Web Tekno Haber

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyası dahilinde verilen 2 GB internet sadece belli illerde, renkli tarifelere, şanslı tarifelere ya da aşmayan tarifelere gelen müşteriler tarafından alınabilmektedir. Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan illerde Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internetten hemen faydalanmaya başlamak için Türk Telekom mağazalarına gitmek ve renkli tarifelerden birini almak gereklidir. Ayda 2 GB ile sınırlı olmak üzere bu kampanya toplam 6 ay sürmektedir.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

turk telekom tarife

Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyası, belirlenmiş illerde yaşayan Türk Telekom abonelerine hediye olarak verilen bir kampanyadır. Bu kampanyanın dahilinde Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan illerde yaşayan aboneler 6 ay tarifede kalma sözü verir ise 2 GB aylık hediye internet kazanabilirler.

Ayrıca Türk Telekom fatura kesim tarihi değiştirme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyasına Dahil Olan İller Hangileridir?

Türk Telekom’un 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyasına dahil olarak belirlediği iller şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Aydın
 2. Hatay
 3. İzmir
 4. Mersin
 5. Şanlıurfa
 6. Zonguldak

Yukarıda sıralanmış olan illerden birinde yaşayan Türk Telekom aboneleri, renkli tarifeler, şanslı tarifeler ya da aşmayan tarifelerden birisine geçtikleri zaman 6 ay boyunca bu tarifede kalma sözü verirler ise aylık 2 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom’un 6 aylık geçerli hediye internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom aboneleri bir Türk Telekom mağazasına giderek 6 ay taahhütlü tarifeye geçmesi gerekmektedir. Belirlenen renkli tarifelerden birine geçen Türk Telekom aboneleri aylık 2 GB ile sınırlandırılmış üzere 6 ay boyunca hediye internet kazanmaktadırlar.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 Hediye Kampanyasındaki Tarifeler

Türk Telekom hediye internet kampanyası renkli tarifeler ile sınırlandırılmış olan 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyasında bulunan tarifeler şu şekildedir:

 1. Türk Telekom Renkli 3 GB Tarifesi

Türk Telekom renkli 3 GB tarifesi içerisinde 5 GB internet, her yöne 1000 dakika ve yine her yöne olmak üzere 1000 SMS bulunmaktadır. Bu tarifenin fiyatı toplamı 23 TL’dir.

 1. Türk Telekom Renkli 6 GB Tarifesi

Türk Telekom renkli 6 GB tarifesi içeriğinde 8 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS bulunduran bir tarifedir. Bu tarifenin toplam fiyatı ise 29 TL’dir.

 1. Türk Telekom Renkli Prime 10 GB Tarifesi

Türk Telekom renkli prime 10 GB tarifesinin içeriğinde toplamda 12 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. Türk Telekom renkli prime 10 GB tarifesi ücreti ise 37 TL’dir.

 1. Türk Telekom Renkli Prime 15 GB Tarifesi

Türk Telekom renkli prime 15 GB tarifesinin içeriğinde toplamda 17 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. Türk Telekom renkli prime 15 GB tarifesinin fiyatı ise 47 TL’dir.

Bu tarifelerden birini seçerek Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyasının Detayları

Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyasından sadece belirli illerde ikamet eden Türk Telekom aboneleri yararlanabilmektedir.
 2. Bu kampanyadan yararlanabilmek için belirlenmiş renkli tarifelerden birisine abone olmak gerekir.
 3. Kampanyadan yararlanan Türk Telekom aboneleri 6 ay süreyle her ay 2 GB internet kazanırlar.
 4. Kampanya dahilinde hediye edilen aylık 2 GB internet sadece yurtiçi kullanımlarında geçerlidir.
 5. Kampanyadan kazanılan 2 GB internet üçüncü bir kişi ile paylaşılamaz ya da transfer edilemez.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Katılım ve Geçerlilik Koşulları

Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyası geçerlilik koşulları şu şekilde sıralanabilir:

 1. Bahsi geçen kampanyadan sadece Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan Aydın, Hatay, İzmir Mersin, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde bulunan bayiler aracılığı ile başvuru yapmış Türk Telekom aboneleri yararlanabilmektedir.
 2. Katılım ve geçerlilik koşulları arasında sadece Türk Telekom tarafından sunulmuş olan renkli 3 GB tarifesi, renkli 6 GB tarifesi, renkli prime 10 GB tarifesi ve renkli prime 15 GB tarifesi arasından bir tarife seçmek bulunmaktadır.
 3. Belirtilen koşulları sağlayan Türk Telekom aboneleri 6 ay boyunca abonelikte kalma sözü verdiklerinde her fatura döneminde ücretsiz olarak 2 GB ek veri olarak faydalanabilir.
 4. Kampanya içeriğinde bulunan veri hakkının abonenin hattına tanımlanmasının ardından Türk Telekom abonesine SMS ile bilgi verilir.
 5. Hediye 2 GB internetinden faydalanan kişiler şanslı iki gün internet kampanyasından da faydalanabilir.
 6. Her Türk Telekom abonesi numarası için bir kez faydalanır.
 7. Kampanya sürecinde hediye edilen GB kotası kullanım süresi kampanya süresi içindedir. Kampanya süresi içinde kullanılmayan 2 GB internet bir sonraki döneme devredilemez.
 8. 2 GB hediye internet sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmez ise otomatik olarak yenilenecektir.
 9. Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB internet hediye kampanyasından faydalanırken kullanılan veri hakları transfer edilemez.
 10. Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB internet kampanyası kapsamında tanımlanan 2 GB internet yurt içinde internet üzerinden yaratılan yurtiçi cepten veri için geçerlidir. Sözü geçen ücretsiz veriler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve yurtdışı kullanımlarını kapsamamaktadır. TT mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve sesli mesaj iletişimi, İnternet paylaşım noktası ve doğrudan dosya paylaşımı gibi programları ve benzeri hizmetlerinin paket içeriğinde sunulan internet hediyesi ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkı saklı tutulmaktadır.
 11. Bahsi geçen kampanyanın geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal olmasına neden olan, numarasını başka bir operatöre taşımak isteyen ya da kampanyanın geçerli olduğu tarifelerin haricinde bir tarifeye geçiş yapmak isteyen Türk Telekom aboneleri kampanya ile birlikte yararlanmış olduğu 2 GB internetten yaptığı işlem tarihinde men edilecektir.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

turk telekom tarife

Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyasından faydalanacak olan kişiler Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan illerde yani Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinden birinde yaşayan Türk Telekom aboneleridir. Bu illerde yaşayan Türk Telekom abonelerinden biri iseniz numara taşıma ya da yeni bir Türk Telekom faturalı Mobil renkli tarifelere geçmek suretiyle bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hat aktivasyonu sırasında 2 GB hediyenizi bayiden talep edebilirsiniz.

Türk Telekom yeni prime 20 tarifesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom 6 Ay Geçerli Aylık 2 GB Kampanyasına SMS İle Katılım

Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB internet kampanyasına SMS ile katılmak mümkün olmamaktadır. Bu kampanyalardan birine katılmak için mutlaka bayiye gitmeniz gereklidir. Fakat kalan paket sorgulama ve kampanya iptali için SMS gönderebilmektesiniz. KALAN yazıp 5555’e ya da IPTAL EK2GB yazıp 5555’e gönderdiğinizde paketinizden kalanı ya da paketinizin iptalini isteyebilirsiniz. Türk Telekom 6 ay geçerli aylık 2 GB hediye internet kampanyasının detayları bu şekildedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.