanan cepten hediye internetin 19 Mayı günü tüm hat kullanıcılarına tanımlanması bekleniyor.

 • Kampanyanın tek gün geçerliliği bulunuyor. 4.5G sim kart sahipleri sunulan haktan yararlanabiliyor.
 • Kampanya faturalı müşteriler için 48 saat sürüyor.
 • Faturasız müşteriler için ise 21 Mayıs gecesi 23.59’a kadar geçerli oluyor. Kullanılmayan internet içeriği gün sonunda siliniyor.
 • Hattı tek ya da çift tarafa kapalı olan müşteriler kampanyadan yararlanamıyor.
 • Tanınan hak yalnızca Yurtiçi cepten data tarifeleri için geçerlidir.
 • Türk Telekom tarafından sunulan hediye kapsamında fayda tükendiğinde hatta tanımlı bir paket bulunmuyorsa abone mevcut tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sunulan hediye internet üçüncü bir kişiye devredilemez. Transfer işlemi gerçekleştirilemez.
 • Her hat sahibi yalnızca bir kere sunulan faydadan yararlanabilir.
 • Hangi operatör üzerinden bedava internet tanımlanmışsa hat iptalinden kaynaklı ya da numara değişikliğinden kaynaklı olarak kampanyadan yararlanma fırsatı anında iptal edilir.

19 Mayısta Bedava İnternet Faydası Neden Verilir ve Nasıl Kazanılır?

19 Mayıs 1919’da Mustafa Kemal Atatürk bandırma vapuru nu kullanarak Samsun’a çıkışını sağlamıştır ve bugün İtilaf devletlerinin işgaline karşı Türklerin Kurtuluş savaşını başlattığı gün olarak kabul edilir. Zafer ile sonuçlanan bugünü Atatürk Türk gençliğine armağan etmiştir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kapsamında Atatürk’ün gençlere emanet ettiği bu bayram tüm ülkede farklı kampanyalarla ve coşkuyla kutlanıyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları içinde bugüne özel istisnasız bedava internet fırsatı sunuluyor.

Turkcell geçtiğimiz yıl tüm hat kullanıcılarına 19 Mayıs’ta 8 GB bedava internet tanımlamıştı. Özellikle 100.yıl kapsamında kampanyalarını daha da çoğaltarak Turkcell kullanıcılarına bedava internet fırsatından yararlanma hakkı sunmuştu. Turkcell’in sunduğu bedava internetten yararlanabilmek için Dijital Operatör uygulaması ya da GNC uygulaması üzerinden abonelik başlatılabilir. Turkcell’in Salla Kazan alanı üzerinden bedava internet bugüne özel tanımlanabilir.

Turkcell’de olduğu gibi Vodafone’da bayram kapsamında 1 GB bedava internet fırsatı sunuyor. Bu özel güne özel sunulan bedava internet Yanımda uygulaması içerisinde yer alan çark çevirme özelliği ile ücretsiz olarak kazanılabilir. Uygulama içerisinde çark çevirme alanı ile 19 Mayıs’a özel bedava internet faturalı ve faturasız tüm tarifeler tarafından değerlendirilebilir.

Türk Telekom 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını özellikle diğer operatörlerde olduğu gibi 1 GB bedava internet fırsatını sunuyor. Sunulan internetten yararlanabilmek için Sil Süpür uygulaması üzerinden ücretsiz olarak giriş yapılması gerekiyor. Hediyenin kazanabilmesi için özel bir işlem uygulanmasına gerek yoktur. Uygulama içerisinde 19 Mayıs’a özel sunulan bedava internet linki aktif hale getirilerek sunulan fırsattan anında yararlanılabilir. Her yıl olduğu gibi bu yılda tüm operatörlerin 19 Mayıs Perşembe günü bedava internet fırsatlarını kendi altyapılar ile oluşturduğu uygulamaları içerisinde sunması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.