Web Tekno Haber

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan!

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan!

Türk Telekom hattına 50 TL yükleyip 5 GB bedava internet kazanma kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerinin yakından takip ettiği kampanyalar arasında yer almaktadır. Özellikle genç kullanıcıların hediye internet promosyonlarına yoğun ilgi gösterdiği bilinmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom 50 TL yükle 5 GB hediye internet kazan kampanyası ile sektördeki rakiplerinin de önüne geçebilmeyi başarmıştır. Bunun gibi pek çok Türk Telekom hediye internet kampanyalarına bu yazımızdan ulaşabilir, bedava internet paketi yapabilmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom fastPay ile TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan!

turk telekom fastpay 5 gb internet

Türk Telekom hattına fastPay ile TL yükleyip 5 GB bedava internet kazanma imkanı tüm Türk Telekom abonelerine sunulan avantajlı hediye internet kampanyaları arasında yer almaktadır. Bu kampanyada fastPay ödeme yöntemini kullanmak için, Türk Telekom hatlı telefonunuzdan;

 • BANKA yazıp 5555’e kısa mesaj (SMS) göndermeniz gerekir.
 • Ardından fastPay’e giriş yapıp Fatura ve Ödemeler menüsünden GSM TL Yükle seçeneğine tıklamanız gerekir.

Bu şekilde Türk Telekom hattınıza mobil TL yükleme yöntemini kullandıktan sonra 40 TL’lik yüklemeye günlük süreli 5 GB internet paketi, 50 TL’lik lira yüklemeye ise haftalık 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 100 TL yükleme yapan Türk Telekom aboneleri ise aylık 5 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası! Detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom abonelerine hediye internet promosyonları, bu GSM operatörünün aboneleri kadar diğer kullanıcıların da dikkatini çekmektedir. Daha uygun fiyatlı paketleri ve kaliteli hizmetiyle Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom, bedava internet paketleri ile abonelerini sevindirmeye devam etmektedir. Birbirinden farklı Türk Telekom bedava internet kampanyalarında yine farklı boyutlarda GB hediyeleri verilmektedir. Bu yazımızda Türk Telekom tarafından verilen bedava hediye paketlerini kazanmanın yollarını ve abonelerin yapması gereken işlemleri bulabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom hediye 10 GB internet paketi kampanyası, abonelerin en çok yararlandığı kampanyalardandır. Haftada 2 gün kazanabilen bu hediye internet promosyonlarından yararlanmak oldukça basittir. Türk Telekom aboneleri, kayıtlı olan cep telefonu numaralarından;

 • Mesaj kısmına girip GIGA yazıp,
 • 5555’e kısa mesaj (SMS) gönderebilirler.

Bu sayede Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasını kazanmak mümkün olmaktadır. Kampanya kullanım koşullarına göre Türk Telekom 10 GB bedava internet promosyonundan yararlana aboneler haftada 2 gün bu internet paketini dilediği gibi kullanabilmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

turk telekom selfy kampanyasi

Türk Telekom Selfy abonelerine bedava internet paketi vermesiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Genç Türk Telekom abonelerinin üyesi olabildiği Selfy sayesinde kullanışlı ve pratik internet paketlerinden yararlanabilen kullanıcıları Selfy’li olduktan sonra hatlarına her 30 TL yüklemeye 1 GB ücretsiz internet paketi kazanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için;

 • Selfy abonesi kullanıcılar, “MOR HEDİYE” şeklinde yazıp,
 • 4545’e kısa mesaj (SMS) gönderebilirler.
 • Kampanyaya katılım yapıldığına dair mesaj geldikten sonra hediye internet hatta tanımlanacaktır.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1 GB hediye internet paketi, bütün abonelerin kullanabileceği yöntemlerle yararlanabileceği promosyonlardandır. Ayrım yapmaksızın bütün Türk Telekom müşterileri, firmanın resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı kullanarak 15 TL ve üzer yükleme yapmaları halinde hatlarına anında 1 GB bedava internet tanımlanabilmektedir. Sadece faturasız Türk Telekom abonelerine sunulan bu kampanya, bir kere kullanımda geçerlidir. Dolayısıyla bir Türk Telekom abonesinin aynı kampanyadan 2 kez yararlanması mümkün değildir. 1 GB bedava internet kazanabilmek için faturalı hatta sahip Türk Telekom müşterilerinin internet sitesi üzerinden hatlarına 15 TL yüklemesi yeterlidir.

Türk Telekom 2 Katı Ücretsiz İnternet Promosyonu

Türk Telekom 2 katı bedava internet kampanyası, müşteriler tarafından büyük bir sevinçle karşılanmaktadır. Bu kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri, halihazırda kullanmakta oldukları internet paketini 2’ye katlayabilmektedir. Örneğin 3 GB hediye paketi bulunan bir Türk Telekom müşterisinin bu kampanyaya katılması halinde bedava internet paketi 6 GB olmaktadır. Kampanyaya katılım koşulları şu şekildedir:

 • Türk Telekom 2 katı ücretsiz internet kampanyasına sadece 4.5 G uyumlu sim kart sahipleri katılabilir.
 • Aboneler 2 KAT yazıp 5555’e kısa mesaj (SMS) göndererek bu kampanyaya katılabilir.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 500 MB hediye internet paketi kampanyası için yapılması gerekenler oldukça basittir. Başka operatörlerin müşterisi olup da hattını Türk Telekom bünyesine taşımak isteyen kişiler, bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Türk Telekom kalitesi ile tanışma şerefine, hattını taşıyan bütün müşterilere anında 500 MB hediye internet paketi verilmektedir. Numara taşıma işleminden sonra herhangi bir mesaj atma durumu olmadan 500 MB hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB bedava internet paketi kazandıran promosyonlar arasında yer almaktadır. Telefonunuz şebeke servisi dışındayken sizi arayanları öğrenebilmenizi sağlayan Arayanı Bil Plus servisine üye olan tüm Türk Telekom aboneleri, ücretsiz 1 GB hediye internet paketinden yararlanabilmektedir. Arayanı Bil servisine aylık abone olanlara haftalık 1 GB internet, 6 aylık abone olanlara ise aylık 1 GB hediye internet fırsatı sunulmaktadır. Türk Telekom Arayanı Bil Plus servisine üye olmak ve hemen hediye internet paketi kazanabilmek için yapılması gereken işlemler şu şekildedir:

 • Türk Telekom kayıtlı cep telefonunuzdan PLUS yazıp 7065’e kısa mesaj (SMS) göndererek aylık Arayanı Bil servisi üyeliği yaptırabilirsiniz.
 • Türk Telekom kayıtlı cep telefonunuzdan PLUS yazıp 7066’e kısa mesaj (SMS) göndererek 6 aylık Arayanı Bil servisi üyeliği yaptırabilirsiniz.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bol Bol Konuş! Fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Gel Kazan 5 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Türk Telekom 5 GB hediye internet Gel Kazan kampanyası, son dönemde bütün Türk Telekom müşterilerinin yakından ilgilendiği bedava internet paketi promosyonları arasında yer almaktadır. Türk Telekom tarifelerinden birine gelen her kullanıcıya 12 ay boyunca her ay 5 GB boyutunda internet hediye olarak sunulmaktadır. Özellikle Türk Telekom ailesine ve ayrıcalıklar dünyasına yeni katılan abonelere yönelik çok cazip kampanyalar bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan “Gel Kazan” hediye internet paketi kampanyası kapsamında Türk Telekom müşterileri her ay düzenli olarak bedava internet fırsatlarından yararlanabilmektedir.

Türkiye’de telekomünikasyon alanında hizmet veren diğer firmalara göre bol seçenek ve kaçırılmayacak fırsatlar sunan Türk Telekom, birbirinden farklı kampanyalarıyla hediye internet paketi isteyen müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Faturasız hat satın alan bütün Türk Telekom müşterilerine, hatlarına 40 TL yükleme yapmaları halinde 1 aylık kullanım süresi bulunan 4 GB internet vermektedir. “BALLI 4 GB” yazıp 2070’e SMS gönderen aboneler Türk Telekom hediye internet kampanyasından kolaylıkla yararlanabilmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom her geçen gün yeni bedava internet kampanyalarıyla sektörde adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.