Web Tekno Haber

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 7 gün geçerli 30 GB cepten hediye internet veriyor. Türk Telekom faturalı veya faturasız bütün hatları için her geçen gün yeni internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Aboneleri internetsiz kalmasın diye yapmış olduğu bu kampanyaların içerisinde 7 gün geçerli olacak 30 GB bedava internette bulunuyor. Türk Telekom internet kampanyaları kapsamındaki bu kampanya bütün Türk Telekom aboneler için geçerli olacak.

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet Nedir?

turk telekom 30 gb bedava internet

Türk Telekom 7 gün geçerli 30 GB hediye internet, bütün Türk Telekom aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren bütün Türk Telekom aboneleri 7 gün boyunca geçerli olacak 30 GB cepten internetin sahibi olacaktır. Abonelerin kampanyaya katılmak için yapmaları gereken tek şey ücretsiz bir şekilde Türk Telekom bayilerinden 4.5G uyumlu sim kart almaktır. Abonelerin almış oldukları 4.5G uyumlu sim kart açıldığında aboneler Türk Telekom’a ücretsiz kısa mesaj gönderirler. Bu kısa mesajın ardından bir bilgilendirme SMS’i gelecektir ve abonenin hattına 7 gün geçerli olan 30 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Pepsi 2,5 Litre Kola Alana 2 GB’a Kadar Bedava İnternet (Boş Yok) bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak için  öncelikle Türk Telekom abonelerinin faturalı veya faturasız olmaları fark etmeksizin Türk Telekom bayilerine giderek ücretsiz bir şekilde 4.5G uyumlu sim kart almaları gerekmektedir. 4.5G uyumlu sim kartlarını alan aboneler Türk Telekom’a SMS atarak 7 gün geçerli olacak 30 GB bedava internetin sahibi olurlar.

Mesaj ile 30 GB interneti almak için 4.5G 30GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Aboneye gelecek onay SMS’inin ardından hatta 30 GB cepten internet tanımlanmış olacaktır. Kampanyayı iptal etmek için ise yine aboneler cep telefonlarının mesaj kısmından IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderirler.

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternetin Detayları

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Kampanya kapsamında bireysel faturalı ve faturasız müşterilere özel 7 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktadır.
 • Bu, Türk Telekom internet kampanyasından 07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı veya faturasız müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyaya 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren aboneler kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
 • Aboneler, kampanyaya sadece 1 kez katılabilme hakkına sahiptir. 4.5G 2 kat hediye internet kampanyasından yararlanan müşteriler katılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aboneler kampanyaya kaydolarak yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar.
 • Aboneler; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun sim kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşteriler isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Aboneler, tarife ve paketi kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirler. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içermektedir.
 • İptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. İptal etme durumunda kalan kullanım haklarını aboneler, geçerlilik süresi sonuna kadar kullanma hakkına sahiptir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • BİMcell, POCELL,Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifelerinde olan faturalı aboneler ilgili kampanyaya kayıt olamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa mevcut tarifelerinin internet aşım kuralları geçerli olacaktır.

Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası 7 – 25  yaş arası, Türk Telekom bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Tarife 12 aylık taahhütü kapsamaktadır. Ancak elbette tarifeden taahhütsüz yararlanmak da mümkündür. Sosyal 4 GB tarifesinin içerisinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 2 GB sosyal medyada geçerli internet ve 2 GB normal internet; yani toplamda 4 GB cepten internet bulunmaktadır. Bu tarifenin 12 aylık taahhütlü fiyatı 38 TL; taahhütsüz aylık fiyatı ise 58 TL şeklindedir.

Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

selfy sosyal 4 gb kampanya

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal GB Kampanyası’ndan yararlanabilmek için aboneler öncelikle Türk Telekom Selfy’li olmalıdır. Türk Telekom Selfy abonesi olmak için ise 7 – 25 yaş arasında olmak gerekmektedir. Bu şartları sağlayıp Türk Telekom Selfy dünyasına katılan aboneler Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası’na da katılabilirler. Bu tarifeden yararlanmak için aboneler cep telefonlarının mesaj kısmından SOSYAL 4GB yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderirler. Bunun yanı sıra aboneler tarifeden yararlanabilmek için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirler.

CarrefourSA’dan 75 TL Alışveriş Yapanlara 1 GB İnternet Hediye! Hakkında detaylar yazımızdadır.

Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası Detayları

Selfy’nin Sosyal 4 GB Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibidir:

 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden müşterilerin son faturasına 12+12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yur tiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Selfy Sosyal 4 GB tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma 68,69 KR ve SMS ücreti 49,38 KR olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından (App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
 • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, kapsamında ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet ve e-dergi hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Söz konusu Türk Telekom internet kampanyası kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali durumlarında kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak kampanyan içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacak.
 • Selfy Sosyal 4 GB Kampanyası’nı iptal etmek için IPTAL SOSYAL 4GB yazarak 4545’e SMS gönderilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.