Web Tekno Haber

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 4.5G  bedava internet alma Türk Telekom dünyasına gelen faturalı ve faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Turk Telekom’un sunduğu internet kampanyalarından faydalanmak isteyen kişileri 4.5 G ile uyumlu sim kartlarının bulunması gerekiyor. Hem de bu sim kartını almak için ücret ödemenize gerek yok! Kartınızı ücretsiz olarak alın, dilediğiniz internet kampanyasından faydalanmaya başlayın!

Türk Telekom’a Numaranızı Taşıyın Anında 4.5G Bedava İnternet Sahibi Olun!

Türk Telekom’a numara taşıyarak 4.5 G internet sahibi olmak istemez misiniz? Türk Telekom dışında operatörleri mi kullanıyorsunuz? O halde bu tarife tam da size göre. Bu kampanyadan yalnızca bir sefere mahsus olmak üzere faydalanabilirsiniz. Tek seferde bir ay geçerli 500 MB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bir ay sonunda hediye kullanımlar hattınızdan silinir. Kampanya dahilinde tanımlanan kullanımlardan, üçüncü kişilerin faydalanmaları mümkün değildir.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları nelerdir? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’a Hoş Gedin Kampanyası ile Anında 4 GB İnternet Kazanacaksınız!

Türk Telekom’a Hoş Gedin Kampanyası yine numarasını yeni taşımış ya da yeni telefon hattı alan kişiler için faydalıdır. Turk Telekom ailesine yeni katıldıysanız ilk hediyenizi kurumun kendisi veriyor. Hem de yalnızca internet hediyesi değil. Yeni Turk Telekom üyelerinin hatlarına anında 40 TL yüklenir. Yüklenen TL ile ne yapacağınız size kalmış. İsterseniz konuşma paketi alır, isterseniz daha fazla internet paketi satın alır isterseniz de sevdiklerinize SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom’a Hoş Gedin Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom’a Hoş Gedin Kampanyasına katılım sağlamak için tek bir SMS atmanız eterli olacak. Bedava internet kampanyasına katılmak için telefonlarınızın SMS kısmına gelin. Büyük harfler kullanarak BALLI yazdıktan sonra boşluk bırakın 4 GB yazın. Daha sonra mesajı 2070’e SMS olarak gönderin. Mesajınızı gönderdikten sonra anında kampanyaya katılım gösterebilirsiniz.

Türk Telekom’dan Faturasız Hatların Kullanımına Özel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan faturasız hatlar için 1 GB internet kampanyası ile internetten daha fazla faydalanmak için illa para ödemek zorunda değilsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Turk Telekom faturasız hat kullanıcısı olmaları gerekiyor. Ayrıca kişilerin telefonlarında Turk Telekom uygulamasının da yüklü bulunması gerekiyor. Uygulamaya kişisel bilgilerinizi girerek giriş yapın. Ardından banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanarak TL yükleyin. Yükleme yaptıktan sonra kampanyaya katılım göstermek için SMS atmayı unutmayın. Telefonların mesaj kısmına gelin. 1 GB yazın boşluk bırakın ve büyük harflerle kazan yazın. Mesajı 5555’e gönderin. Hesabınıza anında 1 GB internet yüklensin. Yüklenen interneti 1 ay içinde kullanın. Bir ay sonrasında hattınızdan hediye silinir.

Bedava internet kazandıran uygulamalara yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Paket ile Bedava İnternet Kazanın, İnternet için Para Ödemeyin!

Türk Telekom Sosyal Paket kullanıcıları ek internete sahip olmak için ek ücret ödemiyorlar. Bu paketin internet hediye etmesi için kullanıcıların mutlaka 30 TL ve üzeri değerinde TL yüklemesi gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak ücretsizdir, yalnızca mesaj atılması gerekir. Mesaj için de ücretlendirme yapılmaz. 2 GB internet hediyesi kazanırsınız ve bu hediye uygulamalar arasında bölünür. Yani 2 GB internet paketin 1 GB kısmı Faceebok ile Twitter için kullanılabilir. Kalan 1 GB internet ise Whatsapp için ayrılmıştır.

Türk Telekom Sosyal Paket’e Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Sosyal Paket’e katılmak için telefonunuzdan mesaj kısmına gelin. Sosyal paket yazdıktan sonra 5555’e SMS gönderin. Siz SMS gönderdikten hemen sonra, uygun aday olmanız halinde internet kampanyası dahilinde hattınıza 2GB internet tanımlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.