Web Tekno Haber

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Türk Telekom’dan 30 gün için geçerli 30 GB internet hediyesi Türk Telekom’un tüm müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için hali hazırdaki Türk Telekom abonelerinin sim kartlarını 4.5G uyumlu hale getirmesi gerekmektedir. Ardından hatlarına 30 gün yani bir ay boyunca geçerli 30 GB hediye internet yüklenecektir. Son dönemlerde Türk Telekom hediye internet kampanyaları ile gündeme geliyor. Abonelerin internet ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden Türk Telekom, 2020 itibari ile birbirinden farklı hediye internet kampanyaları yapmaya devam ediyor.

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

turk telekom hediye internet

Türk Telekom’dan 30 gün geçerli 30 GB cepten hediye internet kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom’un faturalı veya faturasız bireysel hat sahiplerinin sim kartlarını 4.5G uyumlu hale getirmeleri gerekmektedir. Hatları sorunsuz bir şekilde 4.5G’ye geçen Türk Telekom aboneleri, 30 gün boyunca geçerli olacak 30 GB hediye hakkına sahip olur. 30 günün sonunda hediye edilen internet artar ise bir sonraki aylara veya dönemlere devretmez. Kalan internet faydası bir ay dolduğunda silinir.

Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom 30 gün için geçerli hediye 30 GB internet kampanyasından yararlanmak için önce abonenin hattı 4.5G uyumlu değilse hattını 4.5G uyumlu yapmalıdır. Bunun için abone bir Türk Telekom bayisine gitmeli ve 4.5G uyumlu sim kart talebinde bulunmalıdır. Ardından Türk Telekom abonesine ücretsiz olmak kaydı ile 4.5G sim kart verilir. Abone, yeni sim kartını kullanmaya başladığında SMS ile kampanyaya katılım sağlamalıdır. SMS ile kampanyaya katılmak için telefonlarının mesaj kısmından 4.5G 30GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB İnternet Kampanyasını İptal Etmek

Türk Telekom’dan 30 gün geçerli hediye 30 GB internet kampanyasını kullanmamak mümkündür. Taahhütlü bir paket değildir. Sadece Türk Telekom’un kendi abonelerine 4.5G’ye geçmeleri şartı ile hediye ettiği bir internet faydasıdır. Faydayı kullanmaya başladıktan sonra veya hiç kullanmadan 30 gün içerisinde iptal etme hakkına aboneler sahiptir. Herhangi bir iptal bedeli ödemezler. 30 gün geçerli 30 GB hediye internet faydasını iptal etmek için abonelerin, telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Fayda iptal olduktan sonra 30 gün dolana kadar kalan kullanım hakları kullanılmaya devam edilebilir.

Türk Telekom 30 Gün Geçerli 30 GB İnternet Kampanyası Detayları

Türk Telekom 30 gün geçerli 30 GB hediye internet kampanyasının esasları Türk Telekom tarafından belirlenir. Abonelerin, Türk Telekom hediye interneti kullanmaya veya kampanyaya katılmaya başlamadan önce bu esasları okumaları önerilir. 30 gün geçerli 30 GB hediye internet kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya kapsamında bireysel faturalı veya faturasız abonelere özel 30 gün geçerli 30 GB hediye cepten internet sunulur.
 • Kampanyadan 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya şartlarını sağlayan bireysel faturalı veya faturasız müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren aboneler kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
 • Kampanyaya sadece 1 kez katılım sağlanabilir. 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan müşterilerimiz katılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Müşteriler, kampanyaya kaydolarak yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Aboneler; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Ayrıca aboneler isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Aboneler, tarife ve paketleri kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir ve ücretsizdir.
 • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. İptal etme durumunda kalan kullanım haklarının geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilme hakkı bulunur.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • BİMcell, POCELL, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifelerinde olan faturalı aboneler ilgili kampanyaya kayıt olamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa mevcut tarifelerinin internet aşım kuralları geçerli olur.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy’den bol internetli geceler kampanyası Türk Telekom’un Selfy’li faturalı bireysel hat sahipleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Selfy’li ve Türk Telekom’un seçili tarifelerinde olan faturalı aboneleri gece 00.00 ile sabah 06.00 arasında bedava 3 GB internet kazanacak. Kampanyadan sadece Türk Telekom’un faturalı Selfy aboneleri yararlanabilecek ve belirli tarifelere kayıtlı olanlara hediye 3 GB internet verilecek.

Türk Telekom Selfy Nedir?

turk telekom selfy nedir

Türk Telekom Selfy dünyası 7 – 25 yaş arası Türk Telekom abonelerinin katılabildiği gençlik kulübüdür. Selfy ile gençler birçok tarifeyi indirimli bir şekilde kullanabilirken aynı zamanda birbirinden farklı avantajlara da sahip olurlar. Yaş şartını sağlayan aboneler Selfy’ye kayıt olmak için SELFY yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Türk Telekom Mobil İşlemler uygulaması üzerinden kayıt olabilirler.

Yaş şartını sağlayan fakat hattı ebeveynlerinin üzerine kayıtlı aboneler ise telefonlarının mesaj bölümünden T.C. kimlik numarası SELFY yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya daha detaylı bir bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir.

Türk Telekom İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlamanın Tam Sırası! Hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası Esasları

Türk Telekom Self’den Bol İnternetli Geceler kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanyaya kayıt ücretsizdir.
 • Kampanyadan Bol ve Hızlı 3 GB, Bol ve Hızlı 5 GB, Bol ve Hızlı 7 GB, Süper 500 4 GB, Süper 750 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 10 GB, Fırsat 8 GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler yararlanabilirler.
 • Kampanyaya katılan Selfy’liler 6 fatura dönemi boyunca gece saat 00.00-06.00 arasında geçerli bedava internet faydasından yararlanabilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz internet hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet için geçerlidir.
 • Kampanyayı iptal etmek isteyen aboneler IPTAL GECENET yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam eder.
 • Kampanyanın diğer detayları Tük Telekom hediye internet kampanyalarında olduğu gibidir. Herhangi bir değişiklik yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.